Keystone logo
Boston University Graduate School of Arts & Sciences

Boston University Graduate School of Arts & Sciences

Boston University Graduate School of Arts & Sciences

Įvadas

Maksimaliai padidinkite savo sėkmės potencialą įgiję magistro laipsnį BU menų ir mokslų aukštojoje mokykloje.

Sveiki! Menas ir mokslas yra didžiausias Bostono universiteto akademinis padalinys, pasaulinio lygio tyrimų universiteto širdis. Mūsų fakultetas Menų ir mokslų pakopos mokykloje yra tarp gerbiamiausių profesorių, tyrėjų ir savo sričių profesionalų pasaulyje. Mūsų absolventai yra pirmaujantys inovacijų ir tyrimų srityje bei darantys įtaką savo sritims . Mūsų miestelis yra Bostonas, miestas, kuriame gausu istorijos, kultūros ir įvairovės, kuriame gausu ryšių ir karjeros galimybių.

Priėmimo kvalifikacija

Gali kreiptis tie, kurie įgijo bakalauro laipsnį akredituotame koledže ar universitete ar turintys lygiavertį tarptautinį išsilavinimą.

 • Jūsų bakalauro programa turėtų apimti įvadines humanitarinių, socialinių ir gamtos mokslų studijas; Norint pašalinti trūkumus, gali prireikti baigti nurodytus kursus be kreditų.
 • Galite kreiptis į magistro programą, jei turite bakalauro laipsnį (jei turite trejų metų laipsnį, gali būti reikalaujama baigti vienerių metų magistro programą arba atitinkamo dalyko magistro diplomą).
 • Jūs negalite stoti vienu metu į daugiau nei vieną magistrantūros programą, nebent programos yra BU patvirtinto kombinuoto laipsnio dalis.
 • Jei du kartus buvote atmestas dėl priėmimo į tą pačią studijų programą, turite pateikti patvirtinimo laišką paraiškai iš dabartinio katedros, į kurią kreipiatės, pakopos studijų programos direktoriaus.

Statistika

 • Tarptautiniai studentai:

  25%

 • 0
 • Studentų ir dėstytojų santykis:

  10 iki 1

Priėmimai

Priėmimo kvalifikacija

Gali kreiptis tie, kurie įgijo bakalauro laipsnį akredituotoje kolegijoje ar universitete arba turi atitinkamą tarptautinį išsilavinimą.

 • Jūsų bakalauro programa turėtų apimti įvadines humanitarinių, socialinių ir gamtos mokslų studijas; norint kompensuoti trūkumus, gali tekti baigti nurodytus kursus be kredito.
 • Galite kreiptis į magistro programą, jei turite bakalauro laipsnį (jei turite trejų metų laipsnį, jums gali tekti baigti vienerių metų magistro studijų programą arba atitinkamo dalyko magistro diplomą).
 • Jūs negalite stoti vienu metu į daugiau nei vieną magistrantūros programą, nebent programos yra BU patvirtinto kombinuoto laipsnio dalis.
 • Jei du kartus buvote atmestas dėl priėmimo į tą pačią studijų programą, turite pateikti patvirtinimo laišką paraiškai iš dabartinio katedros, į kurią kreipiatės, pakopos studijų programos direktoriaus.

Reikalavimai vizoms

Kaip BU tarptautiniai studentai ir mokslininkai, turite kreiptis dėl tinkamiausios vizos, kuri leis jums atvykti į JAV, kad pradėtumėte ar atnaujintumėte savo akademinę veiklą. Vizos trukmė priklausys nuo jūsų pilietybės šalies ir jūsų vizų klasifikacijos. Viza visada turi galioti atvykus į JAV, tačiau jos galiojimo laikas baigiasi jums atvykus į šalį. Jei išvykstate iš JAV akademinės veiklos viduryje ir planuojate grįžti į BU pagal tą pačią vizų klasifikaciją, kad tęstumėte tą pačią akademinę veiklą, prieš grįždami turėsite įsitikinti, kad jūsų viza vis dar galioja, arba atnaujinti vizą Jungtinės Amerikos Valstijos.

Kanados piliečiai neprivalo gauti vizos, kad galėtų atvykti į JAV, tačiau, norėdami patekti į JAV pagal tinkamą imigracijos klasifikaciją, privalo laikytis visų kitų žemiau nurodytų procedūrų.

Žingsniai

 1. Įsitikinkite, kad jūsų pasas galioja
 2. Įsitikinkite, kad jūsų imigracijos dokumentai yra teisingi
 3. Dėl vizos kreipkitės į artimiausią JAV ambasadą ar konsulatą
 4. Suplanuokite vizos paskyrimą
 5. Paruoškite pokalbio dėl vizos dokumentus (forma, DS-160 internetinė neimigrantų vizos paraiška, prašymo mokestis, viena nuotrauka, pasas, galiojantis mažiausiai šešis mėnesius nuo numatytos atvykimo į JAV datos, papildomi dokumentai)
 6. Būkite kantrūs-gali praeiti šiek tiek laiko, kol jūsų viza bus išnagrinėta per saugumo leidimus
 7. Mažai tikėtina, kad jūsų viza bus atmesta, susisiekite su ISSO
 8. Suplanuokite savo kelionę į JAV

Stipendijos ir finansavimas

Yra daug galimybių gauti išorinį finansavimą, taip pat institucinį finansavimą jūsų mokslui. Norime pasidalinti keletu konkrečių veiksmų, kurių galite imtis norėdami rasti finansavimą BU. Nuo stipendijų iki darbo vietų miestelyje ir baigiant federalinėmis paskolomis, yra tiek daug galimybių finansuoti savo išsilavinimą BU!

Penki žingsniai, kurių galite imtis, kad gautumėte finansavimą BU savo magistrantūros studijoms:

1. Peržiūrėkite savo programos siūlomas institucines nuopelnų stipendijas

Tokios programos kaip ekonomika , kompiuterių mokslas , statistikos praktika ir žemė ir aplinka yra nusipelniusios stipendijos, kurias gali gauti tinkami studentai, daug kartų nereikalaujant atskiros paraiškos. Būtinai patikrinkite savo konkrečią dominančią programą, kad sužinotumėte, kokios rūšies pagalba jums automatiškai atsižvelgiama!

2. Ieškokite institucinių stipendijų ar stipendijų, kurioms reikia svarstyti atskiras paraiškas – ką siūlo BU, galite pamatyti čia !

3. Federalinis darbo tyrimas

Federalinis darbo tyrimas skatina studentų, turinčių finansinį poreikį, galimybę įsidarbinti. Federalinio darbo studijų gavėjus atrenka Finansinės pagalbos biuras ir jie atitinka federalinius poreikius bei kitus kriterijus.

4. Darbai miesteliu

Taip pat galite ieškoti darbo miestelyje ar netoliese. Universitete yra daug biurų, kurie samdo absolventus, taip pat netoli universiteto esančių įmonių, kurios visada ieško studentų darbuotojų. Kita galimybė yra susisiekti su savo programos skyriumi ir pasiteirauti, kaip tapti rezidentu (RA) bakalauro bendrabutyje.

5. Federalinės ir kreditais pagrįstos paskolos

Yra dviejų tipų federalinės paskolos, kurias studentai gali gauti. Pirmoji yra federalinė tiesioginė nesubsidijuota paskola , tai yra mažų palūkanų paskola, kurią studentai gali gauti išlaidoms po vidurinio išsilavinimo. Antroji paskolų rūšis yra kreditu pagrįstos paskolos, kurios gali būti federalinės arba privačios. Norėdami sužinoti daugiau apie šias paskolų rūšis, apsilankykite mūsų svetainėje . Federalinės paskolos galimos tik JAV piliečiams ir nuolatiniams gyventojams. Privačios paskolos kreditais yra puiki galimybė tarptautiniams studentams. MPower ir Prodigy finance siūlo kreditais pagrįstas paskolas tarptautiniams studentams, ieškantiems finansinės pagalbos.

Alumnų statistika

Reitingai

 • 17 geriausio privataus universiteto 2021 m. QS ataskaita
 • #28 Nation for Economics by 2021 QS Report
 • 27 geriausi JAV koledžai pagal „The Wall Street Journal“ / „Times Higher Education“.
 • 1 iš 3 Bostono ir Kembridžo universitetų, pavadintas prestižine Amerikos universitetų asociacija
 • 42 vieta tarp nacionalinių universitetų pagal US News & World Report
 • 37 vieta tarp pasaulinių tyrimų universitetų pagal US News & World Report
 • 21 vieta JAV už geriausius universitetus dėl kompetencijos, teisingumo ir įsidarbinimo galimybių
 • 3 Masačusetso universitetai už geriausią kompetenciją, teisingumą ir įsidarbinimo galimybes

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

Vietos
 • Boston

  Commonwealth Avenue,705, 02215, Boston

  • twitter
  • facebook
  • youtube
  • linkedin

Klausimai