Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
The Catholic University of America, Department of Biology

The Catholic University of America, Department of Biology

The Catholic University of America, Department of Biology

Įvadas

Sveiki atvykę į biologijos departamento

Kiekvienas semestras Biologijos katedra studijų studentai surengs seminarų ciklas, kuriame pakviesti pranešėjai iš kitų institucijų pateikti savo tyrimų rezultatus.

Seminarai vyks pirmadienį 11:10 val Rm. 215 McCort-Ward. Pica patiekiami 12:00 val Rm. 200 po seminaro.

Renginį rėmė magistrantas asociacija.

Biologija Klubas

Graduate Management Admission Test arba Bendrąjį vartotojo prieigą Biologija Klubas yra visiems tiems, kurie domisi gyvybės mokslų organizacija. Per mokslo metus Klubas organizuoja socialinių ir švietimo veiklos rūšimis, kurios suteikia daug galimybių studentams bendrauti su fakulteto ir vieni su kitais. Klubo rėmėjai paskaitas sprendžiant dabartines problemas ir kitus klausimus, interesų, ir suteikia nariams galimybes užmegzti ryšius su specialistais gyvybės mokslų.

Iš pastarųjų klubo veiklą atranka apima: Sveikindamas partiją į mokslo metų pradžioje; karjeros derybos; patenka vakarienė; paskaitas; premed orientuotos programos; Kalėdinis vakarėlis; pabaigos metų barbekiu, ir; Padėkos fondas pjesė dėl kažkokių (Taigi kiti gali valgyti).

Misija

Pažangiosios mokymo centras ląstelių ir molekulinė biologija, iš biologijos departamento prie katalikų universiteto Amerikos vienetas buvo įkurta 1983 metais kaip tarptautinė centro teikti ekspertų mokymus mokslininkų, technikų, doktorantams ir doktorantūros bičiuliams. Jo dėmesys skiriamas naujų ir nustatytų biomedically susijusių koncepcijų ir technologijų, kurios teikia didžiąją impulsą šiuolaikinės mokslinių tyrimų, naujoviškų pramonės srityse, ir sudėtingų diagnostikos laboratoriniai metodai.

Vietos

  • Washington

    Department of Biology 103 McCort-Ward The Catholic University of America 620 Michigan Avenue NE. Washington, DC 20064, , Washington

    Klausimai