Keystone logo
Clarke University

Clarke University

Clarke University

Įvadas

Clarke University persikėlė į XXI amžių, turėdamas įspūdingas švietimo kompetencijos tradicijas. Clarke buvo įkurta 1843 m. Ir yra pavadinta airės Marijos Frances Clarke vardu, kuri įkūrė religingų moterų kongregaciją - Švenčiausiosios Mergelės Marijos labdaros seseris. Kai bendruomenė 1843 m. Atvyko į upių miestą Dubuque, tai buvo pradininkų teritorija. Metai bėgant miestas radikaliai pasikeitė, o jo gyvybingumas ir Misisipės upės grožis išlieka.

Clarke University išliko „progresyvus laikui bėgant“ per visą savo augimą ir pokyčius. Sukūrus naujas programas, Clarke ir toliau metė iššūkį ir palaikė studentus, kurie yra įstaigos širdis, jų intelektiniam ir asmeniniam augimui. Clarke yra žinoma dėl savo senų švietimo kompetencijos tradicijų, o jos studentai, dėstytojai ir darbuotojai dirba kartu, kad išlaikytų ir sustiprintų šį paveldą.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

Vietos
  • Dubuque

    Clarke Drive,1550, 52001, Dubuque

    Klausimai