Keystone logo
Azerbaijan University Of Architecture And Construction

Azerbaijan University Of Architecture And Construction

Azerbaijan University Of Architecture And Construction

Įvadas

Azerbaidžano istorija Architektūros ir statybos universiteto datuojamas Respublikos Civilinės inžinerijos fakultetas į 20-ųjų praėjusio šimtmečio kūrimą.

1975 metais išleido dekretą dėl azerbaidžaniečių instituto Civilinės inžinerijos įmonės. 1992 institutas gavo universitetinį statusą ir buvo pervadintas į Azerbaidžano architektūros ir statybos universitete.

taikinys Mūsų universitetas - mokymo kompetentingų, kvalifikuotų ir užtikrintai specialistų pasirengę konkuruoti savo srityje.

šiuo metu AzUAC - Ar mokslo ir mokymo kompleksas, kuris apima mokymo programų įvairovė. Yra veikianti vidurinę mokyklą su fizikos ir matematikos, Aukštesnysis Civilinės inžinerijos, taip pat 7 pagrindinių fakultetų Universitete: architektūra, pastatas, statybos, technologijos, vandens tiekimo ir ryšių sistemų, transporto, ekonomikos, statybos, mechanikos ir informacines technologijas, taip pat fakultetai mokymo ir švietimo užsienio piliečiai.

Tuo universiteto 2-jų lygių švietimo sistemos (bakalauro ir magistro), daugelyje specialybių gaunantis doktorantūros studijų programa, yra papildomi švietimo formos (tobulinimosi kursai, kalbų ir kompiuterių kursų) valstybės tarnautojų, specialistų ir visiems, norintiems gauti antrojo laipsnio. Mokymas vyksta azerų, rusų ir anglų kalbomis (srityje architektūros ir statybos).

Iš viso, universitetas turi daugiau nei 6500 absolventų, aukštesnės studijų pakopos studentai ir stažuotojai, taip pat užsienio valstybių piliečiais. Mūsų absolventai dirba beveik 100 šalių visame pasaulyje.

Šie plotai yra paskirta kaip pagrindinė vystymosi tikslų:

atitikimas išsilavinimo standartų atitikimą tarptautiniams standartams; gerinti švietimo per naujų kompiuterinių technologijų panaudojimo kokybę; dalyvavimas tarptautiniuose projektuose ir programose, kuriomis siekiama iš studentų ir dėstytojų mobilumą; plėtra gamybos bazių, skirtų studentams praktikos, tiek respublikoje, tiek užsienyje, skaičių; gerinimas mokslinių, logistikos ir informacijos bazę.

AzUAC yra ant 5,5 ha plote, yra keturi akademinės pastatai, licėjuje pastatas, sporto centras, svečių namai, valgykla, keletas kavinių. Yra miesteliu kad šeimininkai vieną iš penkių gyvenamųjų namų ir švietimo pastate.

Universitetas turi esminį biblioteka su daugiau nei 460.000 knygų, žurnalų, kolekcijų tezės fondą. Sukurta šachmatų klubas, sporto klubai, kūrybinės mėgėjų grupės, liaudies instrumentų ansamblis, KVN (KVN), intelektinės jaunimo klubas "Diskusijos". Ir šeimininkai parodos kūrybos studentų parodų salėje.

2014, universitete praėjo valstybinę akreditaciją.

Parengiamoji fakultetas

Parengiamoji fakultetas užsienio piliečių Azerbaidžano universiteto Architektūros ir statybos (Az.UAS), kaip atskiras vienetas buvo įkurta tam, kad Švietimo ir mokslo ministerija 1984 metais ir yra mokymo centras anksto universitetinį išsilavinimą. Per pastaruosius kelerius metus apie fakultete mokėsi ir gavo sertifikatus daugiau nei 3000 užsienio piliečių iš beveik 60 pasaulio šalių: Europoje ir Afrikoje, Artimuosiuose Rytuose ir Lotynų Amerikos, Azijos ir NVS.

Fakultetas susideda iš azerų, rusų kalbomis departamento ir techninių disciplinų departamentas (DTD). Šiandien katedros darbuotojai - labai metodistai, patyrę mokytojai, turintys ilgametę patirtį užsienio auditoriją.

Iš profesionaliai nukreiptas mokymo šių profilių fakultetas: Architektūros, inžinerijos, statybos, ekonominės, medicininės ir biologinės ir humanitarinės priklausomai pagal specialybę (mokymo srityse), kad studentai yra ketina gauti. Mokymas vyksta ne į azerbaidžaniečių, rusų ir anglų kalbomis su naujausiais mokymo metodais ir vadovėlių atrankos ir mokymosi medžiaga PF. Tuo parengiamųjų fakulteto veiklos kalbos kursus azerbaidžaniečių, rusų ir anglų kalbomis. Po sėkmingo mokymo parengiamojo fakulteto užsienio studentams gauti valstybės sertifikatą (pažymėjimą) užbaigus FS su teise tęsti studijas pasirinktoje specialybės Az.UAS, taip pat kitose aukštosiose švietimo įstaigose Azerbaidžane.

Parengiamoji fakultetas Az.ASU turi bendradarbiavimo sutartis su parengiamųjų departamentų universitetų "Ankara", "Ghazi", su "Turkijos mokymo centre" Turkijoje, su parengiamuoju fakulteto Tabriz universiteto Irane, Maskvos kelių universitetas, Maskvos valstybinis universitetas (MSU), rusų tautų draugystės universitetas (PFUR) Rusijoje.

Vietos

  • Baku

    A. Sultanova 11, AZ-1073, Baku

    Klausimai