Keystone logo
Carolina Christian College

Carolina Christian College

Carolina Christian College

Įvadas

Carolina Christian College ( CCC ) yra 4 metų ir vyresnė, privataus ne pelno siekianti, ypatingo dėmesio tikėjimu grįsta įstaiga. Carolina Christian College moko asmenis krikščioniškoms tarnystėms vykdydamas Biblijos ir teologijos studijas, bendrąjį menų ir mokslų išsilavinimą bei profesines studijas. Akcentuojamas kultūrinis sąmoningumas ir lyderystė, kurie paruoš darbuotojus steigti ir tarnauti bažnyčiai JAV ir visame pasaulyje.

Vadovaudamasis aukščiau nurodytu Koledžo specialiu tikslu, Carolina Christian College pripažįsta, kad studentas turi būti kuo išsamiau pasirengęs.

Jau daugiau nei septynis dešimtmečius Carolina Christian College rengia krikščionių lyderius, kurie teigiamai veikia jų bendruomenes. Šie gerai apmokyti lyderiai teigiamai veikia bendruomenes ir tautas visame pasaulyje, vadovauja ir steigia bažnyčias, aktyviai vadovauja privačiam ir vyriausybiniam sektoriui bei verslo bendruomenei. Mes stengiamės suteikti tokią lyderystę, kuri galėtų panaikinti bendravimo skirtumus tarp skirtingų kultūrų žmonių vietoje ir visame pasaulyje. Carolina Christian College siūlo unikalią galimybę amerikiečių afrikiečiams, kaukaziečiams ir visų rasių studentams, besidomintiems miesto ministerija. Mūsų iniciatyvi tarprasinė aplinka suteikia socialinę ir edukacinę patirtį, leidžiančią mūsų studentams tapti sėkmingais bendruomenės lyderiais, turinčiais Biblijos pasaulėžiūrą.

Carolina Christian College misija yra teikti Biblijoje pagrįstas akademines programas, kurios visų rasių vyrus ir moteris paruoštų tarnystei ir visuomenės tarnybai, daugiausia dėmesio skiriant Afrikos ir Amerikos bendruomenei.

Vietos

Vietos
  • Winston-Salem

    Indiana Avenue,4209, 27105, Winston-Salem

    Klausimai