Keystone logo
Bryn Mawr College

Bryn Mawr College

Bryn Mawr College

Įvadas

Brynas Mawras yra išskirtinė moterų kolegija, įsikūrusi gražiame gyvenamajame miestelyje už didžiosios metropolinės zonos. Dvi išskirtinės bendrojo ugdymo magistrantūros mokyklos ir po bakalaureato parengta medicinos programa praturtina kolegijos bendruomenę ir siūlo pažangias studijų galimybes.

„Bryn Mawr“ studentai renkasi iš įvairių mokslų, socialinių ir humanitarinių mokslų krypčių. Koledžas yra akademinių inovacijų lyderis, daugiausia dėmesio skiriantis mokymuisi, atliekant mokslinius tyrimus, lauko darbus, bendruomenės ir socialinio teisingumo dalyvavimą bei praktiką. Brynas Mawras toliau plečia studentų galimybes mokytis ir tyrinėti per ilgalaikę partnerystę su Haverfordo ir Swarthmore'o kolegijomis bei Pensilvanijos universitetu ir per Filadelfijos kultūrinius bei socialinius išteklius.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Bryn Mawr

    North Merion Avenue,101, 19010, Bryn Mawr

    Klausimai