Keystone logo
Bellarmine University Annsley Frazier Thornton School of Education

Bellarmine University Annsley Frazier Thornton School of Education

Bellarmine University Annsley Frazier Thornton School of Education

Įvadas

Susirūpinę ir rūpestingi dėstytojai bei maža bendruomenės atmosfera daro Bellarmine'o švietimo mokyklą išmintingu sėkmingos akademinės karjeros pasirinkimu. Profesinio mokymo kursai, patirtis mokyklose ir stipri laisvųjų menų fonas paruošia studentus įveikti iššūkius mokant įvairius besimokančiuosius. Puikios švietimo mokyklos programos suteikia mūsų studentams neįkainojamą pranašumą siekiant profesinės karjeros tikslų.

Švietimo mokykla kasdienėje klasėje naudoja įvairias medžiagas ir technologijas. Studentai įgyja praktinės patirties su valstybinėse mokyklose naudojamomis technologijomis, standartizuotais ir diagnostiniais testais bei realiais klasių technikos ir medžiagos pavyzdžiais. Klasėse įrengtos „SmartBoard“ technologijos ir „iPad“, leidžiančios studentams interaktyviau naudotis informacija iš interneto, klasių pristatymais ir mokomąja medžiaga.

Edukologijos mokyklos dėstytojai mano, kad mokymasis būti efektyviu mokytoju vyksta ištyrus teoriją ir praktiką. Todėl kandidatai į mokytojus stebėjimą ir lauko darbus pradeda pirmame pirmųjų metų semestre ir tęsia tai kas ketverių metų semestrą. Kiekvieną semestrą „Bellarmine“ studentai vidutiniškai įgyja 30 valandų lauko darbo patirties. Vyresniųjų metų rudens semestre kandidatai baigia semestro trukmės studentų mokymo patirtį. Šis intensyvus profesinis semestras suteikia galimybę kandidatams patobulinti mokymo įgūdžius, paruošiančius juos naudingai karjerai.

Švietimo programos absolventai įsidarbina pradinėse, vidurinėse ir vidurinėse mokyklose valstybinėse ir privačiose mokyklose. „Bellarmine“ mokytojai visada yra labai paklausūs.

Vietos

Vietos
  • Louisville

    Newburg Road,2001, 40205, Louisville

    Klausimai