Keystone logo
© Carrianna Field
CESTE, Escuela Internacional de Negocios

CESTE, Escuela Internacional de Negocios

CESTE, Escuela Internacional de Negocios

Įvadas

CESTE, Escuela Internacional de Negocios , siūlome kitokį mokymo modelį. Universiteto studentams: oficialūs laipsniai ir magistro laipsniai, sudaryti pagal geriausią pasaulyje švietimo modelį: britų. Profesionalams ir vadovams: svarbūs prestižiniai sertifikatai, vadovų programos ir koučingo paslaugos, padėsiančios įveikti kitą profesinės karjeros iššūkį. Iš CESTE mokymo projekto prisidedame prie vadovų ir vadovų rengimo, kurie, nors ir išmano pažangiausias technologijas, yra tiesūs, atsidavę ir verslūs žmonės. Siekdami tai pasiekti, tikimės pritaikyti inovatyviausias metodikas, o Didžiosios Britanijos universitetų sistemoje radome modelį, kurį galime įtraukti į savo programas. Mums studentas yra pagrindinis jo mokymosi proceso veikėjas, ir mes visi galime su juo bendradarbiauti siekdami jo akademinių, asmeninių ir profesinių tikslų.

misija

Studentai yra mūsų darbo centras ir mūsų buvimo priežastis.

Ugdyti ir mokyti žmones, turinčius verslumo pašaukimą, kompetentingus susidoroti su skaitmeninimo iššūkiu ir tarnauti visuomenei, sąžiningai ir solidariai, gebančius kurti vertę savo įmonėse, organizacijose ir bendruomenėse.

Plėtoti mokymosi patirtį naujoviškais metodais ir praktine orientacija, turiniu, įgūdžiais ir kompetencijomis, kurios leistų jiems tobulėti asmeniškai ir profesionaliai.

Stengiamės užtikrinti ir gerinti mokymo kokybę bei mokytis iš geriausių, palengvinti studentų įsidarbinimo galimybes, o jie yra jų mokymosi proceso centras.

vaizdas

Inovatyvios metodikos ir atsidavęs ateičiai.

Norime, kad mūsų indėlis į švietimą, novatoriškas ir nuolat prieštaraujantis tikriems poreikiams, leistų įmonėms ir specialistams tiek Aragone, tiek tose teritorijose ir šalyse, kurias galime pasiekti su savo programomis, plėtra ir ekonomikos augimo perspektyvomis.

Kaip universiteto centras, suprantame, kad mūsų indėlis turi pasiekti ne tik jaunus žmones, bet ir specialistus, kurie mumyse randa nuolatinį kvietimą tęsti mokymus ir džiaugtis tobulėjančiais įgūdžiais ir profesinėmis galimybėmis.

Vertybės ir kultūra

Mūsų studentų tobulėjimas, jų vaidmuo jų mokymosi procese tiek turinio, tiek įgūdžių atžvilgiu ir mūsų įsipareigojimas aplinkai, kurioje dirbame, sutelkia vertybes ir politiką kaip mūsų misijos ir vizijos plėtrą. .

Mes jį patikslinome, atsižvelgdami į tai, ką prisidėjome iš mūsų ryšių su UWTSD (Velso Trejybės Šv. Davido universitetu), per:

 • Bendradarbiavimas ir strateginių santykių užmezgimas regioniniu, nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu. Tokio tipo tinklai gali įkvėpti mūsų studentus, darbuotojus ir partnerius kurti naują būsimą mokymąsi.
 • Įtraukti į pirmąją vietą studentams ir ginti nuolatinį mokymą be kliūčių. Mes remiame studentus iš visų sluoksnių ir visuose jų mokymosi etapuose. Mes palaikome antrąjį šansą ir profesionalius išradimo procesus.
 • Galimybė įsidarbinti ir kūrybiškumas, pasinaudojant verslumo, mokslinių tyrimų, mūsų studentų kūrybinių ir verslumo įgūdžių pranašumais, galint pasiūlyti švietimo programas, kurios suteikia jiems geriausias galimybes įsidarbinti ir ugdyti perkeliamus įgūdžius.
 • Tvarus vystymasis taikant sisteminį požiūrį, kuris siūlo prasmingus ir tinkamus mokymosi būdus ir skatina socialinę atsakomybę bei mokymąsi.
 • Įsipareigojimas bendradarbiauti plėtojant teritorijas, kuriose vykdomas mūsų darbas, ypatingą dėmesį skiriant Aragonui, atsižvelgiant į plėtros poreikius ir stiprinant jo stipriąsias puses bei įpareigojant visus tam.
 • Pasaulinio pilietiškumo koncepcija, plėtojant kitą daugianacionalinę veiklą ir galimybes mūsų studentams, darbuotojams ir partneriams.
 • Su mūsų akademinių partnerių parama, mokslinių tyrimų plėtra ir jų socialinis poveikis, atsižvelgiant į jo tikslus.

Profesionalios akreditacijos: visos mūsų programos

CESTE mūsų mokymo programų įvairovę valdo išskirtinė metodika: britų. Mūsų studentams naudinga ne tik oficiali Velso universiteto kvalifikacija, bet ir CESTE akreditacija. Be to, mūsų bendradarbiavimas su įvairių sektorių pirmaujančiomis įmonėmis leidžia mums pasiūlyti įvairius papildomus sertifikatus.

Turėdami daugybę galimybių, įskaitant MBA, magistro laipsnius, magistro laipsnius, bakalauro laipsnius ir profesines akreditacijas, esame įsipareigoję skatinti jūsų akademinį ir profesinį augimą.

Universiteto ypatybės

Mūsų būstinė

Esame įsikūrę viename ramiausių ir gražiausių Saragosos (Ispanija) rajonų, prie pat Aragono imperatoriškojo kanalo, šalia vieno iš svarbiausių sporto centrų mieste ir Sagrada Familia mokyklos. Mūsų būstinė yra mūsų nuosavame pastate, kuriame yra klasės, biurai, darbo kambariai ir rezidencija tarptautiniams studentams.

Privilegijuota vieta

Esame įsikūrę viename ramiausių ir gražiausių Saragosos miesto (Ispanija) rajonų, per kurį eina imperatoriškasis Aragono kanalas.

Visai šalia mūsų būstinės yra Kasablankos stadionas – sporto centras su nuostabiomis patalpomis, kur galėsite mėgautis ir užsiimti įvairiomis sporto šakomis (futbolu, tenisu, padelio tenisu, plaukimu ir kt.), kuriame taip pat yra šildomas baseinas, treniruoklių salė, sporto zonos. atsipalaidavimas ir estetika.

Mūsų klasės ir erdvės

Mūsų būstinėje, išsidėsčiusioje keturiuose aukštuose, yra klasės ir darbo erdvės, pritaikytos visų rūšių pristatymams, komandiniam darbui ar kūrybiniams užsiėmimams pagal mūsų mokymo modelį.

Neseniai modernizavome WIFI tinklą, toliau gerindami spartų interneto ryšį savo erdvėse.

Nors skaitmeninis pasaulis radikaliai pakeitė akademinius tyrimus, mūsų biblioteka išlieka susitikimų ir komandinio darbo erdvė.

Galiausiai, Aktų salė yra unikali erdvė, kurią skiriame išskirtinėms akademinio gyvenimo akimirkoms, taip pat ypatingos svarbos sesijoms ir pristatymams.

  Priėmimai

  Norėdami kreiptis dėl priėmimo į CESTE tarptautinę verslo mokyklą Ispanijoje, pareiškėjai turi atitikti akademinius reikalavimus, įskaitant

  • Baigėte vidurinę mokyklą arba baigėte šio dalyko mokymo ciklą.
  • Tada jie turi užpildyti internetinę paraiškos formą ir pateikti ją kartu su reikiamais dokumentais.
  • Kai kuriais atvejais gali prireikti pokalbio dėl priėmimo.

  Stipendijos ir finansavimas

  CESTE turi stipendijas ir pagalbą per CESTE fondo programą, taip pat studentams, turintiems puikių akademinių rezultatų. Sužinokite apie galimybes šiame puslapyje.

  CESTE fondo stipendijos

  CESTE fondas, Švietimas ir verslas nagrinės studentų, norinčių studijuoti CESTE , turinčių ekonominių sunkumų ir gerų akademinių rezultatų, paraiškas stipendijoms gauti.

  Šios stipendijos siūlomos naujiems Ispanijos studentams (arba Ispanijos gyventojams) ir gali siekti iki 50% studijų kainos universitetinių laipsnių atveju ir iki 80% magistrantūros studijų atveju.

  Galimos kitos stipendijos

  Universiteto karjera

  Verslo vadybos bakalauro ir taikomosios kompiuterijos bakalauro studijų programoms siūlomos šios „akademinės kompetencijos“ stipendijos, stipendijos ir profesinės karjeros planai:

  • 15 stipendijų naujiems studentams iki 50 proc.
  • 5 stipendijos patekti į II pakopos laipsnį iki 25 proc.

  Magistrantūros programos

  MBA, finansų valdymo magistro, tinklų ir kibernetinio saugumo magistro bei duomenų mokslo ir dirbtinio intelekto magistrantūros studijų programoms skiriama 20 „akademinės kompetencijos“ stipendijų iki 80 proc.

  Buvę studentai ir organizacijų, kurios yra CESTE verslo klubo narės, darbuotojai

  Apskritai CESTE programų absolventams ir Verslo klubo įmonių narių darbuotojams bus taikoma 10% nuolaida bet kuriai CESTE vykdomai mokymo programai.

  CESTE fondo partneriai

  Lengvatos ekonominės kainos ir finansavimo sąlygos.

  Reitingai

  Didžiosios Britanijos universiteto modelis, visada užimantis aukščiausias pozicijas pasaulyje ir Europos universitetų reitinge (4 iš 6 geriausių pasaulio universitetų yra britai), garantuojamas aukštų QAA (Quality Assurance Agency for Higher Education from United) standartų. Karalystė).

  Vietos

  • Zaragoza

   Paseo de los Infantes de España, 3, 50012, Zaragoza

   Klausimai