Keystone logo
Cyprus University of Technology

Cyprus University of Technology

Cyprus University of Technology

Įvadas

Apie Cyprus University of Technology

Cyprus University of Technology (CUT) buvo įkurtas 2004 m. kaip viešasis universitetas, įsikūręs pakrantės Limasolio mieste. Pirmieji jos studentai buvo priimti 2007 m., o nuo tada sėkmingai siūlo visus 3 lygius, ty bakalauro, magistro, doktorantūros laipsnius. Per savo palyginti trumpą istoriją CUT pelnė tarptautinį pripažinimą kaip aukščiausią reitingą turintis universitetas Kipre ir Graikijoje ir nuolat buvo vienas iš 60 geriausių jaunųjų universitetų ir vienas iš pirmaujančių 301–350 universitetų pasaulyje pagal Times Higher Education. Pasaulio universitetų reitingai (THE) pastaraisiais metais.

CUT yra įsipareigojusi siekti mokslinių tyrimų kompetencijos ir yra tarptautiniu mastu išsiskirianti kaip regiono lyderė, turinti daugiau nei 250 sėkmingų finansuojamų mokslinių tyrimų projektų, kurių finansavimas viršija 44 milijonus eurų. Glaudus bendradarbiavimas ir partnerystė, universitetas su pramone, skatinamos naujos mokslinių tyrimų idėjos ir augimo galimybės. Stiprus šio sėkmingo bendradarbiavimo rodiklis yra daugiau nei 80 % absolventų, dirbančių atitinkamose studijų srityse per trumpesnį nei vienerių metų laikotarpį po studijų baigimo, sėkmingos praktikos rodiklis.

Šiuo metu 6 fakultetuose, 1 Kalbų centre ir 13 universiteto katedrų bakalauro ir antrosios pakopos studijas studijuoja apie 3000 studentų.

Tarnaujant visuomenei

Universiteto socialinis indėlis yra viena iš stipriausių jo vertybių, formuojančių jo identitetą, strategiją ir kasdienę veiklą. Šios vertybės priėmimas turi du vienas kitą papildančius ir vienas kitą stiprinančius tikslus. CUT siekia ugdyti ir ugdyti atsakingus, moksliškai kompetentingus mokslininkus, specialistus ir piliečius, kurie veiks ir vadovaus vadovaudamiesi tvarumo ir socialinės atsakomybės principais. Kartu Universitetas siekia veikti kaip mokslo ir studijų institucija, teikianti pridėtinę vertę ekonomikai, aplinkai ir visuomenei apskritai. Taigi universitetas integruoja tvarumą į savo 5 ramsčius (ty mokymą, mokslinius tyrimus, operacijas, kultūrą ir visuomenės informavimą) ir priėmė 17 Jungtinių Tautų darnaus vystymosi tikslų (SDG), siekdamas parengti ateities kartų lyderius, pasieks geresnę ateitį visiems žmonėms.


Antrosios pakopos studijų programos ir priemonės

Universitetas siūlo 18 antrosios pakopos studijų programų, iš kurių 4 dėstomos anglų kalba ir 14 graikų kalba. Be to, pagal toliau pateiktą lentelę siūlomos 2 tolimojo susisiekimo programos.

Taip pat galimos doktorantūros pareigos, kurias Akademinių reikalų ir studentų gerovės tarnyba skelbia kartą per akademinį semestrą, registracijai ir lankymui nuo kito semestro.

Vietos

  • Limassol

    30 Archbishop Street, 3036, Limassol

    Klausimai