Keystone logo
© Eva Dang
City University of London

City University of London

City University of London

Įvadas

City , Londono universitetas yra ypatinga vieta. Esant įgūdžiams ir atsidavimui, mes naudojome švietimą, mokslinius tyrimus ir įmonę, kuri per šimtą metų pertvarkė mūsų studentų, mūsų bendruomenės ir pasaulio gyvenimus.

Akademinė kompetencija verslui ir profesijoms

Mes esame pirmaujanti tarptautinė institucija ir siekiame akademinės kompetencijos, orientuojamės į verslą ir profesijas.

Labai vertinta institucija

Mes didžiuojamės savo švietimo, mokslinių tyrimų ir verslo kokybe bei aukštu reitingu pastaraisiais tyrimais. City yra:

 • Didžiausiame Didžiojoje Britanijoje 15 metų absolventų perspektyvos (" The Times" ir "Sunday Times" universiteto lyga, 2017 m. lentelė )
 • JT Didžiojoje Britanijoje (" Times Higher Education" ) "Lentelių lentelės" kartu su pagrindiniais "Russell Group" universitetais

Pasaulio pirmaujantis tyrimas

2014 m. " Research Excellence Framework" (REF) vertinimas , kurio metu buvo vertinama mokslinių tyrimų kokybė visose JK aukštojo mokslo įstaigose, įvertino 75,7% City teiginių, nes yra pasaulyje pirmaujančių 4 * (23,3%) ir tarptautiniu mastu puikių 3 * (52,4 %) kokybė.

Gyvybinga tarptautinė bendruomenė

Mūsų perspektyvos yra tikrai globalios. Mes sveikiname studentus, mokslininkus ir profesionalius darbuotojus iš viso pasaulio, dirbame tarptautiniu mastu mokslinių tyrimų kompetencijos srityje ir ugdome augantį tarptautinių mokslinių tyrimų partnerystės tinklą.

Centrinės Londono vieta

Mes įsikūrę Londono širdyje , lengvai pasiekiamoje keliose centrinėse metro stotyse, vos už kelių stotelių nuo Britų bibliotekos ir "West End". Mes esame per kelias minutes nuo "Square Mile" - Londono visame pasaulyje žinomo finansinio rajono ir finansinių ir profesinių įstaigų, didžiųjų meno kompleksų ir žiniasklaidos biurų, mokymo ligoninių bei specializuotų medicinos tyrimų centrų būstinės.

Nuo pat mūsų įkūrimo prieš šimtmetį mes visada giliai įsitvirtinę ryšius su Londono City . Viešpats meras Londone yra rektorius City ir daug City Londono dažymas įmonių yra ilgalaikiai rėmėjai City .

Vietos

Vietos
 • London

  City, University of London Northampton Square, EC1V 0HB, London

  • facebook
  • youtube
  • twitter
  • linkedin
  • instagram

Klausimai