Keystone logo
© BESIGN The Sustainable Design School
BESIGN The Sustainable Design School

BESIGN The Sustainable Design School

BESIGN The Sustainable Design School

Įvadas

Prisijunkite prie mūsų atvirų durų dienos kovo 9 d. – Registruokitės čia

Tarptautinė darnaus inovacijų žmogaus sprendimams dizaino mokykla

BESIGN Tvaraus dizaino mokykla - Tvarių inovacijų dizaino mokykla

2013 m. įkurta BESIGN Tvaraus dizaino mokykla yra tarptautinė aukštojo mokslo įstaiga, skirta tvariam dizainui ir inovacijoms žmonėms.

Steigėjų žodis:



"Steigiant BESIGN Tvaraus dizaino mokyklą, mus lydėjo tvirtas bendras įsitikinimas: šiandien pasaulyje vykstantys gilūs pokyčiai reikalauja, kad į inovacijas žvelgtume visiškai kitaip, radikaliai. Dalydamiesi abipuse pedagogine ir profesine patirtimi esame įsitikinę, kad: Dizainas, kaip mąstymo būdas, atlieka esminį vaidmenį kuriant naujas, tvarias inovacijas visiems.

Darnaus vystymosi tikslai

BESIGN Tvaraus dizaino mokykla vadovaujasi 17 darnaus vystymosi tikslų kaip kūrybine priemone.

Skersinė mokymo programa su daugybe daugiadisciplininių įrašų

Teikiame pirmenybę integracijos procesui, pagrįstam mainais ir asmeniniais įgūdžiais. Mūsų prioritetas - pažinti jus ir įvertinti jūsų talentus.

Tarptautiniai - tarptautiniai mainai

BESIGN Tvaraus dizaino mokykla yra tarptautinio tinklo "Cumulus", vienijančio 280 dizaino mokyklų ir universitetų visame pasaulyje, narė.

  • Buenos Airių universitetas, „Arhitektūros fakultetas“, „Design et de l'Urbanisme“ (UBA - FADU) - Argentina
  • „Universidad de Ciencias“ ir „Artes de América Latina“ (UCAL) - Peru
  • Srishti meno, dizaino ir technologijų institutas - Indija
  • Ringlingo meno ir dizaino koledžas - JAV
  • Özyegin universitetas - Turkija
  • Tbilisio valstybinė akademija - Gruzija
  • Universita degli studi della campania luigi vanvitelli - Italija
  • Jiangnan universitetas - Kinija
  • Universidad del Desarrollo (UDD) – Čilė
  • HIT Holono technologijos institutas - Izraelis
  • Monrealio universitetas – Kanada
  • Šizuokos universitetas – Japonija
  • UPES – Indija

Profesinė patirtis - partnerystės projektai

Nuo pirmųjų studijų metų „moki darydamas“ profesinės partnerystės kontekste.

„Šios didžiosios įmonės ateina dirbti su mūsų studentais, nes turi intuityvią rytojaus viziją, jau gyvena žiniomis ir dalijasi rytojaus ekonomika, gimsta skaitmeniniame pasaulyje ir siekia padėti kitiems atsakingai! »
Maurille'as Larivière'as

Projektai - kas jie?

Kasmet įgyvendinami profesionalūs projektai leidžia naujai kūrybingų, žingeidžių, pasauliu besirūpinančių studentų kartai.

1 etapas – trumpas ir problemiškas
Susitikimas su partnerystės bendrovės atstovais yra esminis dalykas. Šių mainų metu studentai supažindinami su projektu, nustato poreikius, patikslina santrauką ir parengia perspektyvines strategijas.

2 etapas – analizė
Tyrimų ir pasinėrimo sesijų sekos leidžia studentams, viena vertus, integruoti įmonės poreikius ir, kita vertus, apibrėžti esminius strateginio mąstymo asmenis – įtraukti su projektu susijusius darnaus vystymosi tikslus.

3 fazė – sumanymas
Šis etapas leidžia generuoti daugybę novatoriškų idėjų, nuo pačių utopiškiausių iki pačių konkretiausių. Idėja paskatins mokinius rasti konceptualius atsakymus.

4 etapas – realizavimas Pasirinktas idėjas analizuoja, perdirba ir piešia studentai, kad patvirtintų jų aktualumą būsimiems vartotojams.
Naudodamiesi modeliais (3D skaitmeninis vaizdinis vaizdas) ir prototipų kūrimu (funkcinis ir dinaminis maketas), studentai patvirtintiems sprendimams suteikia realų, vizualų aspektą.

5 etapas - prototipų kūrimas
Visi darbo etapai formalizuojami ir iliustruojami įvairiomis fizinėmis ir skaitmeninėmis priemonėmis. Tikslas - paaiškinti įmonei atliktus apmąstymus, užimtas pozicijas ir projekto rezultatus.

Naudojant naujus novatoriškus metodus:

  • «Dizaino mąstymas»
  • Vaisių naujovės
  • Gyvenimo ciklo analizė, ekologinė koncepcija, biomimikrijos žinios apie dizainą ®
  • 17 darnaus vystymosi tikslų

Mūsų instituciniai partneriai

232415_232377_image-Feb-27-2024-12-18-53-8704-PM1.png

Universiteto ypatybės

BESIGN The Sustainable Design School, esantis išskirtinėje vietoje Cagnes-sur-Mer, pačioje Žydrojo kranto širdyje, yra 2000 m universitetas, kuriame yra: kompiuterių laboratorija, modelių dirbtuvės, muzikos studija, fotografijos studija, kūrybos kambarys, bendras sodas, terasos. .

Bendradarbiavimas su FabLab ECOLAB Côte d'Azur (3D spausdintuvai, lazeriniai pjaustytuvai, 3D skeneriai) leidžia studentams kurti objektus savo projektavimo projektams.

  • Universitetas: Université Côte d'Azur (UCA) narys, mūsų studentai turi prieigą prie mokslinių tyrimų ir doktorantūros kursų, taip pat akademinių mainų su kitais UCA nariais.
  • Priėmimas: gavus prašymą (registracijos byla, asmens tapatybės kortelė, mokyklos rezultatai, aplankas) ir individualus pokalbis.
  • Finansavimas: finansinę pagalbą galima gauti per „ BESIGN The Sustainable Design School Friends“ paramos fondą.

    Priėmimai

    Prisijunk prie mūsų

    Įvairių sluoksnių ir studijų sričių studentų įvairovė prisideda prie tvarių inovacijų ir jų praktikos.

    Šiandien mes susiduriame su svarbiais klausimais, susijusiais su gyvybinga mūsų planetos evoliucija. Kad visi galėtume gyventi priimtinomis sąlygomis, pokyčiai yra ne tik būtini, bet ir neišvengiami. Norint atsakyti į šiuos klausimus, reikia pabrėžti vaizduotę ir naujoves. Mūsų studentai gali pasinaudoti šiomis neįtikėtinomis galimybėmis.

    Siekdama geriausiai išspręsti sudėtingas dabartines pasaulio problemas, BESIGN The Sustainable Design School siūlo programą, kuri yra transversinė, tarptautinė ir daugiadalykė. Pedagogika įgyvendinama per konkrečius projektus, kuriuos pateikia įmonės, kurios dalijasi mūsų vertybėmis.

    Alumnų statistika

    Studentų atsiliepimai

    Vietos

    • Nice

      Nice, Prancūzija

    Klausimai