Keystone logo
Bologna Business School

Bologna Business School

Bologna Business School

Įvadas

BBS" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/38/38186_Screen_Shot_2017-01-19_at_5.30.49_PM.png" alt="BBS" />

alt = "BBS (est. 2000 m.) yra Bolonijos universiteto verslo mokykla (est. AD 1088). alt =" BBS yra viena iš novatoriškiausių verslo mokyklų Europoje ir yra viena iš labiausiai gerbiamų institucijų Italijoje. Tarpdisciplininė perspektyva, pramonės integracija ir internacionalizacija yra pagrindiniai mokyklos filosofijos ramsčiai, kuriais siekiama suteikti studentams reikiamų įgūdžių, kad pasitikėtų nuolat besikeičiančia ir sudėtinga ekonomine kraštovaizdžiu, pasitikėdami savimi, turėdami žinių ir motyvuodami sėkmingai.

Bologna Business School būstinė yra XVI a. Renesanso stiliaus pastate „Villa Guastavillani“, esančiame Bolonijos kalvose, mažiau nei dešimt minučių nuo miesto centro. Čia istorija, technologijos ir tradicijos gyvena kartu gražiu ir natūraliu pagrindu. Bolonija yra gyvas miestas, esantis pačioje Italijos širdyje - 30 minučių kelio nuo Florencijos, valandą nuo Milano, dvi valandas nuo Romos ir Venecijos - viename turtingiausių Europos regionų Emilijoje.

BBS

alt = "BBS siūlo 360 ° akademinę ir" realaus pasaulio "edukacinę patirtį, įskaitant dieninius magistro laipsnius (anglų ir italų kalbomis), ištęstinių studijų magistrantūras ir trumpalaikes programas vadovams ir specialistams. Mokykla bendradarbiauja su pramone vadovaujančios įmonės, teikdamos joms išskirtinius vadovus ir aukštos kokybės bei specialiai pritaikytas programas. Vidutinių įmonių ir „Made in Italy“ pramonės klausimams ypatingas dėmesys skiriamas atliekant tyrimus ir sutelkiant projektus.

BBS

„Alt =“ BBS bendruomenė - tai šeima, kurią sudaro studentai, absolventai, fakultetai, vadovai ir platus verslo tinklas, sudarytas iš daugiau nei 500 nacionalinių ir tarptautinių kompanijų. Studentai, daugiau nei 600 kasmet, atvyksta iš viso pasaulio ir iš įvairių akademinių grupių alt = "BBS fakultete dalyvauja daugiau nei 300 nacionalinių ir tarptautinių dėstytojų, akademikų, vadovų ir konsultantų.

Vietos

Vietos
 • Bologna

  Villa Guastavillani - Via degli Scalini, 18

  • facebook
  • linkedin
  • twitter
  • youtube

Klausimai