Keystone logo
CLL Language Centres

CLL Language Centres

CLL Language Centres

Įvadas

Kodėl mokytis prancūzų su CLL?

Daugiau kaip 31 metai aktyviai dalyvauja mokant prancūzų kalbą kaip užsienio kalbą, CLL turi aukštos kvalifikacijos instruktorių komandą, kuri specializuojasi mažų besimokančiųjų mokymo ir palengvinimo srityse. Mūsų instruktorių tęstinio mokymo politika ir mūsų partnerystė su "Louvain" katalikišku universitetu yra aukščiausios kokybės ir patikimumo garantija.

Mūsų dėmesys kreipiamas į žodinį bendravimą, leidžiantį jums suprasti ir kalbėtis prancūzais realiose situacijose. Visi mūsų kursai yra grindžiami prancūziškai kalbančios Belgijos dalies kultūra, taigi jums lengviau integruotis į mūsų šalį.

Prancūzų kursai

 • Progressive

Norint, kad prancūzų kalba būtų nuolat ir nuosekliai plėtojama, reikia mokymosi metodo, kuris iš esmės grindžiamas žodinių įgūdžių įgijimu, kad galėtumėte bendrauti jūsų kasdienėje gyvenime (darbas, socialinė veikla, ...).

 • Intensyvus

Mūsų intensyvūs kursai padeda greitai suaktyvinti sklandų žodinį bendravimą ir taip padidinti savo efektyvumą kasdienėje veikloje, susijusiame su prancūzais. Pagrindinis uždavinys yra susipažinti su prancūzų kalba "išdrįsti kalbėti" jūsų realiose situacijose (darbe, namuose, mokykloje ...).

 • Vasaros kursai French4Life

2 savaitės intensyvių prancūzų pamokų Europos širdyje.
"Alizé" programa skatina maksimalų Prancūzijos įsisavinimo efektyvumą dėl jo lankstaus pobūdžio ir pasirengimo pritaikyti jūsų tikslams. Galite užsiregistruoti paketui iš kelių modulių arba pradėti nuo vieno modulio, o tada pridėti papildomų sesijų, kol nepasieksite savo tikslų.

 • Vasaros kursai French4Study

Paruoškite savo buvimo frankofono universitete

"Magellan" programos stiprumas priklauso nuo to, kad jame yra trys pagrindiniai bruožai:
drąsiai kalbėti prancūzų kalba (daugiausia dėmesio skiriama žodinei praktikai ir bendravimui), yra veiksmingos (pasirengimas studijoms, moksliniai tyrimai ar darbas prancūzų kalba) ir atrasti mūsų kultūrą (dėl kultūrinių vizitų ir susitikimo su žmonėmis).

 • Vasaros kursai French4Work

Intensyvus kursas, orientuotas į profesinį bendravimą
Jūs norėtumėte iš tikrųjų paskatinti savo žinias apie prancūzų kalbą, kad galėtumėte greitai ir efektyviai jį naudoti savo profesiniame gyvenime. Jūs esate pasiruošęs investuoti laiką į kursą, nereikia atsisakyti savo dienos veiklos.

Mūsų vasaros vakaras programa padės jums tapti efektyvesnė jūsų profesinėje situacijoje, suteikiant jums 4 vakarai per savaitę per 2 savaites.

 • "Vienas su vienu"

Imtis visiškos naudos iš specialiai parengto kursų, sukurto kartu su jūsų kalbos treneriu - tikru kalbos treneriu, kuris padės jums greitai pasiekti pažangą ir tapti jūsų asmeniniu gidu kelionėje mokytis prancūzų kalbos.

 • "A la carte" grupės kursai

Jūs sukursite dalyvių grupę su panašiais lygmenimis ir mokymosi tikslais, o kartu su savo CLL mokymosi patarėju organizuosite kalbos mokymą, kuris jūsų grupei yra visiškai išmatuotas (datos, ritmas, tvarkaraštis).

 • Individualus panardinimas

Ši individuali programa, kurią sudaro viena labai intensyvi visą savaitę praleistų pamokų savaitė prancūzų kalba, leidžia jums tęsti nuolatinį ritmą ir sustiprinti savo lygį prancūzų kalba, kad galėtumėte tiesiogiai dirbti savo profesiniame gyvenime.

Mūsų centrai

Sveiki atvykę į mūsų du centrus, skirtus linksmam kalbos mokymuisi.

Mes turime vieną centrą " Woluwe " aplinkinėje žaliojoje Briuselio dalyje, Belgijos ir Europos sostinėje, o dar viename centre - vos už kelių žingsnių nuo miesto centro Louvain-la-Neuve , triukšmingo universiteto miestelyje, esančio 25 km nuo Briuselio. .

Sėkmės raktas!

 1. Sėkmingi ir įrodyti mokymo metodai
 2. Individualūs kursai ir intensyvios programos
 3. Jūsų motyvacija - raktas į gerą pažangą
 4. Instruktoriai, kurie priverčia dirbti rimtai
 5. Nuolatiniai vertinimai
 6. Malonumas mokytis linksma ir draugiška atmosfera

Vietos

 • Woluwe-Saint-Lambert

  Avenue de Kraainem 61, 1200 Woluwe-Saint-Lambert, 1200, Woluwe-Saint-Lambert

 • Ottignies-Louvain-la-Neuve

  Voie Cardijn 8, 1348 Ottignies-Louvain-la-Neuve, , Ottignies-Louvain-la-Neuve

  Programos

   Įstaiga taip pat siūlo:

   Klausimai