Keystone logo
Clark University Graduate School Of Management

Clark University Graduate School Of Management

Clark University Graduate School Of Management

Įvadas

Klarko universiteto Vadybos mokykla (SOM) pradėjo veikti 1982 m., Reaguodama į aukštos kokybės verslo ir vadybos stipendijų poreikį. Per pastarąjį ketvirtį amžiaus SOM patyrė nepaprastą augimą ir toliau įgyvendina savo misiją sukurti įvairią besimokančiųjų, tyrėjų ir verslo specialistų bendruomenę, kuri būsimus lyderius ruošia kritiškai mąstyti, bendradarbiauti ir prisidėti prie savo organizacijų bei visuomenės.

Siūlome valdymo, apskaitos, analizės, rinkodaros ir finansų programas, kurios atitinka įvairių rinkimų apygardų - dirbančių specialistų, pagreitinto, dieninio ir dvigubo laipsnio studentų poreikius. Mes taip pat siūlome bakalauro vadybos specialybę kartu su nepilnamečiais vadybos, rinkodaros, inovacijų ir verslumo srityse.

Naujausi reitingai pavadino „SOM Net Netact“ „Top 50 aplinkos tvarumo mokykla“, priskiriant ją prie geriausių pasaulio verslo mokyklų, kuriose galima mokytis ir tirti tvarumą ir susijusius klausimus. Be to, Aspeno instituto 2012 m. Reitingas „Beyond Grey Pinstripes“ Clarko MBA pateko į 100 geriausių verslo programų visame pasaulyje, rengiančių studentus šiuolaikinio verslo aplinkosaugos, socialiniams ir etiniams sunkumams.

Klausimai