Keystone logo
© Eva Dang
Coaching for Change

Coaching for Change

Coaching for Change

Įvadas

Apie " Coaching for Change

Mes treniruojame traukinį ir įkūnijame žmones, kad jie taptų lyderiais pokyčių link vairavimo link švelnesnės, novatoriškesnės ir nuolat tobulinančios organizacijos. Mes turime įrodytą patirtį, padedančią klientams žymiai sumažinti išlaidas, tuo pačiu išlaikant saugumą, kokybę, kainą, pristatymą, našumą ir moralę.

Mes sukūrėme bendradarbiaujančių konsultantų tinklą, kuris artėja prie 60 žmonių. Mūsų konsultantai turi patirties matydami ir tobulindami geriausią praktiką "Shingho" prizų laimėtojų versle. 90% "Toyota" dirbo "Group Leader" arba aukštesnėje. Mes tradiciškai valdome "skirtingą mąstymo būdą". Mes dirbame darbo vietoje ir darome viską, ko reikia norint užtikrinti greitus tvarius pokyčius. Tai nereiškia, kad nuosavybės nelaikymas priklauso nuo sistemos personalo ar vidaus pokyčių lyderių.

Klientai, su kuriais mes norėtume dirbti, ne tik siunčia ką nors į mokymo kursą, kad jie sugrįžtų į darbą - kaip įprasta veikla. Jie nori padaryti skirtumą, ir mes taip pat! Mūsų etosas ir portfelis yra skirtos realiam mokymuisi, taikant naujas priemones, metodus ir metodikas darbo vietoje.

Mes esame įsipareigoję standartais ir profesionalumu, kurį nustatė Chartered Management Institute. Mes teikiame konsultavimo kvalifikacijas per Verslo konsultacijų institutą ("Chartered Management Institute" dalis). JK vienintelis profesionalus organas, siekiantis skatinti aukščiausius vadovavimo ir lyderystės standartus.

Mes esame patvirtintas centras su lyderystės ir vadybos institutu. Didžiausia Jungtinės Karalystės vadovaujančiųjų ir valdymo kvalifikacinių laipsnių suteikimo įstaiga ir Chartered Management Institute siūlo platų kvalifikacijų ir patvirtintų programų spektrą, orientuotą į pokyčių lyderystę, instruktavimą ir verslo tobulinimo metodus.

Mes orientuojamės į tvarius pokyčius siekdami kompetencijos ir pripažįstame tai!

Vietos

  • Derby

    Dunston Innovation Centre, Dunston Road, Chesterfield, S41 8NG, , Derby

  • Doha

    Doha, Kataras

    Programos

    Klausimai