Keystone logo
Catholic University Of Brasilia -- Universidade Católica de Brasília UCB

Catholic University Of Brasilia -- Universidade Católica de Brasília UCB

Catholic University Of Brasilia -- Universidade Católica de Brasília UCB

Įvadas

Brazilijos katalikų universitetas (UCB) yra vienintelis privatus universitetas federalinėje apygardoje. Tai katalikų, filantropų ir bendruomenės aukštojo mokslo įstaiga. UCB administruoja Brazilijos katalikų švietimo sąjunga (UBEC), kuri buvo įkurta 1972 m., Siekdama išlaikyti katalikų švietimo įstaigas, užtikrinti tvirtą ir kokybišką švietimo tinklą.

Sukurtas 1974 m. Kovo 12 d., Katalikų humanitarinių mokslų fakultetas (FCCH), tuo metu dabartiniam UCB suteiktas vardas, buvo pirmasis mokymo padalinys, siūlantis tris kursus: ekonomikos, administravimo ir pedagogikos.

Bėgant metams, 1980 m. Fakultetas susibūrė į mokymo ir vertybių struktūrą, kurios pagrindas tapo vis tvirtesnis, o tai leido įrengti integruotus Brazilijos kataliko fakultetus (FICB). 1984 m., Augant bakalauro kursų pasiūlai, Institucija pradėjo savo pirmuosius absolventų kursus.

1994 m. Katalikas Švietimo ministerijoje pradėjo būti pripažintas universitetu, išlaikydamas savo esmę žinių propagavimui, nepamiršdamas krikščioniška etika paremto dvasingumo. 1995 m. Iškilmingai buvo įrengtas Brazilijos katalikų universitetas (UCB).

Laikydamasis eksponentinio augimo tempo, 1999 m. Universitetas pradėjo siūlyti odontologijos kursus ir 2001 m. Įtraukė mediciną į savo portfelį. 2005 m. Prasidėjo studentų veikla agentūrose ir jaunesnėse įmonėse, o studentas tapo veiksmo centru. 2019 m. Įstaiga įgyvendino veterinarijos kursą.

Vietos

  • Formosinha

    Avenida Circular,75, 73813-170, Formosinha

    Klausimai