Keystone logo
Diponegoro University

Diponegoro University

Diponegoro University

Įvadas

Diponegoro universitetas (UNDIP) yra prestižinis universitetas įsikūręs šiaurinėje Centrinės Java Indonezija. Jis yra žinomas už tai, kad tuo inžinerijos ir technologijų žinių ir patirties priešakyje, su misija būti puikus tyrimų universitetas. UNDIP taip pat nustatė reputaciją novatorišką švietimo ir pirmaujančius mokslinius tyrimus, su vizija auklėti technologai ir specialistai link kūrybinės žmogiškųjų išteklių ir pažangių technologinių naujovių plėtrą. Tai atitiko šalies siekiams būti visiškai sukurta ir žinių turtingas tauta. UNDIP turi 11 fakultetų ir mokslinių tyrimų centrų skaičius, be akademinių padalinių paslaugų technologijų, švietimo ir mokslinių tyrimų poreikius universitete.

Svarbus rezultatas UNDIP anketa kruopščiai tvarko modernizavimo yra nuolat gerinti švietimo sistemą, kuri pilamas milijonus į mokslinius tyrimus ir plėtrą, ir skatinti tarptautinius studentus į šalį. 2008 m THES-QS World University Rankings Top, The Diponegoro universitetas (UNDIP) matomas gerai su 501+ poziciją, kuri sumažėja nuo 500 geriausių (401-500th padėtis) 2007 m reitingą. 2009 UNDIP užėmė 171th TOP 200 Aziją iš QS Top Azija universitetas Reitingas. 2009 metais mokymo kokybė UNDIP pagerėjo labai pastaraisiais metais, po vyriausybės nutarimo, kad visi mokytojai ir dėstytojai privalo turėti magistro / daktaro laipsnį tema, kad jie yra mokymo, kuris buvo ne tas atvejis prieš savo ruožtu century.

Diponegoro universitetas (UNDIP) buvo ilgą laiką, valdydamas savo begalines pastangas būti akredituota kaip nacionalinė universitete, kad būtų didžiuotis ir akredituota tarptautiniu mastu kaip puikus universitete. Ši programa buvo suderinta su bendru eros iššūkius. Pasaulinis eros reikalauja aukštos kokybės mokslo institucijas, kurios atlieka keletą pasiekimus dalyvauti konkuruoja už spartaus pasaulio konkurse. Remiantis dabartinėmis sąlygomis švietimo kokybė universitete visada turėtų būti padidintas siekiant plėtoti kvalifikacijos, žinių ir aukštųjų technologijų žmogiškųjų išteklių. Strateginiai veiksmai buvo imtasi atsižvelgiant į naują paradigmą aukštojo mokslo plėtros programos, kuri buvo pasiūlyta Indonezijos generalinio direktorato vyriausiojo mokslo (IDGHE).

Per 2020 metų UNDIP ketina būti puiki tyrimų universitetas. Pastangos įgyvendinti šią viziją, UNDIP savo misiją apibrėžia šios:

suteikti geriausią ugdymo programą mokslo, technologijų ir meno srityse, profesionaliai atlikti mokslinius tyrimus ir skelbti kaip indėlį į mokslo ir technologijų plėtrą, teikti kvalifikuotus viešąsias paslaugas pagal su visuomenės poreikio ir žinių mokslų plėtros ir reguliariai atliekant vertinimą, siekiant pagerinti kokybę, savarankiškumą, atskaitomybės ir akreditavimo universitete.

Vizija, misija ir pagrindinis mokslinis interesas UNDIP buvo orientuota į ekologinio pajūrio regiono plėtros. Turime nemažą labiausiai konkurencingų magistrantūros ir bakalauro programų inžinerijos, gyvūnų žemės ūkio, IRT, gamtos mokslų, matematikos, ekonomikos, vadybos, medicinos, socialinės ir politinės mokslo, laiškai, visuomenės sveikatos, žuvininkystės ir jūrų mokslo ir psichologija.

Studentų bendrabutis apgyvendinimas bus teikiama maždaug numatytų Bendrijos Campus UNDIP viduje miesteliu regione, taip pat privatų nuoma. Aplink privačių nuomos turi studentų valgyklą, kuri siūlo platų patiekalų už priimtiną kainą. Į kainą už privačių nuomos svyruoja nuo Rp 150,000 iki Rp 250,000 per mėnesį priklauso nuo turimų įrenginių. Kambario kainos yra ne imtinai kraiko ir valymui. Antrosios pakopos studentai gali būti apgyvendinti privačios rezidencijos už šeimą. Reikėtų pažymėti, kad tarifai gali skirtis pastebimai priklausomai nuo pateikimo, artumo rūšį miesteliu ir kitų svarbių veiksnių. Apskritai, informacija apie privačių rezidencijų nuoma galima rasti vietos laikraščiuose.

Vietos

  • Semarang

    Diponegoro University Jalan Professor Haji Soedharto, 50275, Semarang

Klausimai