Keystone logo
Central South University of Forestry & Technology

Central South University of Forestry & Technology

Central South University of Forestry & Technology

Įvadas

Pietų Pietų Miškų ir technologijų universitetas

Įkurta 1958 m. Centrinis Pietų miškų ir technologijų universitetas (CSUFT) tapo savitą ir daugiadisciplininį universitetą, apimantį devynias disciplinas, įskaitant mokslą, inžineriją, žemės ūkį, laisvuosius menus, ekonomiką, teisę, valdymą, švietimą ir meną. „ekologijos, miškininkystės ir žaliosios pramonės technologijos“, kaip jos konkurenciniai bruožai. Joje yra mobiliosios doktorantūros ir mokslinių tyrimų stotys ir leidimas suteikti doktorantūros laipsnius.

Įsikūręs Changsha, Hunan provincijos sostinėje, CSUFT yra aukštojo mokslo įstaiga, kurią remia Hunano provincijos Liaudies vyriausybė ir Kinijos valstybinė miškininkystės administracija .

115232_CSUFT0021.jpg

Universitetas užima 92 ha plotą , kuriame pastato plotas siekia 1,01 mln. Kvadratinių metrų, o bendrasis turtas - 2,38 mlrd.

Universitete yra beveik 30 000 dieninių studentų ir 1 541 dieninių mokytojų . Universitete yra penkios mobiliosios doktorantūros ir mokslinių tyrimų stotys, siūlomos penkios doktorantūros programos ir 16 magistrantūros pirmųjų klasių studijų programų, septynios įgaliotos profesijos magistro laipsnių kategorijos.

Jis taip pat turi išskirtinių ir konkurencingų mokslo ir mokslinių tyrimų platformų, atstovaujančių nacionalinį aukštesnio lygio lygį, pavyzdžiui, Nacionalinio lygio stebėjimo ir eksperimentinės stoties, Nacionalinės inžinerijos miškų ekologinio pritaikymo laboratorijos Pietų Kinijoje ir Hunan žaliosios plėtros instituto.

Nuo savo įkūrimo 59 metų , universitetas išaugo daugiau kaip 160 000 vyresniųjų specializuotų talentų. Absolventai tarnavo įtakingose veiklose susijusiose pramonės šakose, įskaitant miškininkystę, aplinkos apsaugos sektorių ir baldų pramonę.

Centrinis pietų miškų ir technologijų universitetas (CSUFT) turi labai įvairią bendruomenę, turinčią tvirtą tarptautinę atmosferą. Per pastarąjį dešimtmetį daugybė studentų iš kelių dešimčių šalių, įskaitant Rusiją, Jungtinę Karalystę, Prancūziją, Suomiją, Vokietiją, Ispaniją, Italiją, JAV, Kanadą, Meksiką, Kirgiziją, Kazachstaną, Korėjos Respubliką, Japoniją, Tailandą, Vietnamą, Pakistanas, Gana ir Nigerija pasirinko studijuoti ir tęsti mokymą CSUFT.

115222_CSUFT6.jpg

2013 m. Spalio mėn. Centrinio pietų miškų ir technologijos universitetas (CSUFT) kartu su Bangoro universitetu Jungtinėje Karalystėje įsteigė CSUFT Bangor koledžą (toliau - Bangor koledžas), patvirtinus Kinijos švietimo ministeriją. Visais atžvilgiais įvedant Bangoro universiteto talentų treniruotes ir mokymo programas, abu universitetai dalijasi įvairiais mokymo ištekliais, įskaitant mokymo personalą ir dėsto bakalauro studijas pagal britų aukštojo mokslo sistemą. Visi specializuoti kursai, kuriems taikoma Jungtinės Karalystės QAA (kokybės užtikrinimo agentūra) stebėsena, yra instruktuojami ir vertinami tik anglų kalba. Studentai, įstojusieji į Bangor College, įgys bakalauro laipsnius tiek iš CSUFT, tiek iš Bangoro universiteto Didžiojoje Britanijoje, taip pat iš CSUFT bakalauro diplomų.

Vaizdingas miestelis yra gera buveinė daugiau kaip 1100 augalijos rūšių, kurių apželdinimo lygis viršija 60%. Jis buvo apdovanotas „Nacionalinio miško želdinimo modelio vieneto“ ir „Botanikos sodų išsaugojimo tarptautinio vieneto“ pavadinimu.

Campus patalpos yra gerai įrengtos mokinių geresniam mokymuisi ir gyvenimui. Tarptautinių studentų butas yra universiteto viduje, vienviečiai ir dviviečiai kambariai jūsų pasirinkimui. Pagal tarptautinį bendrabučio standartą kiekviename kambaryje yra vakarietiško stiliaus vonios kambarys, balkonas, oro kondicionierius, šaldytuvas, vandens šildytuvas, televizorius, stalas, drabužių spinta, fiksuotojo telefono ir tinklo sąsajos kompiuteriams.

Dėl WIFI visapusiškos aprėpties visame universitete studentai gali lengvai naudotis internetu visą parą. Aplink universitetą galima lengvai rasti prekybos centrus, prekybos centrus, kinų ir vakarų restoranus bei treniruoklių centrus.

115221_CSUFT5.jpg

Be to, CSUFT naudojasi patogia eismo sistema su daugeliu transporto priemonių, kurias galima įsigyti visose paskirties vietose Čangoje ir daugelyje didžiųjų miestų visame pasaulyje, įskaitant metro, autobusus, maglev traukinius, greitaeigius traukinius ir orlaivius.

Trumpas Changsha pristatymas

Įkurta 1958 m. Vidurio Pietų Miškų universitete

Kaip sostinė Hunano provincijoje, Čangša yra centrinėje Kinijos pakrantėje, tilto tarp šiaurės ir pietų, ir ryšys tarp Rytų ir Vakarų. Jis yra Jangdzės upės rytų ir vakarų ašies bei Pekino ir Guangdžou šiaurės-pietų ašies sankryžoje. Todėl tai yra svarbus mazgas miesto aglomeracijoje Jangdzės upės ir Jangdzės ekonominės juostos viduryje. Pekine-Guangdžou ir Šanchajus-Kunmingo greitųjų geležinkelių linijos čia susitinka; kulka traukinio paslauga, jungianti Changsha ir daugumą didžiųjų Kinijos miestų.

Changsha viešasis transportas yra labai išplėtotas. Changsha valdo penktą pagal dydį Kinijos oro uostą, Huanghua oro uostą, todėl yra svarbus visapusiškas transporto mazgas. Huanghua oro uostas ir Changsha pietinė geležinkelio stotis (Greitųjų geležinkelių stotis) yra surenkami pirmoje Kinijos vidutinio ir mažo greičio maglev geležinkelio linijoje. Changsha 1 metro linija ir 2 metro linija susitinka Wuyi verslo pagrindiniame rajone, kuris yra dinamiškiausias komercinis Changsha centras. Intelektuali viešojo dviračių nuomos sistema ir automobilių pasidalijimo paslauga, apimanti visą Changsha miesto teritoriją, leidžianti gyventojams pasiimti ir grąžinti dviratį tam tikroje vietoje, bet kuriuo metu, naudojant „Wechat“.

Changsha turi 55 aukštojo mokslo institucijas , 97 nepriklausomas mokslinių tyrimų institucijas , 52 mokslininkus iš Kinijos mokslų akademijos ir Kinijos inžinerijos akademijos, 14 nacionalinių inžinerijos (technologijų) tyrimų centrų, 15 nacionalinių pagrindinių (inžinerijos) laboratorijų ir 12 nacionalinių įmonių technologijų centrų. Changsha taip pat yra žinoma Kinijoje ir užsienyje dėl savo mokslinių tyrimų pasiekimų, įskaitant savo hibridinių ryžių veisimo technologiją, Tianhe superkompiuterį ir 3D sukepinimo spausdintuvą, pirmąjį Kinijoje.

115219_CSUFT3.jpg

Čangša yra „kraštovaizdžio miestas“, pilnas grožio . Changsha miško aprėptis pasiekė 54,71 proc. Tai nacionalinis ekologinio statybos demonstravimo miestas ir nacionalinis miško miestas. Yuelu kalnas atrodo kaip ugnis su rudens klevo medžiu. „Tianxin Pavilion“ siūlo nuostabų vaizdą, kai žiūrite toli nuo jo. Xiangjiang vanduo teka į viršų į šiaurę, o Oranžinė sala yra ramiai Xiangjiang upės viduryje.

Taip pat yra „Dawei“ kalnų miško parkas ir „Huitang“ karštas šaltinis, taip pat daugybė įžymybių rezidencijų, kurios visos yra žinomos turizmo ar ekskursijų vietos, todėl „Changsha“ yra viena iš pirmųjų puikių turizmo miestų grupių. Kinija.

Vietos

Vietos
  • Changsha

    Shaoshan South Road, No. 498, Changsha, Hunan, P.R.China, 410004, Changsha

    Programos

      Klausimai