Keystone logo
© Carrianna Field
City Hall School of Languages

City Hall School of Languages

City Hall School of Languages

Įvadas

mums

Kalbų mokykla City Hall School of Languages pradėjo veikti 2006 m į anglų ir ispanų mokykloje užsieniečiams.

Šiandien, atsižvelgiant į dabartinę paklausa kalbomis dėka akademinio parengimo mūsų mokytojai, mes taip pat pateikti intensyvius kursus vokiečių, prancūzų, italų ir rusų kalbomis.

Mes esame akademija mistikas ir nuolat vystosi žinių mes įrodėme, prisitaikyti prie poreikių ir poreikius. Taigi, mes turime tapti novatoriumi privati ​​mokykla Leon tradicinį švietimo sistemą pritaikant naujausias technologijas. Mes turime modernią kalbos laboratorija, būtiną ir esminę konkrečiam gerinti burnos suspaudimo įrankis. Be to visi mūsų klasėse įrengtos interaktyvios lentos ir komunalinių paslaugų, kurie suteikia begalines išteklius praturtinti tradicinį klasę ir sukurti interaktyvų mokymą, kad teigiamai veikia mokymosi kokia kalba.

Mūsų darbas sistema yra išlaikyti mažas grupes daugiausiai šešių studentų skaičius klasėje, siekiant užtikrinti mokymo vaikams ir suaugusiems kokybę. Su šia studentų skaičius grupėje skaičius, mes galime pateikti individualų dėmesį, pritaikant mokymosi tempą ir konkrečius poreikius kiekvienam mokiniui.

Patobulinta studentas, kuris taip pat pateko į diferencijuoti gramatikos pamokas, kvalifikuoti mokytojai, iš pokalbio, mokoma gimtoji mokytojams.

Dėl šių technologinių bei žmogiškųjų išteklių mums pavyko dirbti savarankiškai keturių įgūdžių kalbų mokymosi tokiu būdu sukuriant pusiausvyrą, kuri žymiai pagerina galutinį rezultatą, kad gauna studentas.

vieta

71679_1.jpg

Vietos

Vietos
 • León

  Paseo de Salamanca, 31 bajo, , León

  • facebook
  • youtube
  • twitter

Programos

  Įstaiga taip pat siūlo:

  Klausimai