Keystone logo
Curtin Singapore (Navitas)

Curtin Singapore (Navitas)

Curtin Singapore (Navitas)

Įvadas

Sveiki atvykę į Curtin Singapūrą, vieną iš pasaulinių Kurtino universiteto miestelių. „Curtin“ užima aukščiausią 1% pasaulio universitetų sąrašą pagal labai vertinamą 2020 m. Pasaulio universitetų akademinį reitingą (ARWU). Mes siūlome tą pačią mokymo programą visose mūsų vietose, o tai reiškia, kad studentai įgyja tarptautiniu mastu pripažintą išsilavinimą dėl jo kokybės ir paruošia juos savo būsimą karjerą. Daugelis mūsų siūlomų kursų taip pat yra akredituoti atitinkamų nacionalinių ir tarptautinių profesinių asociacijų.

Mes kuriame tvirtą partnerystę su vyriausybe, pramonės atstovais ir bendruomene, kad galėtume geriau informuoti apie savo mokymą ir tyrimus. Tai leis mums užtikrinti, kad mūsų kursai, bendra mokymo veikla, kuri remia studentų mokymąsi už klasės ribų, ir mūsų moksliniai tyrimai stiprina pajėgumus ir sprendžia Singapūro bei regiono klausimus.

Mes taip pat kuriame savo mokslinių tyrimų pajėgumus taikydami taikomuosius tyrimus Curtin Singapūre ir bendradarbiaudami su pagrindinėmis suinteresuotosiomis šalimis bei visame mūsų miestelių pasauliniame tinkle. Mes daugiausia dėmesio skiriame pagrindinių galimybių, iššūkių ir kylančių problemų sprendimui Singapūre ir ASEAN regione.

Esame pasiryžę siekti meistriškumo ir didžiuojamės savo absolventais, kurie sunkiai dirba pasirinktose srityse, kad rytojus būtų geresnis.

Vietos

  • Singapore

    Singapore, Singapūras

    Klausimai