Keystone logo
British School of Fashion

British School of Fashion

British School of Fashion

Įvadas

Britų Mokykla Mada yra novatoriškas akademinis centru sukūrė Glasgow Caledonian University (GCU) kurti ir skleisti strateginį mados verslo įžvalgos per savo nuostatą pirmaujančius švietimo, mokslinių tyrimų ir konsultavimo.

Skiriama Jo misija pasiekti "bendrajam gėriui", britų mokykla mada avansus Verslo ir valdymo mąstymo ir praktikos per bendradarbiavimo kuriant žiniomis su savo pramonės partneriais, gerbiami garbės profesoriai, Alumni tinklą, mokslinių tyrimų aktyvaus darbuotojų ir įvairių studentų Gyventojų.

Parodymu savo verslo pobūdžio, britų mokykla mada projektuoja ir tiekia pasaulyje unikalią vykdomosios ir magistrantūros programas, kurios siūlo dalyviams Trans-drausmės mokymosi patirtį per savo miesteliai Londone ir Niujorke.

Kas mes esame?

Mūsų pirmieji žingsniai mados datuojamas 1875 ir mūsų steigėjų kolegijose Glazge, Škotijoje. Tos eros mūsų pagrindinis tikslas buvo suteikti moterims galimybes dizaino, tekstilės ir mažmeninės prekybos, su didžiuliu sąmoningumo ekonominių, socialinių ir aplinkos apsaugos poreikių laiko. Britų mados vystėsi apima daug daugiau nei tiesiog gaminti ir švietimas teikia GCU britų mokykla mada atspindi tuos pakeitimus.

Jau kelis dešimtmečius, GCU prisidėjo prie mados versle per novatorišką kursų kūrimą. Mes pirmieji UK Institucija pasiūlyti Tarptautinio mados rinkodaros magistro laipsnį 2000 metais, ir vis dar yra vienas iš tik kelių pasaulio universitetų pasiūlyti specialų MBA Prabangos Prekės ženklo valdymas.

Britų Mokykla Mada ketina remtis pamatų pateikta mūsų stiprios paveldo ir mados pramonės žinias per toliau inovacijų naujų programų ir investicijų ir plėtros mūsų akademinio personalo.

Ką mes mokome?

Mes siūlome diferencijuotų magistro studijų programas kartu sukūrė per pramonės patirtį iš mūsų garbės profesoriai, akademinių ekspertų žinių ir inovacijų ir energijos mūsų studentams.

Mes integruoti naujausią akademinę mąstymą su platesne verslo įžvalgų mes gauname iš mūsų mokslinių tyrimų ir konsultavimo šiuolaikinės verslo praktikos. Mūsų mokymas yra taip pat visiškai užsiima su mados pramonės ir mes turime partnerystę ir bendradarbiavimą su įvairiais mados kompanijų, įskaitant Marks and Spencer, Converse, ASOS, mažmeninės Trust, Arcadia, liaudies, Visų Šventųjų bažnyčia, Lyst, House of Fraser, Margaret Howell, Farfetch ir Topshop.

Per šių artimų ryšių, mes galime teikti meistriškumo kursuose iš pirmaujančių pasaulio verslo, taip pat galimybes vertingų stažuočių, vizitų ir gyvų projekto trumpikės.

Mes garantuojame, kad mūsų absolventai turi įgūdžių ir žinių, reikalingų valdyti mados verslą šiandieninėje pasaulinėje rinkoje. Mes iššūkį mūsų studentus tapti kritiškai mąstyti, su kompetentinga suvokti teorijų ir koncepcijų, kurios padeda paaiškinti ir iš anksto geriausią praktiką versle. Mes skatiname juos iššūkį status quo, būti kūrybingi savo mąstymą, būti verslus savo veiksmus, ir pripažinti, kad geras verslas yra geriau verslo.

Kodėl mes skirtingi?

Mūsų universiteto šūkis "Už visuotinei gerovei" - tai reiškia "bendram labui", - yra pagrindinė tema per kiekvieno iš mūsų Britų Mokykla Mada iniciatyvas. Mūsų kancleris, profesorius Muhammad Yunus, yra mūsų svarbiausia atstovas šiuo klausimu, gavęs Nobelio taikos premiją už pasiekimus ekonomikos ir socialinės plėtros. Profesorius Yunus pat išlieka viena tik septyni žmonės, kurie buvo pripažintas su Nobelio taikos premijos, Prezidento laisvės medalis ir Kongreso aukso medalis.

"Tai ne apie artimųjų senas žinias naujos kartos. Tai apie sprendžiant problemas, dabar. Šiuo metu Jūs įjungti kažką į socialinį verslą, ji tampa variklis, nereikia degalų. "

Profesorius Muhammad Yunus, Kancleris GCU.

Britų Mokykla Mada ne GCU įkūnija Universiteto siekia skatinti verslininkystę, inovacijas ir mokymąsi paremta giliai įsišaknijusi socialinė sąžinę. Mes pripažįstame, kad mados pramonė yra atsakinga už vykdo veiklą etiškai, skatinti ir praktiškai sąžiningą prekybą.

Mūsų Niujorkas apgyvendinimu namų tikrosios mados centras. Ši iniciatyva veikia ir kaip saugyklos ir kanalu informacija, o centras yra sutelktas į nagrinėjant verslo atveju tvarumo mados industrijoje.

Be to, britų mokykla mada reagavo į pasaulinę skambučio įdėti socialinės atsakomybės etika ir tvarumui darbotvarkės viršuje mokymo būsimus verslo lyderius, tapdamas pasirašiusi Jungtinių Tautų Pasaulinio susitarimo remiamos iniciatyvos: principai Atsakingas švietimo vadybos (PRME). Mūsų dalyvavimas PRME eksponuoja mūsų ilgalaikę misiją pristatyti ekonominę ir socialinę naudą namie ir visame pasaulyje, o PRME vertės paremti britų mokyklos mados portfelio visas. Per šį įsipareigojimą, mes ir toliau tobulinti bendradarbiavimą su priežastį. Mes reguliariai teiks pažangos ataskaitas dėl principų taikymo, ir taip prisidėti prie mokymosi patirtį visame pasaulyje, dalyvaujančių PRME iniciatyva akademinių institucijų.

Kaip mes bendrai kurti žinias?

Mūsų specializuotos mados žinios sukurtas per unikalią ir kritinės balanso lyderiauti pramonės praktiką ir paremtas naujausia akademinių tyrimų.

Mados verslas yra pagrindinis ekonomikos variklis, Jungtinėje Karalystėje ir tarptautiniu mastu ir britų mokykla mada yra įsipareigojusi tapti pirmaujanti centras vartotojų elgesį mados supratimą. Priimant novatoriškus ir eksperimentinių tyrimų metodikas, mes jau plečiant supratimą apie mados vartojimo - visose platinimo kanalus.

Žinojimas, kad mes sukurti akcijos tris bendrus bruožus:

  • Tai griežta, nepriklausomi ir remiasi garso mokslinių tyrimų metodologijas
  • Į rezultatai visada turi reikšmės ir pridėti vertę į mados verslo sektoriuje
  • Jis pagerina ir avansai žmonių ir organizacijų konkurencingumą

Mūsų įžvalga yra intelektinės smalsumas produktų ir brandus supratimą apie verslą šiandienos pasaulio, Omni-kanalų mados aplinkos realijų. Pripažįstant tai, daugelio pirmaujančių mados verslo pavesti mums imtis įvairiausių užsakymą konsultavimo ir verslo plėtros projektus.

Vienas iš svarbiausių būdų mes gauti ir išlaikyti savo žinias yra per santykius, mes skatinti su mūsų garbės profesorių ir pramonės partneriais.

Vietos

Vietos
  • London

    GCU London 40 Fashion Street, E1 6PX, London

    Klausimai