Keystone logo
© photo courtesy of Berlin School of Business and Innovation
Berlin School Of Business & Innovation

Berlin School Of Business & Innovation

Berlin School Of Business & Innovation

Įvadas

BSBI, turėdamas miestelius Berlyne, Hamburge, Paryžiuje, Atėnuose ir Barselonoje, rengia savo studentus daryti tikrą reikšmingą poveikį verslo pasaulyje. Visos programos yra praturtintos trimis pagrindinėmis BSBI vertybėmis: verslu, lyderyste ir sėkme, ir jose daug dėmesio skiriama praktinių ir aktualių įgūdžių gerinimui šiandienos rinkai. Studentai įgyja pasitikėjimo siekdami savo profesinių svajonių tobulindami geidžiamiausius įgūdžius ir mokydamiesi iš savo srities aukščiausio lygio akademikų. Jiems taip pat bus naudinga puiki karjeros palaikymo komanda, kuri suteiks papildomų patarimų.

 1. BSBI nariai yra: AACSB International – Koleginių verslo mokyklų pažangos asociacija, UN-PRME, Erasmus, Erasmus+ ir Verslo absolventų asociacijos (BGA) bronzos narys.
 2. Kelios studijų vietos – mūsų gerai įrengtas pagrindinis miestelis yra pačiame Berlyno, Vokietijos sostinės, širdyje. Vokietija yra viena inovatyviausių pasaulio šalių pagal 2021 metų „Bloomberg“ inovacijų indeksą. Taip pat turime studijų vietas Hamburge, Paryžiuje ir Atėnuose.
 3. BSBI siūlo mišrius studijų formatus, kad galėtumėte kartu su studijomis žongliruoti ir kitais įsipareigojimais. BSBI į savo mokymo esmę įtraukė virtualios mokymosi aplinkos (VLE) ir el. Mokymosi programas.
 4. Puiki pagalba studentams - Mes teikiame puikias akademines studijas, garantuojame mažo dydžio klases, pramonės ekspertus ir pranešėjų pranešimus.
 5. Pamokos vyksta anglų kalba ir yra nemokamų vokiečių kalbos pamokų. Tai padės jums padidinti įsidarbinimo galimybes Vokietijoje baigus studijas.
 6. Speciali karjeros paslauga - nuo CV seminarų ir tinklų renginių iki asmeninių karjeros patarimų komanda yra pasirengusi suteikti studentams specializuotas paslaugas, reikalingas jų karjeros siekiams įgyvendinti.
 7. Vokietijos viza po studijų-baigus studijas, jei norite pratęsti leidimą gyventi Vokietijoje, galite kreiptis dėl darbo paieškos vizos iki 18 mėnesių, kuri leis jums dirbti be jokių apribojimų. Norint pasinaudoti karjeros galimybėmis Vokietijoje, būtinas geras vokiečių kalbos lygis.
 8. Nemokama teisinė pagalba: Kai atvyksite į Vokietiją, mūsų teisinis partneris SERS nemokamai suteiks konsultacijas dėl vizos ir palaikys.

Mokymosi rezultatai

 • Mūsų programos buvo sukurtos siekiant plėtoti praktinius verslo įgūdžius, reikalingus klestėti šiandieninėje pasaulinėje verslo rinkoje.
 • Turėdami verslą, lyderystę ir sėkmę, mūsų programos sujungia teoriją su praktika, kad studentai būtų informuoti apie naujausias pramonės tendencijas.
 • Mes siūlome bakalauro, magistrantūros ir doktorantūros programas, kurios visos yra skirtos padėti jums tapti išskirtiniu lyderiu savo srityje.
 • Mūsų programos, sukurtos ir pristatytos pramonės ekspertų, suteiks jums konkurencinį pranašumą, reikalingą išsiskirti pasaulinėje darbo rinkoje.

Įvairovė, klasės dydis, studentų pasitenkinimas

Su verslu, lyderyste ir sėkme, BSBI siūlo su pramone susijusias programas, kuriose pagrindinis dėmesys skiriamas praktinių verslo įgūdžių, reikalingų jūsų profesinei sėkmei, ugdymui. Šios programos yra konkurencingomis kainomis, kad atitiktų tarptautinės rinkos poreikius. Su mūsų pagrindiniu miesteliu Berlyne, BSBI pritraukia įvairią studentų grupę, kurioje atstovaujama daugiau nei 90 tautybių.

Mes siūlome bakalauro, magistrantūros ir doktorantūros studijų programas, kurių tikslas – padėti jums tapti išskirtiniu savo srities lyderiu. Mūsų akademiniai partneriai yra: Kūrybinių menų universitetas (UCA), Konkordijos universitetas Čikagoje (CUC) ir Tarptautinis telematikos universitetas UNINETTUNO.

Didžiuojamės būdami kelių organizacijų, tokių kaip „The Association to Advance Collegiate Schools of Business“ (AACSB), „Jungtinių Tautų – Atsakingo valdymo ugdymo principai“ (UN-PRME) ir „Business Graduates Association“ (BGA), nariais. Šios narystės parodo mūsų įsipareigojimą siekti akademinės kompetencijos, praturtindamos mūsų studentų mokymosi patirtį ir suteikdamos jiems prieigą prie augančio pirmaujančių pramonės žaidėjų tinklo. Šios narystės suteikia BSBI įvairių išteklių ir prieigą prie profesionalų tinklo, padedant mums ir toliau teikti lanksčias ir prieinamas programas mūsų studentams.

 1. Platus programų asortimentas nuo verslo, rinkodaros ir finansų iki kūrybinių menų ir IT dabar su galimybe studijuoti internetu arba turėti tarptautinį išsilavinimą keliuose miesteliuose, bendradarbiaujant Prancūzijoje ir Graikijoje.
 2. Mažos klasės ir įvairi studentų grupė, kurią sudaro daugiau nei 90 tautybių, todėl mokymosi aplinka praturtėja ir dalijamasi kultūra.
 3. Išskirtinės studentų paslaugos, pradedant sveikinimo savaite, bendraamžiais ir baigiant bendraamžių kuravimu, užklasine veikla, pavyzdžiui, šviežesnių vakarėlių, verslo konkursų, talentų šou ir kt.
 4. Lankstūs mokėjimo planai, dalinės stipendijos ir reklaminiai pasiūlymai.

Priėmimas

Bakalauro studijų programos

 • Amžius: 17-20 metų
 • Išsilavinimas:
  • Abiturientas;
  • Pavadinimai suteikiami baigus ne mažiau kaip 11 metų mokykloje;
  • Akademinės kvalifikacijos: ECCTIS atitinka GCSE.
 • Darbo patirtis: nėra / galimas ankstyvo amžiaus laisvai samdomas darbas ne visą darbo dieną dėl internetinių galimybių bumo.

Antrosios pakopos studijų programos

 • Amžius: 21–34 metai
 • Išsilavinimas:
  • Bakalauro/bakalauro laipsnis;
  • Gali būti vertinamas pagal atitinkamą ne mažesnę kaip 3 metų vadovavimo patirtį;
  • Potencialiai su kitais magistrantūros laipsniais (noriu pakeisti karjerą).
 • Darbo patirtis: Gali būti vertinama remiantis atitinkama darbo patirtimi, ne mažesne kaip 3 metų vadovavimo patirtimi.

Daktaro laipsnis

 • Amžius: nuo 23 metų
 • Išsilavinimas:
  • Bakalauro laipsnis pripažintoje įstaigoje su verslu susijusios disciplinos; magistro laipsnį arba 7 lygio antrosios pakopos kvalifikaciją arba pripažintos institucijos MBA.
  • Taip pat laukiami kandidatai, turintys kitų disciplinų laipsnius, ir kandidatai, neturintys bakalauro ar magistro laipsnio, tačiau turintys kitą akademinę kvalifikaciją ir didelę profesinę patirtį vykdomojoje lygmenyje. Jų priėmimas gali būti sėkmingas, jei bus išlaikytas stojamasis testas ir pokalbis.

Idealūs studentai

Bakalauro programos:

 • Gimnazistai, norintys įgyti bakalauro laipsnį už šalies ribų;
 • Studentai, norintys pagerinti darbo perspektyvas, ateityje galės gauti didesnį atlyginimą.

Antrosios pakopos studijų programos:

 • Jauni miesto profesionalai/bakalaurai, norintys pridėti magistrantūros laipsnį pagal savo įgaliojimus, kad padidintų įsidarbinimo galimybes ir didesnio atlyginimo galimybes savo organizacijoje.

Daktaro laipsnis:

 • Profesionalai, norintys įsidarbinti didelėse konsultacinėse įmonėse, tarptautiniuose mažmeninės prekybos tinkluose ir mados namuose bei kitose paslaugų pramonės šakose, arba tie, kurie nori siekti mokslo laipsnių aukščiausiuose pasaulio universitetuose.

112194_110926_BSBI.png

Vietos

 • Berlin

  Alte Post Karl-Marx-Straße 97-99, 12043, Berlin

  • Hamburg

   BSBI Faculty of Creative Industries, Gasstrasse 6B, Kontor N, D-22761, Hamburg

   • Paris

    PPA Business School, 11-13 rue Camille Pelletan, 92120 Montrouge, , Paris

    • Barcelona

     Av. Can Marcet 36-38, Barcelona, 08035, Barcelona

     Klausimai