Keystone logo
CIES - International Centre for Sports Studies

CIES - International Centre for Sports Studies

CIES - International Centre for Sports Studies

Įvadas

CIES SIŪLO TYRIMAIS PAGRINDUSIUS SPRENDIMUS IR AUKŠČIAUSIO LYGIO AKADEMINIO IR VADOVANO UGDYMO PROGRAMAS SPORTO PASAULIUI

CIES - International Centre for Sports Studies yra nepriklausomas studijų centras, įsikūręs Nešatelyje, Šveicarijoje. Jis buvo įkurtas 1995 m. kaip fondas tarp Tarptautinės futbolo federacijos (FIFA), Nešatelio universiteto, miesto ir Neuchatel valstijos.

Taikydama daugiadisciplininį metodą, CIES teikia mokslinių tyrimų, aukščiausio lygio švietimo ir konsultavimo paslaugas sporto pasauliui, siekdama įveikti sporto sudėtingumą šiuolaikinėje visuomenėje ir pagerinti jo valdymą ir valdymą visose sporto šakose.

Kaip tarptautinis centras, CIES išlaiko kvalifikuotą ir įvairų personalą ir nuolat plečia partnerystę su asmenimis, universitetais ir sporto organizacijomis visame pasaulyje.

Mūsų misija

CIES skatina nuolatinę sporto valdymo pažangą ir tvarų vystymąsi visame pasaulyje, visapusiškai išnaudodama savo tarptautinį partnerių tinklą. Mes aktyviai skatiname nuolatinį keitimąsi žiniomis ir patirtimi iš visų mūsų mokslinių tyrimų ir švietimo partnerių. CIES yra vieta, kur akademiniai tyrimai susitinka su praktiniu valdymu, todėl moksliniais tyrimais pagrįsti sprendimai gali būti pritaikyti prie vietinių poreikių ir reikalavimų.

Vietos

 • Neuchâtel

  International Centre for Sports Studies c/o Hôtel DuPeyrou Avenue DuPeyrou 1, 2000, Neuchâtel

 • Leicester

  Leicester, Jungtinė Karalystė

  • Milan

   Milan, Italija

   Klausimai