Keystone logo
Central College Dublin

Central College Dublin

Central College Dublin

Įvadas

Kaip KolegijaMes skatiname mūsų studentus atkreipti dėmesį į mėgaudamiesi įgyti naujų įgūdžių, kurie padės juos savo ateities karjeros pasirinko patirtį. Mes didžiuojamės užtikrinti mūsų mokytojai kvalifikacijos ED ir patyrę specialistai.

Norime užtikrinti, kad jūs turite puikią patirtį per savo laiką čia Centrinė kolegija - Tiek klasėje ir už jos ribų. Mūsų studentas priežiūros komanda yra ranka atsakyti į visus jūsų klausimus apie gyvenimą Dublinas ir kitus klausimus jums gali turėti ir mūsų socialinė veikla programa supažindins Jus su daugeliu di erent Airijos patirtimi. Mes laukiame Jus mūsų kolegijoje!

Mūsų misija CCD misija yra teikti neįvykdyti mokymo kursai ir paslaugų studentams, kad patenkinti ir viršyti mūsų studentų lūkesčius:

Kolegijos Ethos ir strategija

CCD etosas yra turėti mūsų studentų gerovę ne iš visko, ką darome širdies užtikrinti, kad kiekvienas mokinys turi puikią patirtį CCD. Taip pat CCD siekia užtikrinti, kad kolegija yra teigiamas darbo aplinka visiems darbuotojams.

Bendras strategija Kolegijos yra pati viršvalandžius poziciją kaip pirmaujanti tiekėja kokybės švietimo programas per puikių paramos studentams paslaugų ir gerai suprojektuoti ir gerai pristatytų mokymo kursų teikiamų kvalifikuotų ir patyrusių specialistų mokymo paslaugas.

Mūsų vizija Centrinio College Dublin vizija yra tobulėti teikiant aukštos kokybės išsilavinimą studentams.

Mes siekiame parengti savo studentus su žinių ir įgūdžių, siekiant padėti jiems pasiekti savo karjeros tikslų.

Mes siekiame sukurti praturtino mokymosi aplinką, kuri skatina studentus sustiprinti jų žinias ir tapti mokytis visą gyvenimą.

Vietos

 • Dublin

  Central College Dublin, 3 Ellis Quay, , Dublin

  Programos

   Įstaiga taip pat siūlo:

   Klausimai