Keystone logo
College of Law and Business

College of Law and Business

College of Law and Business

Įvadas

Kodėl CLB?

Mąstyk globaliai

Globalizacija smarkiai paveikė visus profesinio gyvenimo aspektus. Todėl tarptautinė patirtis ir pasaulinė ekspozicija yra gyvybiškai svarbios norint sėkmingai veikti verslo ir teisinėse srityse. CLB stengiamės pasiūlyti savo studentams platų tarptautinių programų asortimentą, kad galėtume geriau juos pritaikyti nuolat besikeičiančiai, sparčiai besikeičiančiai pasaulio ekonomikai. Tarp šių programų studentai dalyvauja švietimo delegacijose į didžiuosius pasaulio verslo miestus, kur studijuoja bendruose kursuose ir dalyvauja dvišaliuose mokslinių tyrimų projektuose užsienio universitetuose.

Mūsų fakultetas

Izraelio nacionalinės studentų sąjungos apklausa geriausiai įvertino švietimo programas, dėstytojų kokybę ir bendrą pasitenkinimą. Tai, be daugiakultūrės ir įvairios studentų grupės, sukuria energingą ir įdomią mokymosi aplinką.

CLB fakulteto nariai yra savo srities lyderiai, įgiję daktaro laipsnius ir įgiję daktaro laipsnius geriausiuose pasaulio universitetuose, įskaitant Harvardo, Stanfordo, Kolumbijos, NYU, Berklio, Čikagos ir Oksfordo universitetus.

Jie yra neatsiejama gyvybingos CLB akademinės arenos, kurioje vyksta pažangiausi tyrimai, skatinamieji seminarai, moksliniai leidiniai ir tarptautinės konferencijos, dalis.

Mūsų studentai

Daugiakultūrė ir įvairi CLB studentų grupė, individuali priežiūra ir draugiška bei palaikanti aplinka leidžia kiekvienam studentui išnaudoti savo galimybes. Kai studentai išeina iš mūsų durų, jie yra visiškai pasirengę įgyti magistro laipsnius ar įsilieti į profesinę areną daugelyje pirmaujančių firmų ar kompanijų Izraelyje, taip pat užimti įtaką viešajame sektoriuje.

Bendruomenės informavimas

CLB moko studentus mąstyti globaliai, bet elgtis lokaliai. Siekdamas tolesnių vertybių, kurias Izraelio visuomenė turi brangiai vertindamas, ir kuriant geresnę ateities darbo jėgą, CLB skatina profesionalų bendruomenės aktyvumą ir praktikus, kurie yra išsilavinę, kvalifikuoti ir socialiai atsakingi verslo, teisinėje ir viešojoje srityse. CLB studentai sukūrė svarbius, nacionalinius ir tarptautinius precedentus per mūsų teisines klinikas, pavyzdžiui, panaikino Izraelio įstatymą, privatizuojantį kalėjimus; apsaugoti prieglobsčio prašytojus; svarbiausių socialinių klausimų, tokių kaip Izraelio gamtinių dujų ištekliai ir lygios galimybės švietimo srityje, įtraukimas į viešąją darbotvarkę.

Daugiausia dėmesio skyrė jūsų sėkmei

Karjeros centrą konsultuoja profesionali, patyrusi komanda, viena, viena, atsižvelgdama į studento poreikius. Procesas apima asmeninę mentorystę, pagalbą rengiant CV / CV, pasirengimą pokalbiams imituojant, profesionalias paskaitas, vizitus į vadovaujančias įmones ir darbo muges.

Kitas Karjeros centro veiklos komponentas yra CLB įsidarbinimo galimybių taryba, turinti šimtus galimybių CLB studentams ir absolventams.

Vietos

 • Ramat Gan

  David Ben Gurion Road,26, , Ramat Gan

  Programos

   Įstaiga taip pat siūlo:

   Klausimai