Keystone logo
Columbia University School of International and Public Affairs (SIPA)

Columbia University School of International and Public Affairs (SIPA)

Columbia University School of International and Public Affairs (SIPA)

Įvadas

Kolumbijos universiteto Tarptautinių reikalų mokykla buvo įkurta 1946 m., Po Antrojo pasaulinio karo. Akcentuodama praktinį mokymą, mokyklos misija buvo skatinti gyvybiškai svarbių geografinių regionų supratimą ir paruošti diplomatus, pareigūnus ir kitus specialistus, kad jie atitiktų sudėtingus pokario pasaulio poreikius.

Mokykla atsirado dinamiškuose regioniniuose institutuose, kurie pasitelkė žinomus Kolumbijos išteklius istorijoje, ekonomikoje, politikos moksluose, kalbotyroje ir kitose srityse, parodydama tarpdisciplininę viziją, kuri laikoma drąsi savo dienai. 1950–1960 m. Mokykla išplėtė savo apimtį ir gilumą. SIA, kaip tada vadinosi, susikūrė nacionalinę ir tarptautinę reputaciją kaip pirmaujanti švietimo ir mokslinių tyrimų programų sritis studijų, saugumo ir tarptautinių santykių srityje. Iki 1967 m. Mokykloje veikė aštuoni regioniniai institutai, apėmę beveik kiekvieną pasaulio kampelį. Iš pradžių buvusi rudų akmenų eilėje, mokykla 1971 m. Persikėlė į naują pastatą Kolumbijos universiteto rytiniame miestelyje.

1981 m. Mokykla buvo pavadinta Tarptautinių ir viešųjų reikalų mokykla (SIPA). Tada, praėjusio amžiaus dešimtojo dešimtmečio pradžioje, SIPA pradėjo skirti savo fakultetą, įtraukdamas į jau universitete esančių žymių socialinių ir gamtos mokslų bei humanistų sąrašą.

Kaip jau daugiau nei septynis dešimtmečius, SIPA suteikia pasiryžusiems studentams reikalingų įgūdžių ir perspektyvų tapti atsakingais viešojo, privataus ir ne pelno sektoriaus lyderiais. Metų bėgyje besikeičianti mokyklos misija išlieka ištikima šiai istorijai: remti visuotinį visuomenės interesą ugdant studentus tarnauti ir vadovauti, kurti ir dalytis naujomis žiniomis apie kritinius viešosios politikos iššūkius, su kuriais susiduria pasaulinė bendruomenė.

Vietos

Vietos
  • New York

    West 118th Street,420, 10027, New York

    Klausimai