Keystone logo
Canadian Institute of Technology

Canadian Institute of Technology

Canadian Institute of Technology

Įvadas

KODĖL cit?

Po dvylikos metų studijų, teisingas sprendimas jums padaryti yra gauti mokosi jūsų Universiteto studijų Kanados technologijos instituto. Čia rasite aukščiausios akademinius standartus ir geriausią mokymosi aplinką. Jūs ketinate turėti gyvenimo patirtį, mokosi iš dinamiško miesto širdyje, kaip Tirana. Prisijunkite prie mūsų, jums bus meilė cit.

Studijavimas anglų kalba

Cit moko tik anglų, kuri suteikia papildomos naudos, be papildomų išlaidų, gerinant savo anglų kalbos įgūdžius, didinant įsidarbinimo galimybes šalyje ir suteikia jums prieigą prie tarptautinės karjeros.

Kanados Mokymo programos

Cit suteikia programas remiantis Kanados mokymo planų ir pristatomas remiantis geriausia praktika Kanados švietimo sistemą, kuri įgalioja absolventus su kūrybine, drąsus, verslumo, išradingas įgūdžių ir meilė žiniomis.

Atsižvelgiant į Tirana širdyje

Cit yra viena iš svarbiausių bokštai Tirana į pėsčiomis nuo pagrindinių miesto aikštė, kultūros, pramogų ir istorinių vietų, taip pat centrinės valdžios institucijomis. Ši vieta leis Jums turėti savo gyvenimo laiko, o jūs rengiate save patrauklių karjeros.

Studijavimas programas

Cit teikia bakalauro ir magistro laipsnius. Programos mokoma remiantis Bolonijos sistema.

Lankstus mokymosi kelią

Cit yra lankstaus mokymosi kelią, atsižvelgiant į tai, kintančius poreikius švietimo pradininkas. Galėsite dirbti ir mokytis tuo pačiu metu su galimybe užbaigti savo pratyboms bet kuriuo dienos metu arba vakare. Jūs taip pat gali studijuoti ne visą darbo dieną ar visu etatu arba pakaitomis juos.

Galimybes studijuoti Kanadoje ar JAV

Be Kanados aukštojo mokslo sistemos naudojimo, cit dirba steigimo perduoti arba Full Filialai sutartį su Kanados universitetų. Mūsų mokymo sistema leidžia lengvai jūsų laipsnį JAV ir Kanadoje akreditacija.

Tarptautinės ir Tarptautiniu Išsilavinę akademinis personalas

Cit dirba aukštos kvalifikacijos dėstytojai, derinant ir užsienio Albanijos piliečius su tarptautine išsilavinimo ir profesinės patirties klasių jie moko. Cit mano asmeninį požiūrį į mokslą. Tuo CIT studentai ir dėstytojai yra daugiau nei komanda, tiek siekiant nuolat ir pažangios žinių. Cit siūlo privalumus pabaigą, rūpintis mažų universitetinį atmosferą kartu su nuodugniai akademiškai orientuotiems moksliniams tyrimams.

Vizija, misija ir pagrindinis tikslas instituto

VIZIJA: Kanados technologijos institutas yra įsipareigojusi plėtoti ir studento švietimo ir profesinės etikos dvasia, kritinis mąstymas, analitiniai ir problemų sprendimo įgūdžiai, kūrybiškumas, inovacijos ir lyderystė.

Misija: Kanados technologijos institutas yra vienas iš nedaugelio universitetų Albanija mokoma anglų kalba, įsipareigojusi rengti savo absolventus, kurie galėtų plėtoti vertybes, įgūdžius ir žinias, kad jie turi formuoti savo gyvenimą, karjerą ir visuomenes. Norėdami atlikti šį, Kanados technologijos institutas siūlys aukštos kokybės bakalauro, magistro ir tęstinio mokymo programas, skatinti mokslinius tyrimus, kurie tarnauja vietos ir regionų poreikius.

Įsipareigojimai: Kanados technologijos institutas išreiškia savo įsipareigojimus savo misiją vykdo šiuos tikslus:

Siekiant pasiūlyti puikias mokymo programas pasirinktose srityse Norėdami pritraukti kvalifikuotą dėstytojams ir kitiems darbuotojams ir suteikti jiems saugią ir palankią darbo aplinką Norėdami parengti absolventus, kurie nepriklausomi, pasitikintys, savarankiškas ir atkaklus siekti savo asmeninių tikslų. Parengti karjeros orientuotą absolventų, kurie yra novatoriški, kritiškai mąstyti, ir visą gyvenimą besimokantiems. Plėtoti socialiai atsakingą absolventų, kurie yra imlūs keičiant Bendrijos poreikius ir pagarbus tauriųjų vietos ir pasaulio vertybes. Norėdami pateikti tinkamą paramą ir rūpintis mokinių. Norėdami pateikti mokymo-mokymosi aplinką, state-of-the-art švietimo įstaigose. Skatinti mokslinių tyrimų pastangas ir susieti jas su bendruomenės ir visuomenės poreikius.

Pagrindinė paskirtis instituto:

Tiltas į Kanados švietimo. Tiltas į kitas tarptautiniu mastu pripažintas universitetuose. Veiksminga mokslo įstaiga plėtoti sumanūs ir nusimanantys absolventams Veiksminga KDR orientuotą mokslo įstaiga Priėmus nuolatinį tobulinimo strategiją Tarptautiniu mastu pripažintas institutas, su akademinių kreditų perkeliami į Šiaurės Amerikos akademinių institucijų. Padaryti pasaulinės klasės ugdymo prieinamos Siūlo išsilavinimą ir vykdyti KDR aukštos kvalifikacijos dėstytojų iš tarptautiniu mastu pripažintų universitetų Siūlo atitinkamą programą susitikimų Albanijos poreikius. Programa standartai ir tikslai, grindžiamą išmatuojamais programos ir kursų rezultatus. Indėlis į ir skleisti žinias Albanijoje ir už jos ribų. Siūlo tęstinis mokymas, įskaitant įmonių mokymo, bendruomeninių vadovavimo ir mokymuisi visą gyvenimą. Darbas papildomumą ir bendradarbiavimą su kitais universitetais, o ne nesveikos konkurencijos

Kanados technologijos institutas (cit), taip pat žinomas kaip "instituti Kanadez aš Teknologjisë" (SHLUP "IKT), nuosavybės teise priklauso įmonės CIT - Albanija, kuris turi išsilavinimą kaip savo pagrindine veikla Albanijoje.

Įsijungimo šio verslo Albanijoje kilęs iš Susitarimo memorandumo, pasirašyto tarp bendrovės ir Edu Nova konsorciumo, patyręs Kanados konsorciumui kolegijų teikiančių išsilavinimą vidurinio ir universitetinio lygio. Remiantis to, verslo atidarymas Albanijoje buvo parengta ir toliau Dvynių ir partnerystės bendradarbiavimo formos su Kanados institucijų, veikiančių mokslinių tyrimų, mokslo ir švietimo srityse yra pažangos. 2012 spalio buvo pasirašytas visapusiškas bendradarbiavimas susitarimas CIT ir Globe universitetas, JAV, kuri turi būti įvykęs su akademinių ir studentų mainų programas, taip pat mokinių perkėlimo ir abipusio pripažinimo programos.

Cit pristato mokymo programas anglų kalba ir jos mokymo programos atitiktų reikalavimus ir standartus aukštojo mokslo JAV ir Kanadoje. Mokymas už CIT pristatomas patogiose patalpose ir nuo aukštos kvalifikacijos akademinio personalo. Pastarasis susideda iš profesorių baigė ir dėstymo patirtį iš užsienio, ir užsienio profesorių ir inžinierių, daugiausia iš JAV ir Kanados, kurie turi patirties kuriant ir įgyvendinant verslo ir informacinių technologijų.

CIT patalpos ne Zayed Center, kuri yra įsikūrusi Albanijos sostinėje, Tirana širdyje. Centras turi pakankamai ir patogias patalpas studentams ir dėstytojams. Cit turi Bendras plotas 2300 kvadratinių metrų, o tai reiškia, 11,9 m2 / studentas.

cit istorija

Kanados technologijos institutas buvo įsteigtas 2011 m. Kanados technologijos instituto filosofijos yra pasiūlyti ir aprūpinti studentus su labai kokybinį švietimą ir įgūdžius dėl Albanijos ir JAV / Kanada darbo aplinkoje.

Į mokymo programas tik anglų kalba tikina CIT pasinaudoti naujausiomis švietimo medžiagų, vykdydama savo filosofiją link studentams jų siekti žinių ir profesionalumo, svarbu, kad darbo aplinkoje atitinkamai Albanijos ir JAV / Kanada.

Šio universiteto įkūrimas kilęs iš Susitarimo memorandumo, pasirašyto tarp bendrovės ir Edu Nova konsorciumo, patyręs Kanados konsorciumui kolegijų teikiančių išsilavinimą vidurinio ir universitetinio lygio. Remiantis to, Kanados technologijos instituto Albanijoje atidarymas buvo parengta ir toliau Dvynių ir partnerystės bendradarbiavimo formos su Kanados institucijų, veikiančių mokslinių tyrimų, mokslo ir švietimo srityse yra pažangos.

Universitetas pradėjo veikti nuo pat pirmųjų metų jos licencijavimo ir programos cit pasiūlyta buvo Bakalauro programos pagal: School of Business

Verslas ir administravimas Verslo administravimas ir informacinės sistemos

Inžinerijos mokyklos

Programų sistemų inžinerija pramonės inžinerijos

2012 spalio Kanados technologijos institutas yra licencijuota pasiūlyti profesinei ir mokslinei magistro programų:

pramonės inžinerijos Programų sistemų inžinerija Verslas ir administravimas

Taip pat 2012 m, buvo pasirašytas visapusiškas bendradarbiavimas susitarimas CIT ir Globe universitetas, JAV, kuri turi būti įvykęs su akademinių ir studentų mainų programas, taip pat mokinių perkėlimo ir abipusio pripažinimo programos.

Cit kai vykdant savo filosofiją būdu organizavo įvairias tarptautines konferencijas:

2012 lapkričio mėn cit organizavo "technologinis Albanija šimtas osioms Nepriklausomybės" Balandžio 2013 cit organizavo "Tarptautinė konferencija tvaraus vystymosi klausimais" Gegužės 2013 cit organizuojamas "Tautos, tautybės, tautiškumo: Kas per pavadinimas"

Vietos

  • Tirana

    Zayed Center, Rr. Andon Zako Çajupi, (near Wilson Square), , Tirana

Klausimai