Keystone logo
China Europe International Business School

China Europe International Business School

China Europe International Business School

Įvadas

Pirmaujanti verslo mokykla Azijoje

Kinijos vyriausybė ir Europos Sąjunga (ES) 1994 m. Įkūrė bendrą vadybos mokymo įmonę „ China Europe International Business School (CEIBS) CEIBS turi miestelius Šanchajuje, Pekine, Šendžene, Akroje Ganoje ir Ciuriche Šveicarijoje.

Būdama vienintelė Kinijos verslo mokykla, kilusi iš vyriausybės bendradarbiavimo, CEIBS yra pasiryžusi ugdyti atsakingus lyderius, išmanančius „Kinijos gilumą, pasaulinį plotį“, vadovaujantis jos šūkiu „Sąžiningumas, naujovės ir kompetencija“. Kinijos centrinės vyriausybės ir ES vadovai atitinkamai gyrė CEIBS „puikių vadovų lopšį“ ir „ES ir Kinijos bendradarbiavimo pavyzdžiu“.

CEIBS siūlo MBA, Finansai MBA, EMBA, Pasaulinė EMBA, Svetingumo EMBA, Vadovavimas švietimui ir Ph.D. programos. Akademiniu griežtumu garsėjanti CEIBS yra pirmoji verslo mokykla žemyninėje Kinijos dalyje, akredituota tiek EQUIS, tiek AACSB, ir vienintelė verslo mokykla Azijoje, kuri vienu metu pateko į 5 geriausių „Financial Times“ MBA ir EMBA programos.

CEIBS„Fakulteto komanda, viena geriausių Azijoje, yra unikaliai pasirengusi tiek Kinijos gylio, tiek pasaulinio pločio derinio tiek mokymo, tiek mokslinių tyrimų srityje. Beveik 70 dieninių dėstytojų, penkių disciplinų ekspertų, atstovauja daugiau nei 10 šalių ir regionų visame pasaulyje. Jie suteikia daug patirties mokydami užsienyje, tyrimus ir verslo praktiką. Kiekvienais metais mokykla taip pat kviečia beveik 100 atvykstančių dėstytojų iš viso pasaulio dalintis ir keistis naujausiomis žiniomis iš Kinijos ir už jos ribų.

Iki šiol „ CEIBS turi daugiau nei 22 000 absolventų iš daugiau nei 80 pasaulio šalių ir pateikė platų valdymo programų spektrą daugiau nei 160 000 vadovų namuose ir užsienyje.

Mimi Thian / „Unsplash“

126681_photo-1531545514256-b1400bc00f31.jpg

Remiantis užsienio patirtimi, CEIBS yra skirta išsamiai Kinijos verslo praktikos analizei. Tarp 2018 m. Labiausiai cituojamų Kinijos institucijų tyrėjų sąrašo 9 verslo, valdymo ir apskaitos kategorijos mokslininkai buvo iš CEIBS . Tai jau penktieji metai iš eilės, kai CEIBS šioje kategorijoje yra gerai matomas - tai mokyklos tyrimų galimybių šiose srityse rodiklis.

Inicijuojama „ CEIBS , „Global Platform of China Cases“ surinko daugiau nei 1200 į Kiniją orientuotų atvejų, padedančių tvirtą pagrindą konkrečioms Kinijai skirtoms žinioms teikti. Mokyklos tyrimas, kuris yra aukščiausioje autoritetingų reitingų pakopoje, sujungia naujausią teoriją su praktinėmis žiniomis. Jos tyrimų centrai neatsilieka nuo nuolat besikeičiančios verslo praktikos tokiose gyvybiškai svarbiose srityse kaip Kinijos įmonių globalizacija, naujovės ir verslumas, „fintech“ ir kt.

Kiekvienais metais dešimtyse didžiųjų Azijos, Europos ir Afrikos miestų CEIBS pasitelkiamos pasaulinės įžvalgos ir išmintis rengiant aukščiausios klasės akademinius ir pramonės forumus. Šiuose renginiuose pagrindinis dėmesys skiriamas pagrindinėms pramonės šakoms ir aktualioms problemoms, tokioms kaip automobiliai, sveikatos priežiūra, internetas, prestižiniai prekės ženklai, šeimos verslas ir paveldas, naujovės ir verslumas ir kt. Atsižvelgdamas į dabartines „masinio verslumo ir naujovių“ tendencijas, CEIBS pradėjo verslumo platformą (E-platforma), siekdama sukurti verslumo ir inovacijų ekosistemą per stiprų mokyklos absolventų tinklą ir pasaulinius išteklius, integruodama švietimo programas, verslumo ugdymą. ir paslaugas, inkubaciją bei finansines paslaugas į organišką sistemą, kuri lydi CEIBS verslininkus kiekviename jų žingsnyje į priekį, kad galiausiai prisidėtų prie Kinijos „masinio verslumo ir naujovių“ strategijos ir jos ekonominės pertvarkos.

Per pastaruosius 25 metus CEIBS išaugo kartu su Kinijos ekonomika. Ateinančiais metais mokykla ir toliau akcentuos Kinijos ekonomikos naujoves, pertvarkas ir globalizaciją, kad palengvintų pasaulinį ekonominį bendradarbiavimą.

126682_Info.png

Vizija ir misija

CEIBS Misija: šviesti atsakingus lyderius, išmanančius „Kinijos gylis, pasaulinis plotis“.

CEIBS Vizija: tapti gerbiamiausia tarptautine verslo mokykla, susiejant rytus ir vakarus su mokymu, tyrimais ir verslo praktika bei skatinant Kinijos socialinį ir ekonominį vystymąsi kuriant ir skleidžiant didelį poveikį.

CEIBS Partneriai

Įsteigiant CEIBS oficialią steigimo sutartį pasirašė Šanchajaus Jiao Tong universitetas ir Europos valdymo plėtros fondas (EFMD). Šios organizacijos ir toliau teikia institucines garantijas, kurios CEIBS yra verslo valdymo ir tyrimų kompetencijos centras Azijoje ir visame pasaulyje.

Daugiau nei šimtą metų Šanchajaus Jiaotongo universitetas yra vienas iš pirmaujančių Kinijos universitetų. Ji palaiko plačius ir ilgalaikius ryšius su šalies įmonėmis, todėl gali palengvinti CEIBS santykius su Kinijos verslo pasauliu.

EFMD, įsikūrusi Briuselyje, Belgijoje, yra pasaulinė pelno nesiekianti organizacija, orientuota į narystę. Visame pasaulyje pripažinta kaip verslo mokyklų, verslo mokyklų programų ir verslo universitetų akreditacijos įstaiga. Remdamas daugiau nei 900 narių iš daugiau nei 90 šalių ir regionų, EFMD veikia kaip katalizatorius, skatinantis ir didinantis valdymo tobulinimo kompetenciją visame pasaulyje.

Vietos

 • Pudong

  Hong Feng Lu,699号, 201203, Pudong

 • Beijing

  Building 20, Zhongguancun Software Park, 8 Dongbeiwang West Road, Haidian District, 100193 , Beijing

 • Shenzhen

  Suite 10A, Taihua Wutong Industrial Park, Gushu Development Zone, Hangcheng sub-district, Baoan, 518026 , Shenzhen

 • Zürich

  Zurich Institute of Business Education, Hirsackerstrasse 46, P.O. Box, CH-8810, , Zürich

 • Accra

  5 Monrovia Road, East Legon, , Accra

Klausimai