Keystone logo
Baruch College Austin W. Marxe School of Public and International Affairs

Baruch College Austin W. Marxe School of Public and International Affairs

Baruch College Austin W. Marxe School of Public and International Affairs

Įvadas

Austin W. Marxe viešųjų ir tarptautinių reikalų mokykla yra vienintelė Niujorko valstybinė absolventų mokykla, skirta viešiesiems reikalams. Mes siūlome bakalauro ir magistro laipsnius viešosios politikos ir administravimo srityse, švietimo magistro (MSEd) programą aukštojo mokslo administravimo srityje (MSEd-HEA) ir tarptautinių reikalų magistro (VRM) studijų programą.

„Marxe“ mokykla suteikia galimybę studentams dar besimokant tiesiogiai pasiruošti tolesniam gyvenimui. Daugelis mūsų studentų bendradarbiauja su dėstytojais kaip mokslinių tyrimų padėjėjai, praplečiantys žinių ribas, kai įvaldo sudėtingas analitines priemones. Studentai yra labai skatinami praleisti laiką studijuodami ne Niujorke per mokyklos remiamas programas - nuo dviejų savaičių iki viso semestro. Mes turime akademinę partnerystę penkiuose žemynuose ir klestinčią Vašingtono semestrą, norėdami supažindinti studentus su gyvenimu šalies sostinėje. Daugelis mūsų studentų stažuojasi kai kuriose pasaulio ne pelno organizacijose, tarptautinėse NVO, ligoninėse, mokyklose ir vyriausybinėse institucijose.

Mes remiamės vienu didžiausių viešųjų reikalų fakultetu tautoje ir taikome tarpdisciplininį požiūrį į mokymą, mokslinius tyrimus ir profesinį tobulėjimą.

Mokykla saugo ir valdo penkis žinomus tyrimų centrus ir institucijas, rengiančias svarbiausias ataskaitas, apklausų rezultatus ir duomenis įvairiomis viešajai politikai svarbiomis temomis.

„Marxe“ mokyklos fakultetas yra vienas didžiausių ir įvairiausių pasaulyje. Kiekvienas narys, pasiekęs ir plačiai pripažintas savo srityje, turi daug patirties konsultuodamas ar vadovaudamas kabineto lygio agentūroms, politiniams lyderiams, pagrindinėms sveikatos, ne pelno organizacijoms ar vyriausybinėms organizacijoms visame pasaulyje. Jie yra tam, kad padėtų jums augti asmeniškai ir profesionaliai, sprendžiant aktualiausius šiandienos viešosios politikos iššūkius ir teikiant kursų, plėtros galimybių ir karjeros gaires.

Vietos

Vietos
  • New York

    Lexington Avenue,55, 10010, New York

    Klausimai