Keystone logo
Campbellsville University

Campbellsville University

Campbellsville University

Įvadas

Campbellsville universiteto misija

Campbellsville universitetas yra išsami krikščionių institucija, teikianti ikiprofesinių, bakalauro ir magistro studijų programas. Universitetas yra skirtas akademinei kompetencijai, pagrįsta laisvųjų menų kūryba, kuri skatina asmeninį augimą, vientisumą ir profesinį pasirengimą rūpestingoje aplinkoje. Universitetas rengia studentus kaip krikščionių tarnybos lyderius visą gyvenimą trunkančiam mokymuisi, tęstinei stipendijai ir aktyviam dalyvavimui įvairiose pasaulio visuomenėse.

Pagrindinės vertybės

 • Skatinti akademinę kompetenciją per išankstinius profesinius pažymėjimus, asocijuotas, bakalaureato ir magistro programas per tradicines, technines ir internetines sistemas.
 • Suteikti studentams sėkmingai palankią aplinką.
 • Įvertinkite įvairias Kristaus centre esančios bendruomenės perspektyvas.
 • Modeliuoti tarnybos lyderystę ir veiksmingą valdymą.

Akreditacija

Campbellsville universitetas yra akredituota Pietų kolegijų kolegijų ir mokyklų kolegijų komisijos asociacijos (SACSCOC) pažymėjimų, asocijuotų, bakalauro ir magistro laipsnių.

Campbellsville muzikos programą akreditavo Nacionalinė muzikos mokyklų asociacija (NASM). Mokytojų rengimo programą tvirtina Švietimo profesinių standartų valdyba (EPSB), skirta mokytojų rengimui ir sertifikavimui, ir akredituota Nacionalinės pedagogų rengimo akreditavimo tarybos (NCATE). NASDTEC tarpvalstybinė sutartis suteikia galimybę absolventams užsidirbti pažymėjimus kitose valstybėse, nors gali būti taikomos sąlygos. Socialinio darbo bakalaureato socialinį darbą ir socialinio darbo magistro programas akredituoja Socialinio darbo ugdymo taryba (CSWE). Santuokos ir šeimos terapijos meistrus akredituoja Komisija, skirianti santuokos ir šeimos terapijos mokslo akademikas (COAMFTE). RN į BSN slaugos programą akredituotų akreditavimo švietimo slaugos komisija (ACEN).

Reitingai ir pagyrimai

Be to, ji yra vertinama kaip viena iš geriausių Amerikos krikščionių kolegijų, o Kentukio ir pietų institutas yra akredituotas nacionalinių ir pasaulio universitetų reitinguose, pavyzdžiui, JAV naujienose

Studijuoti užsienyje

Campbellsville universiteto tarptautinio ugdymo centras siūlo įvairius studentų mainus ir programas. Turime glaudžius ryšius su mokyklomis Ukrainoje, Belizėje, Brazilijoje, Kinijoje, Japonijoje, Taivane, Pietų Korėjoje ir Ispanijoje. CIE taip pat siūlo programas 49 skirtingose ​​šalyse visame pasaulyje. Jūs galite studijuoti arabų Amnoje, Jordanijoje, turėti stažuotę Australijoje arba dalyvauti mokymosi paslaugų srityje Ho Chi Minh mieste, Vietname. Pasaulis yra mūsų slenksčio, o galimybės yra begalinės!

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

 • Campbellsville

  1 University Drive Campbellsville, KY 42718, 42718, Campbellsville

  • Louisville

   CU Louisville Center 2300 Greene Way Louisville, KY 40220, 40220, Louisville

   • USA Online

    USA Online, Jungtinės Amerikos Valstijos

    • Liberty

     1 Pettyjohn St. Liberty, 42539, Liberty

     • Harrodsburg

      1150 Danville Road, 40330, Harrodsburg

      • Somerset

       3825 US-27, 42501, Somerset

       • Elizabethtown

        Elizabethtown Community and Technical College 600 College Street Rd., 42701, Elizabethtown

        • Owensboro

         Pleasant Grove Baptist Church 5664 Hwy 56, 42301, Owensboro

         Klausimai