Keystone logo
CMI Business School

CMI Business School

CMI Business School

Įvadas

Mūsų įsipareigojimo dėka CMI yra pasirašiusi „Global Compact“ ir JT akademinio tinklo PRME (Principles for Responsible Education in Management) narė, siekdama skatinti įmonių socialinę atsakomybę ir tvarumą. CMI yra nuolat besivystantis institutas, teikiantis naujausias pažangas atsakingo įmonių ir organizacijų valdymo srityje . Mūsų prestižą ir įsipareigojimą patvirtina tokie subjektai kaip Ispanijos socialinės atsakomybės vadovų asociacija (DIRSE)

Šiuo metu mūsų kataloge siūlome penkis magistro laipsnius su savo laipsniu, o studentai turi galimybę pasirinkti būdą, kuris jiems labiausiai tinka likusiai veiklai, galėdami pasirinkti kas savaitę, akis į akį. veidas kas dvi savaites sumaišytas arba 100% internete.

misija

WCC egzistavimo tikslas - prisidėti prie visuomenės pažadinimo kurti naują ir geresnį pasaulį per mokslinius tyrimus, plėtrą ir inovacijas bei integruotą žmogaus ugdymą.

Mes grindžiame nauju organizacinio valdymo mokymu, kuriame pagrindinis ramstis yra žmogaus vientisumas ir visų žmonių, turinčių visuomenę ir gamtą, atsakomybė, prisidedant prie mūsų laikų iššūkių sprendimo.

vaizdas

Būsimi WCC planai turi prisidėti pasauliniu mastu, kad būtų sukurta taika ir harmonija su aplinka visuomenė formuojant sąmoningus lyderius, tai yra, pilnus ir atsakingus.

CMI vizija - būti pasauliniu lygiu, susijusiu su mokymu, konsultavimu ir verslumu, susijusiu su žmonių ir organizacijų vadovavimu ir sąmoningu valdymu.

Vietos

  • Madrid

    Calle López de Hoyos 9, 1º dcha,, 28006, Madrid

Klausimai