Keystone logo
California Institute of Integral Studies

California Institute of Integral Studies

California Institute of Integral Studies

Įvadas

Internetu ar miestelyje mūsų švietimo vizija yra pagrįsta progresyviomis vertybėmis. Mūsų universiteto holistinis požiūris į stipendijas apima keturias mokyklas ir 25 studijų programas, kurios sujungia akademinį griežtumą, sąmoningumą ir dvasingumą, kad būtų skatinamas asmeninis ir profesinis augimas.

g

Tuo CIIS , jums enalt = "gaalt =" GE klausimais gyvybiškai jums, kad šiandienos pasaulyje, ir jūsų asmeninio alt = "augimas, explorinalt =" G giliai jungtys, vienijančių juos. Galite mokytis naujovišku, akredituotu alt = "absolventų bakalauro laipsnis =" gree proalt = "gramu, viskas akademiškai rialt =" gorous settinalt = "g.

Mes sukūrėme savo reputaciją remdamiesi 50 metų pertvarkomuoju švietimu, kaip unikalus universitetas, kuris rengia studentus, turinčius žinių ir žinių, patirties ir profesinio tobulėjimo, kad patenkintų šiandienos iššūkius ir suprastų mūsų greito kanalo sudėtingumą. = "ginalt =" g pasaulis.

CIIS susiduriate su gyva ir įvairia besimokančiųjų bendruomene, gerbiančia įvairius mokymo metodus: „g“, „oppinalt =“ g “ir„ knowinalt = “g. Jūs dalyvaujate mažose pamokose, kuriose dėstytojai yra pasiryžę mokytis.


CIIS siūlo 25 akademines programas, organizuojamas keturiose mokyklose.

Mokymosi derinimas su technologijomis

California Institute of Integral Studies ( CIIS ) internetinės studijų programos sujungia individualų mokymąsi ir pažangiausias technologijas, kad suteiktų unikalią mokymosi patirtį. Mūsų 8 internetinės studijų programos kiekvieną semestrą prasideda intensyviai gyvenant San Francisko įlankos rajone. Gyvenamosiose patalpose studentai prisijungia prie dėstytojų nuo 3 iki 7 įdomių seminarų, pristatymų, dėstytojų patarimų ir mokymosi bendradarbiaujant dienų.

Tada studentai tęsia savo mokymąsi daugialypės terpės internetinėje aplinkoje, kurią moko CIIS fakultetas - visi savo srities mąstymo lyderiai ir novatoriai.

Misija

California Institute of Integral Studies ( CIIS ) yra akredituotas universitetas, siekiantis įkūnyti dvasią, intelektą ir išmintį, tarnaujant asmenims, bendruomenėms ir žemei. CIIS išplečia tradicinių studijų programų ribas, vykdydama tarpdisciplinines, tarpkultūrines ir taikomąsias studijas, naudodamasi tiesioginiu, hibridiniu ir internetiniu pedagoginiu požiūriu. Siūlydama asmeninę mokymosi aplinką ir palaikančią bendruomenę, CIIS suteikia puikų daugialypį švietimą žmonėms, pasiryžusiems pakeisti save, kitus ir pasaulį.

Kas yra integralus ugdymas?

Integralūs tyrimai yra atsakas į augantį poreikį suskaidyti fragmentiškus šiuolaikinės minties ir kultūros aspektus į prasmingą visumą. Vientisas požiūris, kurį CIIS įkūrėjai įsivaizduoja kaip kūrybingą aukščiausių Rytų ir Vakarų vertybių sintezę, išaugo taip, kad apimtų tradicijas ir patirtį iš viso pasaulio. Integralios studijos CIIS apima visus mokymosi aspektus: intelektualinį, patirtinį ir taikomąjį.

Užtikrindamas vientisą švietimą besikeičiančiame pasaulyje, institutas kuria ir integruoja žinias už tradicinių akademinių disciplinų ribų. CIIS vertina kultūrinę įvairovę, įvairius pažinimo būdus, dvasingumą, bendruomenės jausmą, emancipacinius idealus ir ekologinį tvarumą, kuria reflektyvią ir novatorišką mokymosi bendruomenę. Tiriant proto, kūno ir dvasios sąveiką, vientisas ugdymas sujungia dvasines ir praktines intelektinio gyvenimo dimensijas. Integravus išminties tradicijas, sąmonės evoliucija dar nebuvo tokia aktuali ir svarbi, kokia yra šiandien.

Štai keletas dalykų, kuriuos galite padaryti čia:

 • Tyrinėkite žinių tradicijas iš daugelio kultūrų ir požiūrių, o jūs patiriate keletą perspektyviausių ateities vizijų.
 • Dalyvaukite kursuose, kuriuose siūloma plačiai pažvelgti į pasaulį.
 • Naudokitės tarpdisciplininiu švietimo modeliu.
 • Registruokitės į vienkartines absolventų programas Profesinės psichologijos ir sveikatos mokykloje bei Sąmonės ir virsmo mokykloje.
 • Studijuokite internetu magistrantūros programose novatoriškose transformacinių studijų ir transformacinės lyderystės srityse.
 • Susitikite savaitgaliais tarpdisciplininių studijų bakalauro studijų programoje su glaudžiomis kohortomis.
 • Teikite terapiją San Francisko bendruomenei stažuodamiesi prižiūrint patyrusiems CIIS konsultavimo centrų gydytojams.
 • Sukurkite praktikumus ar pagrindinius projektus, kurie pasinertų į bendradarbiavimą su jūsų studijuojamomis bendruomenėmis.

Vietos

Vietos
 • San Francisco

  1453 Mission Street San Francisco, CA 94103

  Klausimai