Keystone logo
Chicago State University

Chicago State University

Chicago State University

Įvadas

2

Čikagos valstybinis universitetas švęs savo sesquicentennial 2017. Čikagos valstybinis universitetas atvėrė duris kaip mokytojų rengimo mokyklos spinduliuojamieji geležinkelio krovinių automobilio Blue Island, Illinois rugsėjo 2, 1867. Šiandien, priešingai, universitetas yra visiškai akredituota viešoji, miesto įstaiga įsikūrusi 161-vaizdingas akrų gyvenamajame bendruomene Čikagos Southside. Per pirmąjį metų įkūrimo CSU mokosi 62 mokinių. Dabartinė studentų registracija yra beveik 7200.

Kelias nuo tada iki dabar buvo pažymėta kaita. Per daugiau nei 140 metų, CSU pasikeitė savo vardą, dėmesio, valdymo ir vietą. Bet su kiekvienu perėjimu, universitetas išlaikė iš akiračio savo švietimo misijos ir stiprinti savo paslaugas į Čikagą ir jos aplinkinių bendruomenių.

1

Šiandien CSU reglamentuoja, kuriuos Ilinojaus gubernatorius paskirtų patikėtinių taryba. Universitetas penkių colleges- Sveikata mokslai, menai ir mokslai, verslo, švietimo, ir farmacijos - siūlome 38 bakalauro ir 30 magistro kvalifikacinį laipsnį suteikimo programas. Be to, CSU turi tęstinio mokymo ir netradicinių programų skyriui, kad pasiekti, kad bendruomenės su prailginimo kursai, nuotolinio mokymosi, o ne-už-kredito programas.

Iš savo kuklios kilmės, Čikaga valstybinis universitetas išsivystė į išskirtinį, nacionaliniu pripažintą universitete, kuris suteikia pridėtinės vertės švietimą visiems, kurie pradeda savo pašvęstas sales. Nuosekliai vystosi atspindėti state-of-the-art tendencijas aukštojo mokslo, Čikaga valstybinis universitetas ruošia studentus sėkmės dvidešimt pirmajame amžiuje.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Klausimai