Keystone logo
Babson College

Babson College

Babson College

Įvadas

Babson College , 29 metus 1 verslumo mokykla , ugdo verslininkus lyderius, kurie visur kuria didelę ekonominę ir socialinę vertę. Mes siūlome platų absolventų verslo programų pasirinkimą, tiek visą, tiek ne visą darbo dieną, suprasdami, kad kiekvienas studentas turi unikalių asmeninių ir profesinių įsipareigojimų. Nepriklausomai nuo programos, atrasite išsilavinimą, pagrįstą veiksmu, ir bendruomenę, kurioje gausu dinamiškų verslumo lyderių. „Babson“ nenumaldomai sutelkiame dėmesį į šiuos dalykus:

Studentų pavertimas verslumo lyderiais: Mes tikime, kad verslininkai negimsta - jie yra sukurti, o Babsono išsilavinimas įgalina mąstyseną ir įgūdžius, skatinančius mokinius įžvelgti problemas kaip galimybes, naršyti dviprasmybes ir imtis veiksmų. Verslumo lyderiai yra svarbesni nei bet kada anksčiau.

Mokymasis atliekant : Mes darome ne tik tai, kad mokome mąstyti. Mes išmokome jus, kaip tai padaryti. Įspūdingi potyriai, tokie kaip mūsų studentų konsultavimo projektai, klasių modeliavimas ir studentų vadovaujami forumai, sustiprina klasės akademikus realiojo gyvenimo praktika, suteikdami studentams įgūdžių, reikalingų veikti ir daryti įtaką dabar.

Savo potencialo optimizavimas: nesvarbu, ar tai būtų verslo pradžia, ar pasikeistų pramonės šakos, ar perimtų jūsų šeimos verslą, „Babson“ laipsnis padeda studentams persikelti iš kur jie yra, kur nori būti. Mūsų mažas dydis reiškia, kad studentai, dėstytojai ir karjeros konsultantai kartu kuria patirtį, padedančią kiekvienam studentui pasiekti asmeninius tikslus.

Pasaulinės patirties ir tinklo kūrimas: Kai įvairios perspektyvos susilieja, atsiranda naujų idėjų. „Bason“ mūsų bendruomenės įvairovė yra stiprybė, kuri praplečia studentų perspektyvas, ruošia juos dirbti visose ekonomikose ir kultūrose. Babson patirtis užpildyta tarpkultūriniu komandiniu darbu, pasaulinių atvejų analizės diskusijomis ir tarptautiniais renginiais. Kai baigus studijas klostosi karjera visame pasaulyje, Babsono tinklas niekada nėra toli – 43 000 absolventų 129 šalyse.

Babson College baigiate daugiau nei laipsnį - įgysite įkvėpimo, įrankių ir pasigaminsite mintį, reikalingą nuolatinei profesinei sėkmei. Taip yra todėl, kad puikūs verslininkų vadovai įveikia nesėkmes, klesti netikrumu ir visada ieško sprendimų, kur kiti mato tik kliūtis. Verslumo vadovas pavers jus bet kurios organizacijos vertybe, gebančia pereiti į dviprasmiškumą ir judėti pirmyn, o kitos vis dar tvarkosi.

Mes siūlome šias nuolatinio studijų programas:

Dieninės MBA: Padarykite Babson savo namuose ne namuose, naudodamiesi visą darbo dieną, universiteto mieste. Įgykite laipsnį per vienerius ar dvejus metus. Specializuokitės septyniose MBA koncentracijose, įskaitant STEM nurodytas koncentracijas kiekybinių finansų ir verslo analizės bei mašininio mokymosi srityse.

Verslo analizės magistras: Transformuokite informaciją į naujoves naudodamiesi dienine, STEM paskirta programa.

Finansų magistras: Įgykite finansinio modeliavimo ir kodavimo įgūdžių, kurių darbdaviai nori šioje dieninėje, STEM paskirtoje programoje.

Verslo Vadovavimo Vadybos Magistras: Sužinokite, kaip naujoves pradėti ankstyvą karjerą per dieninę, devynių mėnesių programą

Priėmimo į programą reikalavimai

Parodykite savo įsipareigojimą ir pasirengimą sėkmingai mokytis verslo mokykloje laikydami GMAT egzaminą – plačiausiai naudojamą stojamąjį egzaminą, kuris įvertina jūsų kritinio mąstymo ir samprotavimo įgūdžius.

Atsisiųskite GMAT mini viktoriną ir sužinokite apie klausimus, kuriuos rasite egzamine.

Vietos

 • Wellesley

  231 Forest Street, 02457-0310, Wellesley

 • Boston

  100 High Street First and 12th Floors, 02110, Boston

  • Miami

   1200 Brickell Ave, 33136, Miami

   Klausimai