Keystone logo
China University of Petroleum

China University of Petroleum

China University of Petroleum

Įvadas

istorija

Kinija universitetas Petroleum (CUPB) buvo įkurta 1953 metais, nominuotas kaip vienas iš svarbiausių nacionalinių universitetų 1960 ir yra "211" Nacionalinės universitetus pagal administracijos Švietimo ir mokslo ministerija. Kaip pirmos pakopos nacionalinis universitetas, Kinija, iš CUPB misija yra rengti kvalifikuotus inžinierius ir pasiūlyti didelį techninį aptarnavimą pasaulinės naftos pramonei per savo švietimo aukščiausios kokybės ir aukštos kokybės mokslinius tyrimus.

universitetas apžvalga

Su metų pastangų, CUPB buvo tobulinu savo programos kokybei, nuolat vystosi likti pažangiausius mokslinių tyrimų ir pramonės pažanga, ir plėsti savo disciplinas ir mokslinių tyrimų srityse. Šis dėmesys CUPB apima savo tradicinius energijos susijusiose srityse kartu su nauju Bendradarbiavimas su tvaraus ir atsinaujinančios energijos technologijų ir švarios energijos technologijų, giliavandenio technologijų, energetikos strategijos ir politikos studijų, saugiai inžinerinių technologijų, aplinkos inžinerijos ir energijos valdymą. Yra 16 kolegijų, iš viso ne CUPB kuri siūlo 27 bakalauro studijų programų, 99 magistro programas ir 48 doktorantūros studijų programų. Ji turi 2 pagrindinių nacionalinės laboratorijos, 1 nacionalinis inžinerijos mokslo centro ir 20 ministrų pagrindinius laboratorijų ar mokslinių tyrimų institutai.

Akademikai, kurie sąskaitą CUPB pozicijos kaip valstybės lyderiu energija susijusiems subjektams, yra esminė savo turtinga akademinėje aplinkoje. Yra 1369 mokytojai, iš viso, įskaitant 229 profesorių ir 274 docentai. Tarp jų yra du laimėtojai Kinijos mokslų akademijos apdovanojimuose, du laimėtojai Kinijos inžinerijos akademijos apdovanojimams. CUPB šiuo metu turi 7,663undergraduate studentų, 5,426 magistrantų, 1076 mokslo daktarų ir 832 užsienio studentai iš 52 šalių.

Vienas iš CUPB principų buvo glaudžiai bendradarbiauti su pasaulyje pirmaujančių energetikos kompanijų, tokių kaip Kinijos nacionalinė naftos korporacija, Kinijos naftos ir chemijos korporacija, Kinijos nacionalinis Offshore Oil Corporation "," Total "," Shell ", Petronas, Saudo Aramco, Kogas, BP, STATOIL ir tt Daugiau nei 65% savo mokslinių tyrimų projektai yra remiami šių organizacijų. Internacionalizacija yra vienas iš trijų svarbiausių strateginių prioritetų CUPB kurio tikslas yra pritraukti mokslininkus iš viso pasaulio ir įtraukti mūsų dėstytojams ir studentams tyrinėti pasaulį ir pasidalinti savo gebėjimus su pasauliu per sąsajas su CUPB pasaulinių partnerių institucijų. CUPB šiuo metu turi bendradarbiavimo santykius su 120 aukštojo mokslo institucijų ir akademinių organizacijų iš 36 šalių.

Universiteto miestelis

Kinija universitetas PETROLEUM, Pekinas, įsikūręs vaizdingame regione turizmo interesų Changping apskritis, Pekinas, apie 5 mylių į Ming Tombs ir 15 mylių į Great Wall. Čangpingas yra dinamiškas dar ramus, kultūriškai turtingas, bet žemiški. Vienas gali lengvai tyrinėti Čangpingas pėsčiomis arba dviračiu su savo tobula dydžio. CUPB yra gražus miesteliu padalinta į dvi santykinai nepriklausomų ketvirčius, kurie turi puikią mokymo ir mokymosi priemones ir gerai įrengtas gyvenamąsias teritorijas.

Vietos

  • Beijing

    China University of Petroleum-Beijing, 18 Fuxue Road, Changping, , 102249, Beijing

Klausimai