Keystone logo
California University Of Management And Sciences

California University Of Management And Sciences

California University Of Management And Sciences

Įvadas

California University Of Management And Sciences ( CALUMS ) yra privati aukštojo mokslo įstaiga. California University Of Management And Sciences yra visiškai pasiryžęs apsaugoti akademinę laisvę teirautis ir reikšti tiesą bet kokiomis formomis. Nuomonių, kurso turinio ir mokymo metodų įvairovė yra sveikintina ir vertinama kaip prisidedanti prie universiteto augimo ir fakulteto profesionalumo.

California University Of Management And Sciences tikslas yra mokyti studentus šiuolaikinėmis technologijomis, reikalingomis efektyviam organizacijų valdymui; Teikti programas, kuriose akcentuojamas kokybiškas švietimas, siekiant patenkinti bendruomenės poreikius ir besikeičiančius laikus; Suteikti ir skatinti savalaikes ir tinkamas švietimo galimybes, kad padidėtų tų, kurie pradeda savo karjerą, kompetenciją; Parengti studentus tapti sėkmingai dirbančiais specialistais ir sudaryti galimybes studentams įgyti techninių ir akademinių įgūdžių patirties.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

Vietos
  • Anaheim

    North Brookhurst Street,1126, 92801, Anaheim

    Klausimai