Keystone logo
Austin Peay State University

Austin Peay State University

Austin Peay State University

Įvadas

Užregistravęs rekordinį kritimą, įgijęs naują daktaro laipsnį ir daugybę „Fulbright“ apdovanojimų , Austinas Peay nustato kompetencijos standartą Tenesyje ir visame pietryčiuose. Kai laipsnių koncentracija svyruoja nuo aviacijos mokslo iki branduolinės medicinos ir visko, kas yra tarp jų, mes turime jums tinkantį švietimo pasiūlymą.

Ar esate pasirengęs vadovauti Austinui Peay? Mes pasirengę jums parodyti, kaip.

Misija

Austin Peay State University yra visapusiškas universitetas, įsipareigojęs kelti piliečių išsilavinimą, kurti programas ir paslaugas, skirtas regioniniams poreikiams tenkinti, ir suteikti bendradarbiavimo galimybes, kurios sujungtų universiteto žinias su privačiais ir viešaisiais ištekliais. Bendrai šie darbai labai prisideda prie intelektinės, ekonominės, socialinės, fizinės ir kultūrinės regiono plėtros. APSU rengia studentus įsitraukusiems ir produktyviems piliečiams, tuo pat metu pripažindama, kad visuomenei ir rinkai reikalingas pasaulinis sąmoningumas ir nuolatinis mokymasis. Šią misiją atliks:

 • Siūlomos bakalauro, absolvento ir studentų paramos programos, skirtos kritiniam mąstymui, bendravimo įgūdžiams, kūrybiškumui ir lyderystei skatinti;
 • Prieigos galimybių ir paslaugų išplėtimas tradiciniams ir netradiciniams studentams, įskaitant kelių pristatymo sistemų naudojimą, lankstų planavimą ir palydovines vietas;
 • Skatinti vienodą prieigą, įvairovę, visų kultūrų vertinimą ir pagarbą visiems žmonėms;
 • Aptarnaujant Campbell forto karinę bendruomenę, vykdant visas akademines programas;
 • Teikti akademines paslaugas, palaikančias studentų atkaklumą iki baigimo;
 • Puoselėti teigiamą universiteto miestelio aplinką, skatinančią aktyviai dalyvauti universiteto gyvenime; ir
 • Programų (kreditinių ir nekreditinių) kūrimas, mokslinių tyrimų atlikimas ir paslaugų, kurios labai prisideda prie gyvenimo kokybės, mokymosi ir darbo jėgos plėtros poreikių regione, teikimas.

Idėjos pareiškimas

APSU vizija yra sukurti bendradarbiaujančią, integruotą mokymosi bendruomenę, įskiepyti studentams kritinio tyrimo įpročius, kai jie įgyja žinių, įgūdžių ir vertybių gyvenimui ir darbui pasaulinėje visuomenėje.

Vasara

Vasaros kursai pildosi! Jei jus domina vasaros užsiėmimai, pirmiausia peržiūrėkite finansinės pagalbos gaires .

Kursų pasirinkimas skaičiuojamas!

Švietimo departamentas daug dėmesio skiria federalinėms finansinės pagalbos taisyklėms, kurios gali turėti įtakos gaunamos pagalbos dydžiui. Tai vadinama „ Course Choice Count“ . Tiksliau, norint gauti federalinę pagalbą mokant kursus pagal pagrindinius, nepilnamečius ar kitus laipsnio reikalavimus, jis turi būti jūsų studijų programos dalis arba būtinas norint uždirbti visas valandas, reikalingas jūsų laipsniui gauti. Dalyvaudami kursuose, kurie nėra jūsų studijų programos dalis, gali būti gauta mažiau federalinės finansinės paramos ir gali tekti mokėti už kursus ne savo kišenėje.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

Vietos
 • Clarksville

  College Street,601, 37044, Clarksville

  Klausimai