Keystone logo
Dialogo - study in Brazil

Dialogo - study in Brazil

Dialogo - study in Brazil

Įvadas

DIALOGO Brazilija yra vienas iš pirmųjų mokyklų švietimo mainų Brazilija, Įkurta 1989 metais Salvador da Bahia, Tai yra nuoroda į mokymo ir rengimo akultūracija portugalų užsieniečiams. Specialiai parengti programas, skirtas asmenų, įmonių, universitetų ir institucijų visame pasaulyje. Štai 26 metų patirtį ir kokybę mokant Portugalijos ir Brazilijos kultūrą, Mokykla yra įsikūrusi ant 3. geriausias paplūdimys pasaulyje, Porto da Barra paplūdimys, Barra kaimynystėje, išrinktas 2007 metais britų laikraštis "The Guardian".

Jį sudaro didelis ir gražus 2 aukštų namas su: - Devyni oro kondicionieriumi klasėse teikiamų su-su garso audio įranga - virtuvė kulinarijos klasių - saloom už Samba šokiai, Capoeira ir jogos užsiėmimai - didelė lauko žalia srityje Chating ir rūkymas - Nemokama interneto ir WiFi, kava ir arbata

Metodologija DIALOGO kursai Stipriausia ypatybė DIALOGO Brasil programų yra kalbėti mokymo klasėje daug, taip pat kultūrinės veiklos integraciją, po komunikacinio požiūrio į kultūrų ir kalbų mokymo principais. Klasės yra mokoma portugalų ir jie yra kruopščiai parengtas kiekvieno lygio. Gražus būdas, žaidimai, muzika, filmai ir kiti mokymo priemonės yra naudojami siekiant plėtoti įgūdžius, klausymo ir kalbėjimo, kurie parengti studentus atlikti įvairias užduotis realaus gyvenimo situacijose.

Mokykla sukūrė mokymo modulius visais lygiais: "Falo Português I, II ir III". Šie moduliai padengti situacijas, gramatines struktūras ir žodyną būtinų užsieniečiui, kuris yra Brazilijoje.

Kodėl Salvador da Bahia? Salvadoras taip pat žinomas kaip Brazilijos sostinės laimės dėl savo nesuskaičiuojamų populiariausių lauko šalių, įskaitant jos gatvės karnavalą. Mieste yra didžiausios karnavalas pasaulyje. Pirmasis kolonijinio sostinė Brazilijoje, miestas yra vienas iš seniausių Amerikoje.

Vietos

Vietos
 • Salvador

  Diálogo Brasil, Rua Dr. João Pondé, 240 Porto da Barra, Bahia, 40140-810, Salvador

  • facebook
  • twitter
  • youtube
  • instagram

Programos

  Įstaiga taip pat siūlo:

  Klausimai