Keystone logo
Brand University of Applied Sciences

Brand University of Applied Sciences

Brand University of Applied Sciences

Įvadas

Apie Brand University of Applied Sciences

Brand University of Applied Sciences yra pirmasis universitetas visame pasaulyje, kurio veikla nukreipta į prekės ženklo mąstymą. Mes deriname mokslinius metodus su praktiniais projektais ir dideliu Eurazijos dėmesiu. Mes formuojame novatorius ir ateities problemų sprendimo būdus ne tik perteikdami naujausias žinias apie prekės ženklą, bet ir ugdydami stiprias asmenybes.

Brando universitete mokysitės mažomis grupėmis ir kūrybingoje aplinkoje kartu su kruopščiai atrinktais tarptautiniais studentais, kurie yra tokie pat motyvuoti ir aistringi kaip jūs. Tarptautinių ekspertų tinklas lydės jus pakeliui ir paruoš jus tarptautinei karjerai.

Pirmaujančios prekės ženklo įmonės ir gerai žinomos agentūros nori naujų talentų ir naujų idėjų. Jie kviečia BU studentus bendradarbiauti įgyvendinant projektus. Tai leidžia pritaikyti įgytus įgūdžius, išspręsti realias problemas ir užmegzti vertingus kontaktus savo karjerai.

Studijos Hamburge, Vokietijos prekių ženklų sostinėje

Hamburgas yra antras pagal dydį Vokietijos miestas ir garsėja savo atvirumu. Mieste yra didžiausia kūrybinių industrijų įmonių koncentracija Vokietijoje. Čia yra gyva įkūrėjų bendruomenė, gerai išvystyta paramos sistema pradedantiesiems, didelėms korporacijoms, taip pat „Facebook“ ir „Google“ filialai.

Gulėdamas ant Elbės upės kranto, Hamburgas yra vienas gražiausių Europos miestų , taip pat svarbus kultūros centras, kuriame gyvenimas yra viskas, bet nuobodu. „The Economist“ reitingas reguliariai įtraukia Hamburgą į populiariausių pasaulio miestų dešimtuką - ateikite ir pažiūrėkite.

Stipendijos ir finansavimas

Brand University nuolat siūlo dalines stipendijas studijų programai Brand Innovation MA

Daugiau apie dabartines sąlygas sužinokite instituto svetainėje.

Campus Life & Facilities

  • Tarptautinis biuras teikia paramą atvykstantiems studentams ir pareiškėjams iš viso pasaulio;
  • Gaukite prieigą prie dabartinės mokslinės literatūros apie prekės ženklo kūrimą universiteto miestelio bibliotekoje ir naudokitės plačia el. biblioteka, kada ir kur jos reikia;
  • Tapkite Hamburgo universiteto sporto tinklo dalimi, siūlančio įvairias sporto šakas visame mieste.

Hamburgas yra antras pagal dydį Vokietijos miestas, garsėjantis savo atvirumu. Ant Elbės upės kranto esantis miestas yra vienas gražiausių Europos miestų, taip pat svarbus kultūros centras, kuriame gyvenimas nėra nuobodus. Metropolija nuolat patenka į labiausiai gyventi tinkamų Vokietijos miestų sąrašą – ateik ir įsitikink!

Vietos

  • Hamburg

    Rainvilleterrasse,4, 22765, Hamburg

Klausimai