Keystone logo
Copenhagen Institute of Interaction Design

Copenhagen Institute of Interaction Design

Copenhagen Institute of Interaction Design

Įvadas

CIID ritė iš CIID „Vimeo“.

Copenhagen Institute of Interaction Design rengia įvairias edukacines iniciatyvas

Mūsų edukacinė veikla yra integruota aplinka, skirta dalyviams, dėstytojams ir darbuotojams dirbti kartu daugiakultūrėje, daugiadisciplininėje studijos aplinkoje. Mokykla pritraukia įspūdingą ir įvairų atvykstančių tarptautinių dėstytojų pasirinkimą, kurie yra labai vertinami kaip savo sričių ekspertai.

Mes nuolat tobuliname sąveikos dizaino apibrėžimą, tobulindami savo mokymo programas. Vadovaujantis „mokymosi dirbant“ filosofija ir į žmones orientuotu požiūriu, studentai skatinami ištirti temas prieš kuriant idėjas. Šios koncepcijos yra prototipuojamos gerai įrengtoje laboratorijoje ir dirbtuvėse.

CIID suteikia naują švietimo modelį, aktualų tiek akademinei bendruomenei, tiek pramonei. Per bendradarbiavimo pramonės partnerystes ir su pramone susijusius projektus studentai susiduria su daugybe temų ir realaus pasaulio konteksto.

113158_1.jpg

CIID vasaros mokykla visame pasaulyje suteikia dalyviams galimybę įgyti dizaino ir inovacijų įgūdžių bei įrankių per 5 dienų seminarus. Šiuos seminarus veda pirmaujantys tarptautiniai ekspertai inovacijų, skaitmeninių technologijų ir kūrybinio vadovavimo srityse. Tai įtraukianti, tačiau kompaktiška patirtis, suteikianti galimybę ištirti dizaino mąstymo, prototipų kūrimo ir naujų technologijų pritaikymo galimybes. Jis yra atviras visiems ir skirtas sudaryti sąlygas studentams ir specialistams iš įvairių sričių panaudoti sąveikos projektavimo įgūdžius ir procesus savo darbe/projektuose. Iki šiol vasaros mokykla vyksta Danijoje, Kosta Rikoje ir Indijoje, ir mes esame pasirengę ją perkelti į kitus regionus.

113161_2.jpeg

CIID profesinės programos yra intensyvūs, daugiadieniai seminarai, kurie pagal pareikalavimą pateikiami įmonėms ar visuomenei didžiuosiuose pasaulio miestuose. Pasaulio lygio dizainerių ir lauko ekspertų dėstomi mūsų kursai yra sukurti taip, kad per tris dienas ar ilgiau jūsų ar jūsų komanda pakeistų jūsų žinias, įgūdžius, tinklą ir karjeros perspektyvas. Mūsų kursai, sukurti remiantis į žmones orientuoto dizaino ir prototipų kūrimo pagrindu, pabrėžia realias programas ir praktiškus, praktinius įgūdžius. Intensyviai dirbsite su savo bendraamžiais ir instruktoriais, derindami paskaitas, pratimus ir pagreitintus projektus.

113160_3.jpg

CIID sąveikos projektavimo programa (IDP) (1 metai) moko dalyvius, kaip kurti ir diegti produktus, paslaugas ir aplinką - pagal CIID viziją įkvėpti imtis veiksmų siekiant geresnės ateities. Mes tikime patirties, mąstymo ir kultūros įvairove - suteikiame komandinio, bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžių, ne tik techninių ir dizaino įgūdžių. Atlikę griežtą atrankos procesą, mes atrenkame žmones iš viso pasaulio dalyvauti mūsų sąveikos projektavimo programoje. Kiekvienas žmogus atsineša individualių įgūdžių, o IDP yra veiksminga mokymosi bendraamžiais platforma. Mes pasirinkome Kosta Riką kaip pirmąją sąveikos dizaino programos vietą už Danijos ribų, nes šalyje gyvena stulbinantys 6 procentai pasaulio biologinės įvairovės. Tai yra puiki vieta sutelkti dėmesį į į gyvenimą orientuotus sprendimus. Mūsų tikslas yra pasimokyti iš progresyvių naujovių ir jomis remtis, įskaitant tai, kad šiuo metu regionas daugiau nei 99 proc. Savo elektros energijos gamina iš penkių skirtingų atsinaujinančių šaltinių: hidroenergijos (78 proc.), Vėjo (10 proc.), Geoterminės energijos (10 proc.) , biomasės ir saulės (1%).

Vietos

 • San José

  Omar Dengo Foundation in San José/ La Selva Research Station in the Costa Rican jungle, , San José

  • Copenhagen

   Copenhagen, Danija

   Klausimai