Keystone logo
© CUHK
The Chinese University of Hong Kong Business School

The Chinese University of Hong Kong Business School

The Chinese University of Hong Kong Business School

Įvadas

CUHK verslo mokykla nuo 1963 m. kuria verslo išsilavinimą Honkonge ir Azijoje, ugdydama aukštus pasiekimus pasiekusius absolventus, kurie vadovauja ir formuoja pasaulinę verslo aplinką. Ši lyderystė ir inovacijų dvasia yra mūsų palikimo pagrindas, nes CUHK turi pirmąją verslo mokyklą Azijoje, siūlančią visą verslo administravimo bakalauro (BBA), verslo administravimo magistro (MBA) ir vadovų MBA (EMBA) programų rinkinį. . Šiandien mūsų pasaulinio lygio dėstytojai ir pažangiausi moksliniai tyrimai ir toliau ugdo miklius lyderius, verslininkus ir socialinius valdytojus, nes mūsų didžiuojasi daugiau nei 40 000 absolventų tinklas, turintis reikšmingą poveikį Perlų upės deltoje, Azijos Ramiojo vandenyno regione ir už jos ribų.

Vizija ir misija

Mūsų vizija

Išugdyti pasaulio verslo lyderius Azijos šimtmečiui.

Mūsų misija

Mūsų misija yra ir toliau pirmauti kuriant pasaulinius lyderius, pasirengusius įveikti Azijos amžiaus iššūkius ir galimybes, sudarant turtingą mokymosi aplinką, suteikiančią galimybių savęs atradimui, charakterio ugdymui, žinių kūrimui, dalijimuisi ir pritaikymui.

Mūsų privalumai

Naujovės

Skatiname visų formų naujoves ir kūrybinį mąstymą bei skatiname savo studentus ir darbuotojus ieškoti naujų idėjų ir galimybių. Mes ugdome verslumo nuostatas palankioje aplinkoje ir suteikiame reikiamų įgūdžių, kad galėtume konkuruoti technologijomis grindžiamame verslo pasaulyje.

Pasaulinė perspektyva

Visame savo veikloje atsižvelgiame į pasaulinę perspektyvą ir suteikiame galimybę tiesiogiai susipažinti bei patirti. Mes ugdome savo studentus ir darbuotojus, kad jie prisitaikytų ir būtų sėkmingi įvairiose kultūrose ir aplinkoje šiame greitai kintančiame pasaulyje.

Didžiosios įlankos jungtis

Esame vienas iš labiausiai įsitvirtinusių GBA universitetų ir aktyviai prisidedame prie šio regiono socialinio ir ekonominio vystymosi. Šie įnašai įgalinami dėl mūsų unikalaus gebėjimo organizuoti mokymo veiklos, mokslinių tyrimų programų, absolventų įsitraukimo ir prieigos prie regioninių verslininkų ir įmonių tinklo sinergiją.

Socialinis tikslas

Tikėdami viso asmens tobulėjimu ir transformuojančiu švietimu, esame įsipareigoję ugdyti socialiai atsakingą savo žmonių mąstymą, prisidėti prie tvarios verslo aplinkos ir daryti teigiamą poveikį visuomenės gerinimui.

Universiteto ypatybės

Kinijos Honkongo universiteto (CUHK) miestelis yra pastatytas ant kalvos ir yra didžiausias ir nuostabiausias Honkonge. Didžiąją šios teritorijos dalį dengia žaluma, gražiai išraižyta iš uolų trijose plynaukštėse, o tarp žalumos įsitaisę skoningi pastatai, pasižymintys Kinijos ir Vakarų architektūros stilių deriniu. CUHK miestelis yra garsus daugelio floros ir faunos rūšių prieglobstis, kurį buvo stengiamasi apsaugoti ir sustiprinti. Iš jo taip pat atsiveria panoraminiai Tolo uosto ir netoliese esančių kalnų grandinės vaizdai.

Nuo vieno langelio studentų IT portalo, bibliotekų, mokymosi tobulinimo programų ir sveikatos priežiūros iki karjeros planavimo ir daugelio kitų paslaugų, CUHK teikia visapusišką akademinę ir asmeninę paramą savo magistrantūros studentams universiteto miestelyje.

CUHK biblioteka

CUHK biblioteka yra pirmaujanti tyrimų biblioteka Rytų Azijoje ir turi didelę dvikalbių elektroninių ir spausdintinių išteklių kolekciją. Jos misija yra bendradarbiauti kuriant, pasiekiant, skleidžiant ir išsaugant žinias, kad įkvėptų ir paremtų CUHK atliekant tyrimus, mokymąsi ir mokymą. CUHK biblioteka glaudžiai bendradarbiauja su dėstytojais ir studentais ir palaiko tvirtus bendradarbiavimo ryšius su kitomis universitetų bibliotekomis Honkonge, Didžiojoje Kinijoje ir tarptautiniu mastu.

Studentų reikalų tarnyba (OSA)

Studentų reikalų tarnyba, siekdama padėti studentams tyrinėti ir patirti įvairius universiteto gyvenimo aspektus bei išnaudoti visas galimybes, teikia įvairias veiklas ir paslaugas.

Informacinių technologijų paslaugų centras (ITSC)

ITSC palaiko vieno langelio universiteto portalą MyCUHK, kuris suteikia asmeninę prieigą prie debesies el. pašto paslaugų, bibliotekos paslaugų ir Kinijos universiteto studentų informacinės sistemos (CUSIS), kad būtų galima tvarkyti asmeninius studijų duomenis. ITSC taip pat teikia IT priemones, tinklus miestelyje ir už jo ribų, el. mokymosi sistemas, internetinius mokymus ir seminarus.

Mokymosi tobulinimo ir tyrimų centras (CLEAR)

CLEAR organizuoja tobulinimo antrosios pakopos studijų programą (angl. Improving Postgraduate Learning – IPL), siekdama supažindinti su metodais, metodikomis ir sistema, leidžiančia formaliai ir struktūriškai aprūpinti mokslininkų darbą; didinti Universiteto mokymo ir mokymosi meistriškumą ir stipendijas; ir suteikti antrosios pakopos studijų studentams būtinų įgūdžių ir žinių jų moksliniams tyrimams atlikti.

Universiteto sveikatos tarnyba

Universiteto sveikatos tarnyba teikia medicinos, odontologijos ir sveikatos stiprinimo paslaugas nuolatinių studijų studentams. Mūsų medicinos komandą sudaro visą darbo dieną dirbantys gydytojai, kurie teikia visapusišką šeimos medicinos pagalbą Universiteto nariams. Sveikatos klinikoje yra įrengta nedidelė operacinė, ambulatorija, medicinos laboratorija ir kineziterapijos skyrius pirminės medicinos ir odontologijos paslaugoms teikti. Medicinos paslaugos paprastai yra nemokamos, o odontologijos skyriuje imamas nominalus mokestis.

Sporto salės

Pramogos ir kūno rengyba suteikia taip reikalingą darbo ir studijų pusiausvyrą. CUHK ir jo kolegijos siūlo daugybę sporto įrenginių, įskaitant stadionus, treniruoklių salę, olimpinio dydžio baseiną, teniso ir skvošo kortus, treniruoklių sales ir vandens sporto centrą. Kolegijose darbuotojai ir studentai taip pat gali išsinuomoti kepsnines.

Kitos paslaugos miestelyje: autobusų paslaugos, restoranai, knygynas, bankai, suvenyrų prekystalis, prekybos centras ir kirpykla.

  Priėmimai

  Pateikite internetinę paraišką

  Susikurkite paskyrą ir pateikite paraišką portale.

  Pateikite patvirtinamuosius dokumentus

  Įkelkite dokumentus į programų portalą ir nusiųskite nurodytus dokumentus į atitinkamą programų biurą.

  Interviu (pagal kvietimą)

  Atrinktiems kandidatams gali būti pranešta tiesioginiam arba internetiniam pokalbiui.

  Taikymo rezultatas

  Pretendentai apie rezultatus bus informuoti el.

  Indėlio mokėjimas

  Atrinkti kandidatai privalo sumokėti užstatą, patvirtinantį pasiūlymo priėmimą.

  Viza (jei taikoma)

  Mūsų programos pareigūnai padės jums pateikti prašymą išduoti vizą, kai būsite priimti į mūsų programą.

  Reikalavimai vizoms

  Lanksti vizų politika:

  Imigracijos susitarimai nevietiniams absolventams (IANG)

  Nevietiniai absolventai, turintys studento vizą / leidimą atvykti, gali kreiptis dėl „Imigracijos susitarimų nevietiniams absolventams“ (IANG) schemos. Sėkmingi kandidatai turi teisę kreiptis dėl buvimo Honkonge 12 mėnesių po studijų baigimo, kad galėtų ieškoti darbo.

  Alumnų statistika

  Akreditacijos

  Akredituota AMBAAkredituota AACSB

  Reitingai

  • Kinijos Honkongo universitetas (CUHK) yra vienas geriausių viešųjų universitetų Honkongo SAR, Honkongo SAR. QS World University Rankings 2024 reitinge jis užima 47 vietą.
  • #12 Azijos universitetų reitingai
  • 53 vieta geriausiuose pasaulio universitetuose
  • 26 vieta pasaulyje (5 vieta Azijoje) pagal QS
  • 31 vieta pasaulyje (4 vieta Azijoje) pagal Times Higher Education

  Vietos

  • Sha Tin

   Sha Tin, Honkongas

  Klausimai