Keystone logo
Berlin School Of Business & Innovation

Berlin School Of Business & Innovation

Berlin School Of Business & Innovation

Įvadas

BSBI yra skirta mokyti studentus veiksmingai formuoti ateitį ir tapti rytojaus lyderiais nuolat besikeičiančiame verslo pasaulyje. Su verslu ir sėkme savo esme BSBI siūlo su pramone susijusias programas, kuriose pagrindinis dėmesys skiriamas praktinių verslo įgūdžių, reikalingų jūsų profesinei sėkmei, ugdymui. Tarptautinė verslo mokykla, teikianti akademinę kompetenciją su pagrindiniu miesteliu, esančiu Berlyno širdyje, Vokietijoje.

 1. BSBI narystė yra: AACSB International – Koleginių verslo mokyklų pažangos asociacija, JT-PRME ir Verslo absolventų asociacijos (BGA) bronzos narys.
 2. Kelios studijų vietos – mūsų gerai įrengtas pagrindinis miestelis yra pačiame Berlyno, Vokietijos sostinės, širdyje. Vokietija yra viena inovatyviausių pasaulio šalių pagal 2021 metų „Bloomberg“ inovacijų indeksą. Taip pat turime studijų vietas Hamburge, Paryžiuje ir Atėnuose.
 3. BSBI siūlo mišrius studijų formatus , kad kartu su studijomis galėtumėte žongliruoti ir kitais įsipareigojimais. BSBI integravo virtualią mokymosi aplinką (VLE) ir el. mokymosi programas į savo mokymo esmę.
 4. Puikus palaikymas studentams – teikiame puikų akademinį mokymą, garantuojame mažo dydžio klases, pramonės ekspertų ir kviestinių pranešėjų pristatymus.
 5. Užsiėmimai vyksta anglų kalba ir yra nemokamos vokiečių kalbos pamokos. Tai padės jums padidinti savo įsidarbinimo galimybes Vokietijoje baigus studijas.
 6. Speciali karjeros paslauga – nuo CV seminarų ir tinklų renginių iki asmeninių karjeros patarimų, komanda yra pasiruošusi teikti studentams specializuotas paslaugas, reikalingas jų karjeros siekiams įgyvendinti.
 7. Vokietijos viza po studijų – jei norite pratęsti leidimą gyventi Vokietijoje po studijų, galite kreiptis dėl darbo vizos iki 18 mėnesių, kuri leis jums dirbti be jokių apribojimų. Norint pasinaudoti karjeros galimybėmis Vokietijoje, būtinas geras vokiečių kalbos lygis.
 8. Nemokama teisinė pagalba: Jums atvykus į Vokietiją, mūsų teisinis partneris SERS suteiks vizų konsultacijas ir palaikymą visiškai nemokamai.

Mokymosirezultatai

 • Mūsų programos buvo sukurtos siekiant plėtoti praktinius verslo įgūdžius, reikalingus klestėti šiandieninėje pasaulinėje verslo rinkoje.
 • Mūsų programose, kurių esmė yra verslas, lyderystė ir sėkmė, teorija derinama su praktika, kad studentai būtų informuoti apie naujausias pramonės tendencijas.
 • Mes siūlome bakalauro, magistrantūros ir doktorantūros studijų programas, kurių tikslas – padėti jums tapti išskirtiniu savo srities lyderiu.
 • Pramonės ekspertų sukurtos ir pristatytos mūsų programos suteiks jums konkurencinį pranašumą, reikalingą norint išsiskirti pasaulinėje darbo rinkoje.

Įvairovė, klasės dydis, mokinių pasitenkinimas

Su verslu, lyderyste ir sėkme, BSBI siūlo su pramone susijusias programas, kuriose pagrindinis dėmesys skiriamas praktinių verslo įgūdžių, reikalingų jūsų profesinei sėkmei, ugdymui. Šios programos yra konkurencingomis kainomis, kad atitiktų tarptautinės rinkos poreikius. Su mūsų pagrindiniu miesteliu Berlyne, BSBI pritraukia įvairią studentų grupę, kurioje atstovaujama daugiau nei 90 tautybių.

Mes siūlome bakalauro, magistrantūros ir doktorantūros studijų programas, kurių tikslas – padėti jums tapti išskirtiniu savo srities lyderiu. Mūsų akademiniai partneriai yra: Kūrybinių menų universitetas (UCA), Konkordijos universitetas Čikagoje (CUC) ir Tarptautinis telematikos universitetas UNINETTUNO.

Didžiuojamės būdami kelių organizacijų, tokių kaip „The Association to Advance Collegiate Schools of Business“ (AACSB), „Jungtinių Tautų atsakingo valdymo ugdymo principai“ (UN-PRME) ir „Business Graduates Association“ (BGA), nariais. Šios narystės parodo mūsų įsipareigojimą siekti akademinės kompetencijos, praturtindamos mūsų studentų mokymosi patirtį ir suteikdamos jiems prieigą prie augančio pirmaujančių pramonės žaidėjų tinklo. Šios narystės suteikia BSBI įvairių išteklių ir prieigą prie profesionalų tinklo, padedant mums toliau teikti lanksčias ir prieinamas programas mūsų studentams.

 1. Platus programų spektras nuo verslo, rinkodaros ir finansų iki kūrybinių menų ir IT dabar su galimybe studijuoti internetu arba turėti tarptautinį išsilavinimą keliuose miesteliuose su partnerystėmis Prancūzijoje ir Graikijoje.
 2. Mažos klasės ir įvairi studentų grupė iš daugiau nei 90 tautybių, todėl mokymosi aplinka praturtėja ir dalijamasi kultūra.
 3. Puikios studentų paslaugos: nuo pasveikinimo savaitės, bendraamžių kuravimo, užklasinės veiklos, tokios kaip pirmokų vakarėliai, verslo konkursai, talentų šou ir kt.
 4. Lankstūs mokėjimo planai, dalinės stipendijos ir reklaminiai pasiūlymai.

Priėmimai

Bakalauro studijų programos

 • Amžius: 17-20 metų
 • Išsilavinimo pagrindas:
  • Abiturientas;
  • Vardai suteikiami baigus bent 11 metų mokyklą;
  • Akademinė kvalifikacija: ECCTIS atitinka GCSE.
 • Darbo patirtis: Nėra / galimas ankstyvo amžiaus laisvai samdomas darbas ne visą darbo dieną dėl interneto galimybių bumo.

Antrosios pakopos studijų programos

 • Amžius: 21-34 metai
 • Išsilavinimo pagrindas:
  • Bakalauro/bakalauro laipsnis;
  • Gali būti vertinama pagal atitinkamo darbo patirtį, ne mažesnę kaip 3 metų vadovaujamo darbo patirtį;
  • Potencialiai su kitais magistrantūros laipsniais (noriu pakeisti karjerą).
 • Darbo patirtis: gali būti vertinama pagal atitinkamą darbo patirtį, ne mažesnę kaip 3 metų vadovaujamo darbo patirtį.

Daktaro laipsnis

 • Amžius: 23 - vyresni
 • Išsilavinimo pagrindas:
  • Pripažintos institucijos su verslu susijusios disciplinos bakalauro laipsnis; magistro laipsnis arba 7 lygio magistrantūros kvalifikacija, arba MBA iš pripažintos institucijos.
  • Kandidatai, turintys kitų disciplinų laipsnius, ir kandidatai, neturintys bakalauro ar magistro laipsnio, bet turintys kitą akademinę kvalifikaciją ir didelę profesinę patirtį vadovaujančioje srityje, taip pat laukiami. Jų priėmimas gali priklausyti nuo sėkmingo stojamojo egzamino ir pokalbio.

Idealūs studentai

Bakalauro studijų programos:

 • Vidurinių mokyklų studentai, norintys įgyti bakalauro laipsnį už šalies ribų;
 • Studentai, norintys pagerinti savo darbo perspektyvas, kad ateityje gautų didesnį atlyginimą.

Antrosios pakopos studijų programos:

 • Jauni miesto specialistai / bakalauro studentai, norintys įgyti magistrantūros laipsnį pagal savo įgaliojimus, kad padidintų įsidarbinimo galimybes ir galimybes gauti didesnį atlyginimą savo organizacijoje.

Daktaro laipsnis:

 • Profesionalams, norintiems užsitikrinti vietas didelėse konsultacinėse įmonėse, tarptautiniuose mažmeninės prekybos įmonėse ir mados namuose bei kitose paslaugų pramonės šakose arba tiems, kurie nori įgyti mokslinių tyrimų laipsnius geriausiuose pasaulio universitetuose.

112194_110926_BSBI.png

Vietos

Vietos
 • Berlin

  Potsdamer Straße 180-182, 10783, Berlin

  • Hamburg

   BSBI Faculty of Creative Industries, Gasstrasse 6B, Kontor N, D-22761, Hamburg

   • Paris

    PPA Business School, 11-13 rue Camille Pelletan, 92120 Montrouge, , Paris

    • Athens

     Independent Studies of Science and Technology, 68, Sygrou Avenue, 11742, Athens

     Klausimai