Keystone logo
Bar-Ilan University

Bar-Ilan University

Bar-Ilan University

Įvadas

Apie universitetą

Bar-Ilan University , vienas iš didžiausių Izraelio universitetų, siūlo studentams platų unikalių akademinių ir socialinių galimybių, kurių nerasta jokioje kitoje Izraelio švietimo įstaigoje.

Nuo pat savo įkūrimo 1955 m. Daugiau nei 130 000 studentų pasinaudojo "Bar-Ilan" pavyzdinėmis akademinėmis ir mokslinių tyrimų priemonėmis ir nuo savo atsidavimo integruojant žydų kultūrą ir tradicijas į visas studijų programas. " Bar-Ilan University užtikrinantis Izraelio aukščiausius mokslininkus ir dėstytojus ir suteikiant studentams galimybę ištirti savo žydų šaknis, suteikia savo studentams išteklius ir kompetenciją, kad galėtų sėkmingai dirbti ir kuo labiau prisidėti prie visuomenės kaip išsilavinusių ir socialiai suprantamų piliečių.

Studentai, besigydantys iš viso pasaulio, visą laiką kreipiasi į "Bar-Ilan", norėdami mokytis mūsų pirmaujančiose studijų programose. Prižiūrint ir vadovaujant mūsų apdovanojimų pelniusiems dėstytojams, jie mokomi kritinio mąstymo ir analitinių įgūdžių, reikalingų norint ištirti jų interesų sritis ir akademinį augimą. Bar-Ilan University siūlo platų bakalauro, magistro ir doktorantūros programų, kurios yra pripažintos visame pasaulyje, įskaitant keletą tarptautinių laipsnių, kurie mokomi anglų kalba.

Vietos

Vietos
 • Ramat Gan

  Ramat Gan, Izraelis

  • facebook
  • youtube
  • linkedin
  • instagram

Klausimai