Keystone logo
Deland Aviation

Deland Aviation

Deland Aviation

Įvadas

„ Deland Aviation mūsų svarbiausias produktas yra saugumas. Jei turite orlaivį, kuriam reikia priežiūros, tikrinimo ar remonto, mūsų techninės priežiūros įrenginys yra skirtas aptarnauti jūsų orlaivį. Išlaikyti gerai ir saugiai skristi ir mėgautis.

Mūsų Paslaugos

Bandomasis mokymas: 141 ir 61 dalis. Mokymas

Deland Aviation siūlo skrydžio mokymą už prieinamą kainą vietos lygiu. 141 dalis. Skrydžio mokymas yra AVIA Flight Academy International, Inc.

Lėktuvų modeliavimas: tikslumo skrydžio kontrolė

"Garmin 430" įrengta. Instrumento kvalifikacijos patikrinimas. Vieno / ME mokymas

Orlaivio detalė / valymas: išsami paslaugos aprašymas

Drėgnas skalbimas, sausas skalbimas, važiuoklės riebalų šalinimas, poliravimas (oksidacijos pašalinimas), vaškavimas, vidaus valymas ir piloto kabinos detalės

Techninė priežiūra: Daugiau nei 100 metų patirtis

Mes didžiuojamės tuo, kad siūlome nebrangius orlaivių patikrinimus ir visų jūsų orlaivių poreikių palaikymą. Priežiūra atliekama laiku.

Lėktuvų stovėjimo aikštelė: didelė stovėjimo aikštelė

Per " Deland Aviation mes galime sutaupyti pinigų, siūlome nebrangų lauko lėktuvų stovėjimo aikštelę už 75 USD per mėnesį Deland oro uoste.

Orlaivių nuoma: "Piper" ir "Cessna"

Mes siūlome nuolaidas už nuomos kainą! Peržiūrėkite mūsų kainas.

Runway, airstrip in the airport terminal with marking on blue sky with clouds background. Travel aviation concept.

Patogiai įsikūręs Rytų centrinėje Floridoje, „ Deland Aviation siūlo puikų skrydžio mokymą ir atostogų vietą. „ Deland Aviation “ puikioje vietoje, įsikūrusioje gražioje „DeLand“ vietoje, siūlo viską, ką norite: sensacingas oras, netoliese esantys pajūrio kurortai ir nesugadinti paplūdimiai, golfo aikštynai ir įdomios lankytinos vietos, įskaitant „Disney World“, „Epcot“, „Daytona Speedway“, Marineland ir istorinis Šv. Augustinas.

Jeigu skrendama oro linijomis, Daytona International (DAB), Orlando-Sanford International (SFB), Orlando International (MCO) ir Jacksonville International (JAX) yra artimiausi komerciniai oro uostai. Žinoma, jei keliaujate privačiais orlaiviais, „Deland Municipal Airport“ (KDED) yra natūralus pasirinkimas, pasižymintis išplėstais kilimo ir tūpimo takais bei „RNAV GPS“ metodais (su LPV minimalumu). Mes galime Jums padėti su visais jūsų kelionės susitarimais, nesvarbu, kur norite atvykti.

Taigi, kodėl gi ne savo šešėlį į kitą sesiją? Mes padėsime suderinti visus reikalingus veiksmus, kad užtikrintume, kad jūs ir jūsų kompanionai būtų malonūs ir įsimintini.

Vietos

Vietos
 • Deltona

  1210 Flight Line Blvd, DeLand, FL 32724, USA, 32724, Deltona

  Programos

   Įstaiga taip pat siūlo:

   Klausimai