Keystone logo
Centro Studi Panta Rei

Centro Studi Panta Rei

Centro Studi Panta Rei

Įvadas

Centro Studi Panta Rei

Dėl integracijos tarp psichologijos, medicinos ir neurologijos

Centro Studi Panta Rei profesinė asociacija buvo įkurta 1997 m. Komo provincijoje (Italija) pagal Folija Manzilo Maria Cristina (psichologo, psichoterapeuto ir gydytojo) valią, įrašyta į Lombardijos psichologų registrą (Nr. 03/4845) ir "Registruotis" (Nr. 6539) ir Nasti Nunzio (psichologas ir psichoterapeutas), įskaitę į Lombardijos psichologų registrą (Nr. 03/4998). Centras buvo sukurtas dviejų psichoterapeutų (Nasti Nunzio ir Foglia Manzillo) valios Maria Cristina) kartu augo universitete ir po keturių antrosios pakopos studijų metų, kurie tuo tarpu susituokė.

Studijų centro pavadinimas nebuvo pasirinktas atsitiktinai. Frazė "Panta Rei" tuoj pat nurodo senovės graikų filosofiją ir konkretų filosofą - Heraklitą. Ši frazė paprastai išversta į italų kalbą kaip "Viskas teko" arba "Viskas tampa". Ji buvo pasirinkta, nes ji tinkama tiek mūsų gyvenimo pasirinkimams, tiek mūsų temai.

Mes padarėme "Viskas pakeičia" savo gyvenimo nuorodą. Tiesą sakant, mes sutarėme dėl to: "Jei kažkas mūsų gyvenime mus netenkina, verta jį pakeisti". Mes nenorėjome gailėtis dėl to, kad neturėjo drąsos.

Kadangi jauni žmonės, nepatenkinti vieta, kurioje mes gyvenome (buvusi "Campania Felix") nusprendėme atvykti į šiaurę, pasirinkome komą, visiškai nežinomą vietą: žinojome, kad už tą sprendimą mes sumokėjome ar uždirbome Pradžioje mes daug mokėjome, per tam tikrą laiką per daug, bet tada, praėjus tam tikram laikui, mes buvome patenkinti tiek priimtu sprendimu, tiek sugebėjome ištverti skausmą ir kurti mūsų centrą. po plytų, su begaline kantrybe, mūsų mažas projektas auga. Mūsų patirtis nesiskyrė nuo psichoterapijos kelio su numatomais sunkumais sudaužyti šaknis auginti naujas, bandant nugriauti ir atstatyti, transformuoti ir ištieskite ir pakeiskite savo horizontą. Mes iš tikrųjų manome, kad negalėjome pristatyti save pacientams be drąsos keisti tai, kas mums nepatinka. ar mes galėtume vadovautis kitu asmeniu kelionėje, kurią mes išvengėme?

Todėl mes stengiamės įkūnyti tai, ką mokė mūsų profesija ir gerai panaudoti mus turimus įrankius.

Ką mes žiūrime į pokyčius nėra ekstremali, kaip nieko, kas mus apibūdina. Jokia ekstremali perspektyva mums nepriklauso. Esame įsitikinę, kad per daug keičiasi, kaip ir nekeičiant.

Mūsų misija

Mums patinka mokslinė dvasia, nes ji yra potencialiai demokratinė, turi kolektyvinę sielą, gali keistis žiniomis. Mes rašome "potencialiai", nes mokslą sudaro mokslininkai, kurie yra žmonės, ir pristatome mūsų silpnybes mokslo srityje.

Mes mėgstame psichologiją, mediciną ir neurologiją. Mus labai pritraukė žmogaus sugebėjimas susidurti su sudėtingomis situacijomis, kad sugebėtų pakilti po sunkios smūgio. Mums patinka atsparumas (žmogaus sugebėjimas susidurti su neišvengiamais gyvenimo sunkumais su konstruktyviu dvasiu). Štai kodėl mes ištyrėme aukščiau minėtus dalykus ir jaučiame susižavėjimą naujais neišmintinga neurologijos atradimais daugumai senojo mokslo, kurie priešinosi jai ir vis dar neįtraukia naujų atradimų į savo kasdienę klinikinę praktiką.

Mėgstate rūpintis kitais (neapsaugokite ir neapsaugokite nuo kitų, nei teisingų asmenų dėl priežasčių, prarastų pradžioje, dėmesio!). Manome, kad geros kokybės socialiniai santykiai yra gražus derlingas žmogiškojo ramybės pagrindas. Tai mums.

Gamta yra kitas mūsų interesas. Mes stengiamės mažiau teršiuoti, geresniam perdirbimui, komposto gamybai mūsų namuose, vietinių gamintojų "nulinis km" maisto pirkimui, ekologinio ūkininkavimo metodų skatinimui, pėsčiųjų valymui (skausmams atgal leidimas).

Mūsų pagrindiniai interesai:

psichologija

Nors mes specializuojamės kognityvinės-elgesio psichoterapijos, kuri yra mūsų profesinio pasiruošimo pagrindas, mes siekiame pripažinti jų vertingą vietą psichologinėse klinikose daugeliui kitų požiūrių. Dėl to mūsų konsultavimo keliai "skatina" ir "įtraukiami" tiek studentams, tiek mokytojams, bet ir "iššūkiai".

medicina

Aistra jaučiasi tiek tiek, kiek psichologijos.

Tyrimai buvo ir vis dar yra įspūdingi Maria Cristina, kuri dalyvauja ilgoje kelionėje dėl rimtų sveikatos problemų, kurios ją matė kaip studentą, ir ligonius, kurie buvo hospitalizuoti įvairiose tarnybose.

Dėl to kyla keršto priežastis, jei mes kartais pastebime medicinos požiūrius, kurie nevisiškai atitinka tai, ko norėtume būti "medicinos profesijos elegancija ir profesionalumu".

neurologija

Kūno ir proto funkcionavimo meilė mato jų aukščiausią išraišką neurologijos prasme, kurio pagrindu yra šiuolaikiniai smegenų grandinių formavimo tyrimai gyvenimo metu ir jų plastiškumas. Šimtmečius medicinoje ir "klasikinėje" neurologijoje yra netikėtų ir prieštaringų scenarijų, susijusių su smegenų sugebėjimu perprogramuoti ir kovoti su nesėkmėmis, kurios atsiranda net tada, kai tai buvo prieš metus įvykęs insultas. Perspektyvos yra labai perspektyvios dėl ligų ateities ir neurologinių sąlygų, kurios šimtmečius laikomos nekeičiamomis.

Vietos

  • Milan

    PIAZZA IRNERIO, 2 , 20146, Milan

Klausimai