Keystone logo
Dakota Wesleyan University Online

Dakota Wesleyan University Online

Dakota Wesleyan University Online

Įvadas

ONLINE ir suaugusius studentus

Dakotos Wesleyan University visada buvo bendruomenės vieta; vieta, kur studentai tapti kažkuo didesniu nei kolegijoje dalis. Dabar DWU siūlo suaugęs besimokantysis unikalią galimybę tapti dalimi DWU bendruomenės - Skaitmeniniai BENDRIJA, kad yra. Mes siūlome keturis visiškai Online programos:

Verslo administravimo magistras RN-bakalauro slaugos laipsnis Dailės magistras Švietimo Dailės bakalauras Organizacinė Lyderystė

DWU skaitmeninis miesteliu yra vieta, kur suaugusių studentas išmoks su savo bendraamžiais žongliravimo karjerą, šeimą ir asmeninius įsipareigojimus, o likusi skirta į užsidirbti laipsnį įspėtas. Programų "asinchroninis būdas leidžia studentams dalyvauti klasės diskusijose, pateikti kursinių ir bendrauti su fakulteto ir klasiokų bet kuriuo metu per dieną ar naktį. Daugiau nei tik vieta vykti į klasę internetu, skaitmeninė miesteliu tarnauja kaip bendruomenės, kurioje plėtoti santykius su bendraamžiais ir fakulteto nariai tiek ir už jos ribų klasės aplinkoje.

Mūsų skiriasi tradicijos tiekti asmeninį išsilavinimą įžemintą mūsų vertybių mokymosi, vadovavimo, tikėjimo ir paslaugų bus pateikti šiose interneto programas. Mūsų įsipareigojimas užsiima diskusijas etikos, vertybių ir užuojautos išliks šių naujų studijų programų priešakyje.

Besimokantieji skatinami bendradarbiauti prasmingai nuo realaus pasaulio problemas, siekiant pranokti nuo klasėje patirtį į kasdieniame gyvenime.

Vietos

  • Mitchell

    Dakota Wesleyan University 1200 W. University Ave Mitchell, SD 57301, , Mitchell

Klausimai