Keystone logo
Dublin City University

Dublin City University

Dublin City University

Įvadas

Dublino miesto universitetas - Airijos universitetas Įmonių

Dublino miesto universitetas (DCU) yra jauna, dinamiška ir ambicinga universitetas, švenčiama yra pažangi ir pirmyn mąstymą. Mes glaudžiai bendradarbiaujame su pramone siekiant suteikti studentams modernią, aktualias gerai ištirtos pristatytas pasaulinės klasės įrenginių programą. Mes pažymėjo, turintys verslumo, inovacijų ir kūrybinį kultūrą. Mes garsėja mūsų puikių įsidarbinimo statistikos ir mūsų absolventų sėkmės.

DCU yra pripažinta tarptautiniu mastu kaip intensyvių tyrimų, globaliai užsiima universiteto įmonė, kuri išsiskiria tiek pagal kokybę ir poveikį jos absolventų ir jos dėmesį skiriant žinių vertimu į visuomeninę ir ekonominę naudą.

Kodėl verta rinktis Dublino miesto universitetas?

 • DCU šiuo metu užima 46 QS Top 50 Pagal 50 Reitingas (2015) ir 79 "The Times" Aukštojo mokslo 150 Pagal 50 Reitingas (2016) - 2016, "Verslo mokykla įgijo AACSB akreditacija, išleisti jį į viršų 5% verslo mokyklos pasaulyje - DCU turi geriausią baigusiųjų įsidarbinimo rekordą visų Airijos universitetuose - 92% DCU studentams eiti į darbą ar tęsti studijas per šešis mėnesius nuo studijų baigimo.
 • Mes turime puikią reputaciją mokymasis darbo vietoje ir prisijungti prie pramonėje.
 • DCU kvalifikacija pripažįstami ir gerbiami visame pasaulyje. DCU kvalifikacija suteikia jums didesnį pasirinkimą karjeros, geresnių įsidarbinimo galimybes ir didesnį atlyginimą.
 • DCU gyvena keletas pasaulyje žinomų mokslinių tyrimų centrų ir už pirmaujančių pasaulio mokslinių tyrimų, teikiant namo daug doktorantų reputaciją.
 • DCU gyvena daugiau nei 2000 tarptautinių studentų iš daugiau nei 110 įvairių šalių.
 • Mes didžiuojamės siūlo jaukią ir palaikančią aplinką, kurioje mokytis ir bendrauti.
 • Mūsų 85 akras miesteliu yra viena iš saugiausių miesteliai Airijoje. It features šviesus modernią architektūrą ir pramogos.
 • Mūsų Tarptautinių ryšių tarnyba komanda turi ilgametę patirtį remiant studentų per taikymo procesas ir yra čia, kad padėtų, kai jūs atvykstate miesteliu.

Svarbiausi faktai

 • Pradėti data - rugsėjo - Trukmė - 3 ar 4 metus (bakalauro laipsnį) 1 metus (pakopos mokė laipsnių) - Patekimo į rinką reikalavimai - Mokyklos paliekant kvalifikacinį atitinkančio Airijos baigimo pažymėjimas / pagyrimu laipsnis iš pripažintame universitete - Anglų reikalavimus - IELTS 6.5 arba TOEFL 92 - Vieta - Dublinas Miestas - Tarptautiniai mokesčių - iš 12.000 € per metus

Kodėl reiktų studijuoti Lietuvoje?

Airija yra vakarų šalis Europos Sąjungoje su šiek tiek daugiau nei 4,5 mln gyventojų. Šiuolaikinio Airija daugiakultūrėje ir daugiakalbėje ir vienas iš atviriausių ekonomikų pasaulyje. Airija saugus, draugiškas anglakalbių šalis. Įrodymas yra tai, kad Dublino buvo balsuota antra draugiškiausias pasaulyje ramiai skaitytojų Rough Guides ir penktoji draugiškiausiu pasaulio mieste skaitytojų Condé Nast Traveller. Airija taip pat buvo pavadintas vienas iš 10 geriausių draugiškiausių šalių pasaulyje pagal "Lonely Planet".

STUDIJŲ viena iš geriausių švietimo sistemų pasaulyje aukštojo mokslo pasiekimai NAUDA iš Airijos investicijų į švietimo sistemą PASIRINKITE iš daugiau kaip 5000 tarptautiniu mastu pripažintą kvalifikaciją PRIEIGA pasaulinės klasės mokslinių tyrimų galimybes pasaulyje pirmaujanti programas PRISIJUNGTI su karjeros galimybėmis, kurių pirmaujančių pasaulio bendrovių, esančių Airijoje PASIEKTI Jūsų ambicijos daugumoje verslo Europos šalyje PRISIJUNGTI su 35.000 tarptautinių studentų iš 161 šalių, sudariusių Airijos gyvą kultūrą GYVI į tik anglų kalba kalbančių šalių euro zonoje PATIRTIS gyvena vienoje iš draugiškiausių ir saugiausių šalių pasaulyje

Baigiu darbo vizą

Airija yra Europos centru daugiau nei 1000 pagrindinių tarptautinių bendrovių ir šios bendrovės reikalauja kvalifikuotų, išsilavinusių ir labai pajėgi jėgos vairuoti jų sėkmė pasirinko įsikurti Airijoje. Studentai, kurie baigę pripažintą, dieninį aukštąjį išsilavinimą Airijoje turi teisę likti šalyje ir dirbti visą darbo laiką 12 mėnesių pagal trečiojo lygio aukštosios schema - suteikiant Jums fantastišką galimybę įgyti patirties keletas iš geriausių pasaulinių kompanijų, esančių čia.

Vietos

Vietos
 • Dublin

  Dublin City University, Glasnevin, Dublin 9, , Dublin

  Klausimai