Keystone logo
Catolica Porto Business School

Catolica Porto Business School

Catolica Porto Business School

Įvadas

MOKYKLOS PRISTATYMAS

Católica Porto verslo mokykla yra katalikiškojo universiteto Portugalijoje mokykla, žinoma dėl verslo profesionalų tobulėjimo, orientuota į tvarumą ir pagarbą asmenims. Daugiau nei 25 metus mokykla rengė ekonomikos ir vadybos specialistus pasauliniam verslo kontekstui, kurie vėliau seka nacionalinę ar tarptautinę karjerą. Mokykla palaiko tvirtus pramonės ryšius, leidžiančius nuolat pritaikyti įgūdžių ugdymą pagal rinkos poreikius, todėl nenutrūkstamas programų ir mokymo bei tobulinimo metodikų inovacijų tempas. Tarptautinė mokyklos dimensija patiriama baigiant kursus užsienyje pagal mainų arba dvigubo laipsnio programas, dalyvaujant tarptautinėse savaitėse užsienyje, atliekant užduotis ir dirbant grupėse su tarptautiniais studentais ir baigiant daugybę kursų, kuriuos anglų kalba dėsto pakviesti profesoriai. iš mūsų tarptautinio partnerystės tinklo.

Bakalauro lygmenyje kartu su visais reikalingais minkštaisiais įgūdžiais įgyvendinamas techninis tobulinimas, kad studentai galėtų įsidarbinti po trejų metų programos ir pasiruošti tęsti studijas geriausiose pasaulio verslo mokyklose. Meistro lygiu ruošiame labiau specializuotus profesionalus pagal funkcines ar pramonės sritis. Mūsų programų portfelis papildytas MBA programomis ir vadovų kursais įvairiose specializuotose srityse, skirtomis verslo specialistų tobulėjimui per visą jų gyvenimą. Šiuo metu mokykla siūlo programas Portugalijoje, Angoloje, Brazilijoje ir Mozambike ir tęsia savo plėtrą į naujas geografijas.

Mokyklos mokslinių tyrimų veikla suskirstyta į du tyrimų centrus ir dvi laboratorijas. Pirmiausia yra CEGE, kuriame vykdomi visi fundamentinių tyrimų projektai ir kuris yra Portugalijos mokslo ir technologijų fondo (FCT) akredituotas tyrimų centras. Tada turime „BeoLab“ ir „Slab“, kurie vykdo taikomųjų tyrimų projektus atitinkamai elgesio ekonomikos ir paslaugų valdymo srityse. Galiausiai CEGEA yra tyrimų centras, daugiausia skirtas taikomiesiems tyrimams ir konsultacinėms paslaugoms.

Sveiki atvykę į mūsų mokyklą!

MISIJA, VIZIJA IR VERTYBĖS

MISIJA

Parengti pasaulinio verslo profesionalus, daug dėmesio skiriant verslumui, tvarumui ir pagarbai asmeniui, numatant būsimus organizacijų poreikius ir skatinant mokslo ir taikomųjų žinių plėtrą.

VIZIJA

Mokykla siekia būti nacionaliniu ir tarptautiniu etalonu visiškai tobulinant verslo specialistus, griežtai ir kvalifikuotai dėstydamas, palaikant tvirtus verslo ryšius ir diegiant mokymo metodikas. Siekiame būti nacionaliniu ir tarptautiniu etalonu ekonomikos ir vadybos srityse. Norime, kad Católica Porto verslo mokykla būtų patraukli darbo vieta, kurios ieškotų ir akademikai, ir geriausi mokslininkai.

VERTYBĖS

  • Puikybė
  • Tvarumas
  • Pagarba Asmenims

Vietos

Vietos
  • Porto

    R. de Diogo Botelho 1327, 4169-005 Porto, Portugal, 4169-005, Porto

    Klausimai