Keystone logo
Brazil University (Universidade Brasil)

Brazil University (Universidade Brasil)

Brazil University (Universidade Brasil)

Įvadas

Turėdamas daugiau nei keturių dešimtmečių patirtį švietimo srityje, pagrindiniame ugdyme ir 40 metų aukštojo mokslo srityje, Camilo Castelo Branco universitetas, šiuo metu Universidade Brasil , kreipėsi ir gavo jo akreditaciją kaip universitetas 1989 m. 1995 m. Kovo 5 d. Ji akreditavo „Campus Fernandópolis“, esantį projektuojamame kelyje F-1, be numerio, „Fazenda Santa Rita“, Fernandópolis, SP, CEP 15600-000, ir Descalvado miestelį, esantį Rua Hilário da Silva Passos. , 950, universiteto parkas, Descalvado, SP, CEP 13690-970.

Siekdama išplėsti savo veiklos sritį, į aukštąjį mokslą įtraukdama kitus regionus, ji siūlo nuotolinio mokymo kursus, turėdama leidimą keturiems pagalbos vietoje centrams, platinamiems San Paule, Descalvado, Santos ir Sertãozinho, visose valstybėse. San Paulas. Paulo.

2016 m. Įstaiga buvo pakartotinai akredituota ir jos pavadinimas pakeistas iš Universidade Camilo Castelo Branco į Universidade Brasil .

Šiuo metu IES siūlo 46 bakalauro kursus, susijusius su tiesioginiu modalumu, ir 28 nuotolinio modalumo kursus, paskirstytus aštuoniose pagrindinėse žinių srityse, o tai leidžia atlikti mokymą ir mokymąsi, tyrimus ir pratęsimą, išdėstytą gamyboje. žinių sklaida, taip pat regioninės ir nacionalinės ekonomikos didinimas, platinamos San Paulo, Mooca, Fernandópolis ir Descalvado miesteliuose.

Institucija siūlo „Lato Sensu“ antrosios pakopos studijų kursų rinkinį pagrindinėse žinių srityse, penkias programas ir penkis „Stricto Sensu“ antrosios pakopos studijų kursus (4 magistrantūros ir 1 doktorantūros programa). Be to, jai buvo įteiktos mokslinės iniciacijos stipendijų institucinės programos - PIBIC, Nacionalinės mokslo ir technologinės plėtros tarybos - CNPq stipendijos.

Kalbant apie „Lato Sensu EAD“ baigimą, verta pažymėti, kad įstaiga siūlo kursų rinkinį žinių srityse: sveikata, inžinerinis mokymas, aplinka. IES taip pat gavo stipendijas iš CAPES siūlomos Institucinės mokymo iniciatyvos stipendijų programos - PIBID.

Kalbant apie „Stricto Sensu“ absolventų programą, yra dvidešimt dvi registruotos mokslinių tyrimų grupės, registruotos CNPQ, kurių projektai plėtojami skirtingose žinių srityse.

Vietos

  • São Paulo

    São Paulo, Brazilija

    Klausimai