Keystone logo
Deakin University - Institute for Frontier Materials

Deakin University - Institute for Frontier Materials

Deakin University - Institute for Frontier Materials

Įvadas

Deakin universitetas yra aukščiausio įvertinti universitetas su pasaulinio lygio absolventų. Deakin yra suskirstytos į viršų 3% universitetų visame pasaulyje ir turi tvirtą reputaciją studentų pasitenkinimą.

Pramonė orientuota studijų programos ir stiprus tarptautinis perspektyva reiškia, kad Deakin absolventai yra pasirengę pasaulio vietoje.

Mūsų požiūris į mokymąsi akcentuoja realaus pasaulio patirtį ir profesinės praktikos, tačiau neprarandant savo įsipareigojimą aukštos kokybės mokslinius tyrimus. Deakin yra jauna dinamiška universiteto, kuris siūlo mokslinių tyrimų studentams galimybę kurti naujoves ir klestėti.

Institutas pasienio medžiagos

Pripažinta viena iš Australijos pirmaujančių medžiagų mokslinių tyrimų organizacijų, už pasienio medžiagų institutas (IFM) skatina inovacijas ir kompetenciją medžiagų mokslo ir inžinerijos moksliniai tyrimai.

IFM buvo įsteigta siekiant spręsti keletą svarbiausių iššūkių visuomenę per naujoves medžiagų dizaino ir funkcionalumo. Mūsų tikslas yra sukurti naujoviškus gamybos technologijas; ir energijos vartojimo efektyvumas, išteklių ir infrastruktūros tvarumą.

Vietos

  • Burwood

    221 Burwood Highway Burwood Victoria 3125 Australia, , Burwood

    Klausimai