Keystone logo
Czech Technical University in Prague

Czech Technical University in Prague

Czech Technical University in Prague

Įvadas

Czech Technical University in Prague yra seniausias technikos universitetas Europoje, įkurtas 1707 m., Ir šiuo metu yra pirmaujantis techninių tyrimų universitetas regione ir Prahos tyrimų klasteryje.

CTU siūlo bakalauro, magistro ir doktorantūros programas 8 fakultetuose: Statybos, mechanikos, elektrotechnikos, branduolinių mokslų ir fizinės inžinerijos, architektūros, transporto mokslų, biomedicinos inžinerijos, informacinių technologijų fakultete ir programas Masaryko pažangiųjų studijų institute .

Be to, CTU siūlo nemokamus sporto kursus, galite apsilankyti ir studijuoti Nacionalinėje technologijos bibliotekoje ir pajusti tarptautinę bendruomenę „Campus Dejvice“ Europos širdyje.

136733_32cf6ae7-460a-4c2a-8f89-93860bb45f99.jpg

Universitetas moko būsimus tyrėjus ir kūrybinius darbuotojus. Visi studentai turi pagrindinį projektą, kuris yra privaloma studijų programos dalis - bakalauro, magistro ir daktaro laipsnis. lygiu. Inžinerijos studentai gali naudotis studentų laboratorijomis ir dirbtuvėmis bei įranga ir įranga, reikalinga jų projektiniam darbui. Verslūs studentai gali prisijungti prie vienos iš savo fakulteto mokslininkų grupių. Arba, pavyzdžiui, jie gali prisijungti prie vienos iš „Formula Student“ komandų, kurios kiekvienais metais kuria naują lenktyninio automobilio su tradiciniu varikliu versiją ir kitą elektra varomą lenktyninį automobilį. Moksliniai tyrimai yra pagrindinis visų fakultetuose (mokyklose) dirbančių akademinio personalo narių darbo elementas ir pagrindinis jų paaukštinimo kriterijus.

Tyrimai vykdomi visuose 8 fakultetuose, taip pat keliuose institutuose, pavyzdžiui, Čekijos informatikos, robotikos ir kibernetikos institute (CIIRC) arba Universiteto efektyvaus energijos vartojimo pastatuose (UCEEB).

Prahos CTU užėmė 9 vietą paskutiniame QS EECA universiteto reitinge, o Prahos miestas pagerino savo pozicijas naujausiame „QS Best Student Cities Index“. Praha taip pat reitinguojama kaip antras pagal universitetus absolventų miestas.

Studentai ir tyrėjai iš regiono ir vis labiau iš viso pasaulio mano, kad Praha yra ne tik idealus miestas, kuriame galima studijuoti. Tai taip pat vieta, kur galima susitikti ir praleisti keletą dienų kartu konferencijoje. Čekijos žemės ir Praha XX amžiuje buvo sunki, tačiau Praha dabar visiškai atsistatė kaip vienas didžiausių Vidurio Europos miestų. Čekija atgavo savo kaip tyrimų ir inovacijų centro poziciją, kurią ji turėjo nuo pramonės eros pradžios iki antrojo pasaulinio karo.

CTU Prahoje taip pat yra „Study in Prague“ konsorciumo, kuris suburia 7 geriausius Prahos valstybinius universitetus, narys.

Skaitykite apie Covid-19 matavimus CTU Prahoje: https://www.cvut.cz/en/ctu-coronavirus-information?update=20200405

136734_18449dfd-caa9-4b75-8b17-758948d30410.jpg

Sekite mus „Facebook“, „Instagram“ ir „Twitter“: @studyatctu

Vietos

  • Prague 6

    Jugoslávských partyzánů 1580/3, 160 00, Prague 6

Klausimai